نحوه نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android

بیا با آن روبرو شویم؛ اندروید در حال حاضر محبوب ترین سیستم عامل تلفن همراه است. در مقایسه با سایر سیستم عامل های تلفن همراه ، Android ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی بیشتری را به شما ارائه می دهد. آخرین نسخه اندروید به شما امکان می دهد سرعت اینترنت را در نوار وضعیت نمایش دهید.

اتصالات شبکه ، سیگنال های WiFi و درصد باتری را در نوار وضعیت پیش فرض نشان می دهد. با این حال ، اگر می خواهید فرکانس CPU را در زمان واقعی در Android خود نظارت کنید ، چه می کنید؟

در این حالت ، شما باید چندین برنامه شخص ثالث را نصب کنید. بنابراین ، اگر به دنبال راه هایی برای نشان دادن فرکانس CPU در نوار وضعیت Android هستید ، مقاله صحیح را بخوانید.

روش هایی برای نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android

در این مقاله ، راهنمای گام به گام نحوه نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android را به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. اول از همه ، شما نیاز به یک اندروید روت دارید ، زیرا نصب کننده Xposed فقط بر روی یک اندروید روت شده قابل نصب است. بنابراین، برای ادامه ، Android خود را روت کنید برای دسترسی به مدیر

گام 2. هنگامی که دستگاه Android خود را روت کردید ، باید نصب کننده Xposed را در Android خود نصب کنید. برای انجام این کار ، راهنمای نصب ما را دنبال کنید Xposed Installer در Androidبه

نصب کننده Xposed

مرحله 3 شما باید ماژول عالی Xposed را بارگیری و نصب کنید CPUFreq در نوار وضعیت که فرکانس CPU اندروید را درست در نوار وضعیت نشان می دهد.

مرحله 4 پس از نصب برنامه بر روی دستگاه خود ، باید آن را در ماژول Xposed فعال کنید.

مرحله 5 اکنون دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید تا این ماژول Xposed به درستی روی دستگاه شما کار کند.

مرحله 6 پس از راه اندازی مجدد ، باید CPUFreq را در برنامه Statusbar باز کرده و سپس گزینه فرکانس CPU را فعال کنید. بلافاصله نشانگر فرکانس را درست در نوار وضعیت دریافت خواهید کرد.

فرکانس پردازنده

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از برنامه متداول CPU برای نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android آمده است.

استفاده از Cpu Float

Cpu Float یکی از بهترین برنامه های Android است که می توانید از آن برای نمایش دمای CPU در نوار وضعیت Android استفاده کنید. همانطور که از نام برنامه مشخص است ، Cpu Float یک برنامه شناور است که چندین قطعه کلیدی اطلاعات سیستم را ردیابی می کند. در اینجا نحوه استفاده از برنامه آورده شده است.

مرحله ی 1. ابتدا Cpu Float را در تلفن هوشمند اندرویدی خود بارگیری و نصب کنید. می توانید برنامه را از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

استفاده از Cpu Float

گام 2. سپس برنامه را از کشوی برنامه Android خود باز کنید و سپس همه مجوزهای مورد نیاز را ارائه دهید.

مرحله 3 اکنون رابط اصلی برنامه را مشاهده خواهید کرد. ابتدا باید روی Preferences ضربه بزنید و سپس گزینه را فعال کنید “نوار وضعیت.”

مرحله 4 در بخش مانیتور ، فعال کنید “پردازنده‘و “دمای پردازنده”

استفاده از Cpu Float

مرحله 5 اکنون دکمه شروع را در Android خود فشار دهید و اکنون فرکانس CPU را در نوار وضعیت مشاهده خواهید کرد.

استفاده از Cpu Float

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android خود از طریق Cpu Float آورده شده است.

استفاده از TinyCore

خوب ، TinyCore یکی دیگر از برنامه های برتر نظارت بر سیستم در لیست است که با افزودن نشانگر CPU یا RAM به آن ، نوار وضعیت شما را کمی مفیدتر می کند. نکته جالب این برنامه این است که روی تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و بدون روت کار می کند.

Tinycore

با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی میزان استفاده از CPU ، فرکانس CPU ، میزان استفاده از RAM ، میزان باتری را در نوار وضعیت Android خود نمایش دهید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه نمایش فرکانس CPU در نوار وضعیت Android است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه نمایش فرکانس پردازنده در نوار وضعیت Android برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.