• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه فعال یا غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت در سافاری

نحوه فعال یا غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت در سافاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه فعال یا غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت در سافاری

اپل با iOS 15 تغییرات زیادی در مرورگر وب سافاری ایجاد کرده است که یکی از آنها Website Coloring است. در این مقاله به ویژگی رنگ آمیزی وب سایت مرورگر وب سافاری برای iOS می پردازیم.

رنگ آمیزی وب سایت سافاری چیست؟

رنگ‌آمیزی وب‌سایت یکی از ویژگی‌های سافاری است که رنگی را به بالای مرورگر آیفون اضافه می‌کند. نکته منحصر به فرد در مورد عملکرد این است که سایه با توجه به طرح رنگ صفحه وب تغییر می کند.

هنگامی که این ویژگی فعال است، رنگ رابط سافاری در اطراف برگه‌ها، نشانک‌ها و دکمه‌های ناوبری تغییر می‌کند. رنگ با رنگ وب سایتی که مشاهده می کنید مطابقت دارد.

این یک ویژگی منحصر به فرد است و بسیاری دوست دارند آن را در آیفون خود فعال کنند. بنابراین، اگر علاقه مند به فعال کردن ویژگی رنگ آمیزی وب سایت در سافاری هستید، راهنمای درستی را مطالعه می کنید.

همچنین بخوانید: نحوه دانلود و نصب مرورگر سافاری در ویندوز 10

مراحل فعال یا غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت سافاری

در زیر راهنمای گام به گام فعال یا غیرفعال کردن ویژگی رنگ آمیزی وب سایت در مرورگر سافاری برای آیفون را به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

1. ابتدا شروع کنید تنظیمات برنامه در آیفون شما

2. در برنامه تنظیمات، به پایین بروید و ضربه بزنید سافاری گزینه.

روی Safari ضربه بزنید

3. در صفحه سافاری، در زیر تب تب ها، دکمه رادیویی را روی Allow website coloring بچرخانید. این عملکرد را فعال می کند.

رنگ آمیزی وب سایت ها را مجاز کنید

4. اگر می خواهید رنگ آمیزی وب سایت را غیرفعال کنید، باید این کار را انجام دهید دکمه رادیویی کنار Allow website coloring را خاموش کنید.

این است! در اینجا نحوه فعال / غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت سافاری آورده شده است. این یک ویژگی عالی است که هر کاربر آیفون باید یک بار آن را امتحان کند.

بنابراین، این راهنما در مورد نحوه فعال یا غیرفعال کردن ویژگی رنگ آمیزی وب سایت در مرورگر وب سافاری است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشارات نحوه فعال یا غیرفعال کردن رنگ آمیزی وب سایت در سافاری اولین بار در TechViral ظاهر شد.