• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه نصب GTA 5 Mod در رایانه | بهترین حالت های GTA 5

نحوه نصب GTA 5 Mod در رایانه | بهترین حالت های GTA 5

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه نصب GTA 5 Mod بر روی رایانه |  بهترین حالت های GTA 5

بیش از هفت سال از راه اندازی GTA 5 می گذرد GTA 5 از بازی های Rockstar در کوتاه ترین زمان به یکی از بهترین بازی های جهان باز تبدیل شده است. بازی هیچ محدودیتی ندارد – شما می توانید رانندگی کنید ، آزادانه راه بروید ، ماموریت ها را انجام دهید و تقریباً هر کاری را انجام دهید.

حتی اگر ماموریت ها را به پایان رسانده اید و حوصله بازی را ندارید ، می توانید حالت های GTA 5 را نصب کنید.علاوه بر این ، بسیاری از حالت های GTA در وب وجود دارد که عناصر جدیدی را به بازی اضافه می کند.

بارگیری و استفاده از اکثر حالت های GTA 5 رایگان بود ، اما برای نصب باید به چندین برنامه شخص ثالث تکیه کنید. بنابراین در این مقاله ما لیستی از بهترین برنامه های شخص ثالث را جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند تغییرات را در Grand Theft Auto V اجرا و اجرا کنید.

4 بهترین راه برای نصب GTA 5 Mods بر روی رایانه شخصی

مهم: طبق گفته Rockstar ، بازیکنان می توانند بدون نگرانی از ممنوعیت از نسخه اصلاح شده GTA استفاده کنند. با این حال ، حالت های GTA 5 در GTA Online مجاز نبود. بنابراین اگر مودهای نصب شده دارید ، باید حالت تک نفره را بازی کنید.

1. قلاب برای اسکریپت V

قلاب اسکریپت V

اکثر حالت های GTA 5 که از اینترنت بارگیری می کنید فقط اسکریپت بودند. بنابراین برای استفاده از این حالت ها ، باید Script Hook V را روی سیستم خود نصب کرده باشید.

اسکندر بیل اسکریپت Hook V را ایجاد کرد ، و این کتابخانه ای از فایل ها است که به modders اجازه می دهد اسکریپت ها و قلاب هایی را برای بازی بنویسند.

Script Hook V همچنین شامل ASI Loader و Native Trainer است. هر دو ویژگی امکان تقلب های مختلف ، تله پورت ، دویدن سریعتر ، پرش فوق العاده را در بازی فراهم می کند. در اینجا نحوه استفاده از Script Hook V آمده است.

Script Hook V را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید و فایل ZIP را استخراج کنیدبه پوشه ای به نام “bin” را پیدا نکنید. سه فایل در پوشه bin وجود خواهد داشت.

dinput8.ll: این آخرین بارگیر ASI است که به شما امکان بارگیری پرونده ها با پسوند .asi را می دهد.

ScriptHookV.dll: این فایل اجازه می دهد تا از اسکریپت های سفارشی در حالت GTA 5 Single-Player استفاده شود.

NativeTrainer.asi: این فایل به بازیکنان اجازه می دهد کلاهبرداری هایی مانند دوربرد ، سوپر پرش ، شکست ناپذیری و موارد دیگر را اضافه کنند.

برای استفاده از حالت های GTA 5 ، باید فایل dinput8.dll ، ScriptHookV.dll و NativeTrainer.asi را در فهرست بازی های GTA 5 برش دهید. اگر GTA 5 را از steam بارگیری کرده اید ، باید به Steam steamapps common Grand Theft Auto V و فایلها را در آنجا قرار دهید.

اسکریپت های مود که بارگیری می کنید احتمالاً دارای یک فایل single.asi خواهند بود که باید در همان پوشه اجرا کنید.

2. پیشوند LUA

افزونه LUA

خوب ، چندین حالت GTA 5 به افزونه LUA بستگی دارد. به عنوان مثال ، اسکریپت های رایج Enhanced Train و Ragdoll on Demand به افزونه LUA نیاز دارند. بنابراین در این روش به شما خواهیم گفت که چگونه از افزونه LUA برای بارگیری GTA 5 Mods استفاده کنید.

ابتدا افزونه LUA را در رایانه خود بارگیری کنید. سپس فایل ZIP را استخراج کنید.
صندوقی با نام “پیدا خواهید کرداسکریپت ها‘و نام فایل ‘LUA_SDK.asi’

شما باید هر دو فایل را در فهرست بازی GTA 5 برش داده و جایگذاری کنید.

اکنون در پوشه اسکریپت ها ، پوشه ای به نام ‘مکمل‘. این پوشه دارای تعدادی فایل .lua است. اگر نمی خواهید از آنها استفاده کنید ، می توانید آنها را حذف کنید. معمولاً باید فایل های mod .lua را در ‘قرار دهیدمکملدر پوشه Scripts.

3. OpenIV

OpenIV

خوب ، اگر GTA 4 را بازی کرده اید ، احتمالاً از قبل با OpenIV آشنایی دارید. این یک ابزار است که به شما امکان ویرایش فایل های بازی GTA را می دهد. OpenIV با GTA 5 کاملاً سازگار نیست ، اما با بازی کار می کند.

نکته این است که حالت های مختلف GTA 5 از OpenIV به روش های مختلف استفاده می کنند. این بدان معناست که هیچ دستورالعملی در اینجا تنظیم نشده است. برای استفاده از OpenIV باید دستورالعمل های Mod Developer را دنبال کنید.

4. پیکربندی و مدیر مد

پیکربندی و مدیر مد

حالت های GTA 5 که از اینترنت بارگیری می کنید دارای کنترل ها و کلیدهای فعال سازی خود هستند. برخی از حالت ها سفارشی هستند ، در حالی که برخی دیگر نه. بنابراین اگر در حال تغییر GTA 5 Mod هستید ، به Mod Manager نیاز دارید.

همچنین می توانید از Mod Manager برای نصب چندین حالت در بازی GTA 5 خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، ابزار مدیریت محبوب Mod – GTAV Mod Manager به شما امکان می دهد همه حالت ها را در یک مکان قرار دهید ، که به شما امکان می دهد آنها را تنها با یک کلیک فعال یا غیرفعال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که نصب GTA 5 Mod می تواند یک فرآیند خسته کننده و پیچیده باشد. به همین دلیل مهم است که قبل از نصب GTA 5 Mod دستورالعمل های توسعه دهنده مود را دنبال کنید.

همچنین بخوانید: نحوه بازی GTA 5 در Android (2 روش)

بنابراین ، در اینجا نحوه نصب GTA 5 Mods بر روی رایانه ویندوز 10 آمده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه نصب GTA 5 Mod بر روی کامپیوتر بهترین حالت های GTA 5 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.