• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

اگرچه ویندوز 11 مایکروسافت در اواخر امسال عرضه می شود ، اما افرادی که نمی توانند مدت زیادی منتظر بمانند می توانند نسخه پیش نمایش Insider یا نسخه های بتای سیستم عامل بعدی را امتحان کنند.

اگر به برنامه Windows Insider ملحق شده اید و از ویندوز 11 استفاده می کنید ، ممکن است از برنامه ساعت جدید مطلع باشید.

مایکروسافت یک برنامه ساعت جدید ویندوز 11 را به اینسایدرهای Windows در کانال های Dev معرفی کرد. این بدان معناست که اگر به نسخه بتا ملحق شده اید ، نمی توانید از برنامه جدید ساعت استفاده کنید.

برنامه ساعت جدید دارای تصاویری جدید است که در ویندوز 11 زیبا به نظر می رسد. همچنین ویژگی جدیدی به نام “جلسات تمرکز” را معرفی کرده است.

جلسات تمرکز چیست؟

جلسات تمرکز مجموعه ای از ابزارها هستند که به شما کمک می کند تا بر وظیفه فعلی خود تمرکز کنید. با Focus Session شما یک تایمر تمرکز ، Focus with Spotify ، یکپارچه سازی لیست کارهای مایکروسافت و موارد دیگر را دریافت می کنید.

بهترین چیز در مورد Focus Session این است که به شما کمک می کند در ساختمان ها ساکن شوید. می توانید یک هدف روزانه تعیین کنید و خودتان را به چالش بکشید که سریال خود را قطع نکنید. مایکروسافت در حال کار بر روی Focus Session است ، به این معنی که ویژگی های بیشتری در آینده دریافت خواهد کرد.

همچنین بخوانید: نحوه فعال کردن حالت بازی ویندوز 11

چگونه از جلسات تمرکز در ویندوز 11 استفاده کنیم؟

خوب ، اگر با Dev Channel به Windows Insider ملحق شده اید ، باید آخرین نسخه ویندوز 11 را نصب کنید. پس از نصب آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 ، Focus Sessions را در برنامه Clock خواهید یافت.

برای فعال سازی و استفاده از جلسات تمرکز ، شما نیاز دارید برنامه Clock را باز کنید در Windows 11. Focus Session دارای ویژگی ای است که تکنیک Pomodoro را بازی می کند. این به شما امکان می دهد زمان خاصی را که می خواهید در آن کار کنید تعیین کنید.

نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

عملکرد به طور خودکار هر نیم ساعت 1 استراحت اضافه می کند ، که روی 5 دقیقه تنظیم شده است. نقشه در بالا سمت راست مجموعه های روزانه ، اهداف به دست آمده و نتایج دیروز را نشان می دهد.

لیست کارهای مایکروسافت را ادغام کنید

ادغام لیست کارهای مایکروسافت یکی دیگر از بهترین ویژگی های جلسات تمرکز ویندوز 11 است. حساب خود را در لیست کارهای انجام شده ادغام کنید برای بررسی فعالیتها و وظایف.

نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

همچنین می توانید وظایف جلسات تمرکز را ویرایش کنید. این یکی از بهترین ویژگی های عملکردی است که در جلسات تمرکز معرفی شده است.

ادغام Spotify

تعداد کمی از مطالعات ادعا می کنند که صدا احتمال حواس پرتی را در مورد چیزهای دیگر کاهش می دهد. در حمایت از چنین تحقیقی ، جلسات تمرکز همچنین به شما امکان می دهد حساب Spotify خود را پیوند دهیدبه

نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

این بدان معناست که می توانید در جلسات تمرکز از Spotify به آهنگ ها و کتابخانه های خود دسترسی پیدا کنید. این ویژگی به شما کمک می کند بهره وری بیشتری داشته باشید.

تنظیمات تمرکز جلسه

در پایین صفحه شما پیدا خواهید کرد تنظیمات تمرکز جلسهبه به عنوان مثال ، می توانید از تنظیمات فوکوس جلسه برای متوقف کردن زنگ ساعت برای جلسه ، پایان صدای وقفه و غیره استفاده کنید.

نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11

با تنظیمات ، می توانید موضوع برنامه ، اعلان ها و گزینه های حریم خصوصی را نیز سفارشی کنید.

بنابراین ، در اینجا نحوه استفاده از جلسات تمرکز ویندوز 11 آمده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه فعالسازی و استفاده از جلسات تمرکز جدید در ویندوز 11 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.