• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه غیر فعال کردن ایجاد حساب های خرابی در ویندوز 10

نحوه غیر فعال کردن ایجاد حساب های خرابی در ویندوز 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه غیر فعال کردن ایجاد حساب های خرابی در ویندوز 10

اگر مدتی است که از ویندوز 10 استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که سیستم عامل دارای اشکالات و خطاهای زیادی است. به عنوان مثال ، کاربران ویندوز اغلب با خطاهای BSOD ، خطاهای صفحه سیاه ، خطاهای درایور و موارد دیگر روبرو می شوند.

هر بار که ویندوز 10 خطای بحرانی را تشخیص می دهد ، یک فایل dump ایجاد می کند و اقدامات خاصی را برای رفع خطا انجام می دهد. اگرچه ویندوز 10 در اکثر موارد مشکلات را برطرف نمی کند ، اما فایل های dump ایجاد شده می تواند برای عیب یابی استفاده شود.

فایل های خراب بوت چیست؟

پرونده های خرابی یک نوع فایل هستند که به طور خودکار هنگامی که سیستم BSoD را تجربه می کند ، ایجاد می شود که به عنوان خطای توقف ، خطای سیستم یا بررسی خطا شناخته می شود.

این پرونده های خرابی می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا BSOD ها یا خطاهای ناشناخته سیستم را برطرف کنند. اگر با BSOD مشکل دارید ، می توانید فایل خرابی خرابی را برای توسعه دهندگان ارسال کنید تا خطا را برطرف کنند.

اگرچه فایل های dump برای خرابی ها بسیار مفید بوده اند ، اما می توانند فضای زیادی را در هارد دیسک از دست بدهند. بنابراین ، اگر هرگز از فایل های Crash Dump استفاده نمی کنید ، بهتر است ایجاد فایل های خرابی خرابی را در ویندوز 10 غیرفعال کنید.

همچنین بخوانید: نحوه بهینه سازی دستگاه های ذخیره سازی برای عملکرد بهتر در ویندوز 10

نحوه غیرفعال کردن ایجاد فایل با Dump Crash در ویندوز 10 |

غیرفعال کردن ایجاد پرونده های dump crash در ویندوز 10 بسیار آسان است. شما باید برخی از مراحل ساده زیر را به اشتراک بگذارید.

مهم: ویندوز 10 در صورت خرابی در صورت محدود بودن فضای هارد دیسک ، فایل های جمع آوری شده را به طور خودکار پاک می کند. برای پاک کردن خرابی ها باید Storage sense را فعال کنید.

1. ابتدا روی آن کلیک کنید دکمه شروع ویندوز 10 و انتخاب کنید تنظیماتبه

تنظیمات را باز کنید

2. در برنامه تنظیمات ، روی کلیک کنید سیستم گزینه.

روی System کلیک کنید

3. اکنون در پنجره سمت چپ ، روی کلیک کنید مربوط به گزینه.

مربوط به

4. در پنجره سمت راست ، روی کلیک کنید تنظیمات پیشرفته سیستم همانطور که در زیر نشان داده شده است.

تنظیمات پیشرفته سیستم

5. اکنون ، در صفحه System Properties ، روی کلیک کنید پیشرفته بخش.

روی برگه Advanced کلیک کنید

6. کلیک کنید تنظیمات دکمه زیر راه اندازی و بازیابیبه

راه اندازی و بازیابی

7. در صفحه بعد ، در زیر اطلاعات اشکال زدایی ضبط ، از منوی کشویی استفاده کرده و را انتخاب کنید (هیچ یک) گزینه. وقتی کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید باشه دکمه.

انتخاب گزینه (هیچ)

این است! شما آماده ای. اگر نظر خود را تغییر دهید ، می توانید تغییرات ایجاد شده را لغو کنید.

بنابراین ، این راهنما در مورد چگونگی غیرفعال کردن ایجاد خرابی در رایانه ویندوز 10 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه غیرفعال سازی ایجاد دکمه در ویندوز 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.