• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه نمایش آیکون های اعلان ها بر روی نمادهای نوار وظیفه (ویندوز 11)

نحوه نمایش آیکون های اعلان ها بر روی نمادهای نوار وظیفه (ویندوز 11)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه نمایش آیکون های اعلان ها بر روی نمادهای نوار وظیفه (ویندوز 11)

در اوایل سال جاری، مایکروسافت یک ویژگی اعلان آیکون نوار وظیفه را در ویندوز 10 معرفی کرد. این ویژگی آیکون ها یا آیکون های کوچکی را روی دکمه های نوار وظیفه برنامه های نصب شده نمایش می دهد.

این بدان معناست که اگر از Google Chrome استفاده کرده اید و از هر وب سایتی اعلان دریافت کرده اید، نماد کروم در نوار وظیفه نشانی خواهد داشت که تعداد اعلان ها را نشان می دهد.

این ویژگی برای کاربران مفید است زیرا می‌توانند ببینند کدام اپلیکیشن چند اعلان دارد. علاوه بر این، نکته جالب این است که آیکون اعلان در زمان واقعی به روز می شود.

نحوه نمایش آیکون های اعلان ها بر روی نمادهای نوار وظیفه (ویندوز 11)

اگرچه فعال کردن آیکون‌های نوتیفیکیشن روی آیکون‌های نوار وظیفه در ویندوز 10 بسیار آسان است، اما همین موضوع در ویندوز 11 نیز کمی مشکل است. اگر از ویندوز 11 استفاده می‌کنید، باید مراحل دیگری را برای فعال کردن آیکون‌های اعلان در نوار وظیفه دنبال کنید. نوار وظیفه

همچنین بخوانید: نحوه نصب فروشگاه Google Play در ویندوز 11 (راهنمای گام به گام)

نمایش آیکون های اعلان روی نمادهای نوار وظیفه در ویندوز 11

بنابراین، در این مقاله، راهنمای گام به گام نحوه نمایش آیکون های اعلان بر روی نمادهای نوار وظیفه در ویندوز 11 را به اشتراک می گذاریم. این روند آسان است. بیایید بررسی کنیم.

1. ابتدا روی دکمه Windows Start کلیک کرده و سپس کلیک کنید تنظیمات ap.

روی تنظیمات کلیک کنید

2. در صفحه تنظیمات، کلیک کنید سفارشی سازی گزینه. این گزینه در پنل سمت چپ قرار دارد.

روی گزینه Customize کلیک کنید

3. در قسمت سمت راست کلیک کنید نوار وظیفه گزینه.

گزینه نوار وظیفه

4. در تنظیمات نوار وظیفه کلیک کنید رفتار نوار وظیفه گزینه.

رفتار نوار وظیفه

5. در زیر رفتار نوار وظیفه، گزینه “نمایش مدالها (مشاهده پیام های خوانده نشده) گزینه در برنامه های نوار وظیفه” را فعال کنید.

نشان‌ها (شمارگر پیام خوانده نشده) را در برنامه‌های نوار وظیفه نمایش دهید

این است! شما آماده ای. ویندوز 11 اکنون آیکون های اعلان را روی نمادهای نوار وظیفه به شما نشان می دهد. هر بار که برنامه های شبکه اجتماعی شما یا سایر برنامه ها اعلان دریافت می کنند، در نماد برنامه در نوار وظیفه ظاهر می شود.

بنابراین، این راهنما در مورد نحوه نمایش آیکون های اعلان بر روی نمادهای نوار وظیفه در ویندوز 11 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نشریه نحوه نمایش آیکون های اعلان روی نمادهای نوار وظیفه (ویندوز 11) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.