• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

گاهی اوقات فرستنده های ایمیل ، ایمیل های بعدی را ارسال می کنند تا به آنها اطلاع دهند که ایمیل آنها چگونه باز شده و خوانده شده است. اکثر شرکت های فناوری این کار را برای بهبود کمپین بازاریابی ایمیلی خود انجام می دهند.

اگرچه این برای فرستندگان مفید است ، اما نقض حریم خصوصی گیرنده ایمیل است. البته ، شما هرگز نمی خواهید به گیرنده بگویید که ایمیل های او را خوانده اید. برای جلوگیری از این ردیاب های ایمیل ، اپل ویژگی جدیدی را در iOS 15 معرفی کرد.

iOS 15 ویژگی جدیدی به نام Privacy Mail (ایمیل حریم خصوصی) را معرفی کرده است. این یک ویژگی خصوصی عالی است که برای جلوگیری از یادگیری سرورهای ایمیل در مورد فعالیت ایمیل شما طراحی شده است.

حفاظت از حریم خصوصی نامه چیست؟

خب ، حفاظت از حریم خصوصی نامه یک ویژگی جدید حریم خصوصی است که در iOS 15 معرفی شده است. اگر این ویژگی را فعال کنید ، از ارسال اطلاعات ایمیل در مورد فعالیت نامه شما جلوگیری می کند.

پس از فعال شدن ، آدرس IP شما را مخفی می کند تا فرستندگان نتوانند آن را با سایر فعالیت های آنلاین شما مرتبط کنند. به این ترتیب ، فرستندگان ایمیل هرگز مکان شما را نمی دانند. همچنین ، این ویژگی به فرستندگان ایمیل اجازه نمی دهد که بدانند آیا ایمیل ها باز شده اند یا خیر.

همچنین بخوانید: چگونه آدرس IP خود را از دستگاهها و وب سایتهای ردیابی iPhone مخفی کنید

مراحل فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

فعال کردن حریم خصوصی نامه در iOS 15 بسیار آسان است ، برخی از مراحل ساده زیر را برای فعال کردن حریم خصوصی نامه دنبال کنید.

مرحله ی 1. ابتدا برنامه تنظیمات را در iPhone یا iPad خود باز کنید.

گام 2. در برنامه تنظیمات ، به پایین بروید و ضربه بزنید نامه.

نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

مرحله 3 سپس در تنظیمات ایمیل روی ضربه بزنید “حفاظت از حریم خصوصی” گزینه.

نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

 

مرحله 4 در صفحه بعد ، کلید را به “حفاظت از فعالیت های پستی”.

نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه آیفون

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی ایمیل آیفون آورده شده است. اگر می خواهید حفاظت از حریم خصوصی نامه را در iOS 15 غیرفعال کنید ، فقط باید آن را غیرفعال کنید “حفاظت از فعالیت های پستی” گزینه ای که در مرحله 4 فعال کرده اید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه فعال کردن حفاظت از حریم خصوصی نامه در iOS 15 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه فعالسازی حفاظت از حریم خصوصی ایمیل آیفون برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.