نحوه پخش آهنگ با متن در Android (بدون روت)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه پخش اشعار با اشعار در Android (بدون روت)

چه کسی عاشق گوش دادن به آهنگ در دستگاه خود نیست؟ همه آن را انجام می دهند. صدها برنامه پخش کننده موسیقی برای دستگاه های Android وجود دارد. با این حال ، همه از جمعیت متمایز نیستند.

برنامه های پخش کننده موسیقی Android می توانند از هر فرمت فایل صوتی پشتیبانی کنند ، اما نمی توانند متن آهنگ در حال پخش را پخش کنند. اگرچه می توانید Android را طوری تنظیم کنید که اشعار را به طور خودکار در پخش کننده موسیقی خاصی پخش کند ، اما این فرآیند پیچیده ای است.

بنابراین استفاده از برنامه هایی که از قبل از پخش متن پشتیبانی می کنند چطور؟ در این مقاله ، برخی از بهترین برنامه های موسیقی برای اندروید را که آهنگ هایی با شعر را اجرا می کنند ، لیست می کنیم.

همچنین بخوانید: 10 بهترین برنامه متنی برای دستگاه Android

لیست بهترین برنامه های پخش آهنگ اندروید

همه برنامه های ذکر شده در مقاله برای بارگیری و استفاده رایگان بودند ، اما مطمئن شوید که این برنامه ها را از منابع معتبری مانند فروشگاه Google Play بارگیری کنید. اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. Musixmatch

MusixMatch

Musixmatch یکی از بهترین برنامه های پخش کننده موسیقی موجود برای گوشی های هوشمند اندرویدی است. این مجموعه دارای بزرگترین مجموعه اشعار در جهان است. میلیون ها نفر در حال حاضر از این برنامه استفاده می کنند.

با Musixmatch می توانید آهنگ هایی با اشعار Spotify ، YouTube ، Pandora ، Apple Music ، SoundCloud ، Google Play Music و موارد دیگر را پخش کنید.

2. شیدایی متن

شیدایی متن

Lyrics Mania یک برنامه پخش کننده موسیقی برای Android است که اشعار را در زمان واقعی به شما نشان می دهد. Lyrics Mania می تواند بدون توجه به پخش کننده موسیقی که استفاده می کنید ، اشعار را در یک نوار شناور به شما نشان دهد.

ویژگی MusicID اشعار Mania حتی می تواند به شما در شناسایی و بازیابی متن هایی که در نزدیک شما پخش می شوند ، کمک کند.

3. نابغه

نابغه

بر اساس لیست موجود در فروشگاه بازی ، Genius در حال حاضر بزرگترین مجموعه اشعار با بیش از 1.7 میلیون آهنگ است. نکته جالب در مورد Genius این است که دارای یک پخش کننده موسیقی داخلی است که می تواند همزمان موسیقی را پخش کرده و اشعار را نمایش دهد.

نه تنها این ، بلکه Genius همچنین به کاربران اجازه می دهد تا به میلیون ها فایل موسیقی دیگر دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، Genius یکی دیگر از بهترین برنامه هایی است که می توانید از آن برای پخش آهنگ با اشعار استفاده کنید.

4. SoundHound

SoundHound

خوب ، SoundHound نیازی به معرفی ندارد ، زیرا یکی از معروف ترین پخش کننده های موسیقی با اشعار است که تا کنون ساخته شده است. SoundHound یک برنامه شناسایی موسیقی است که می تواند آهنگ هایی را که در اطراف شما پخش می شوند گوش داده و تشخیص دهد.

نکته هیجان انگیز در مورد SoundHound این است که می تواند اشعار را در زمان واقعی به شما نشان دهد. بنابراین ، SoundHound بهترین برنامه ای است که می توانید برای پخش آهنگ با اشعار در Android استفاده کنید.

5. ALSong

ALSong

ALSong هم پخش کننده موسیقی است و هم یک برنامه متنی در زمان واقعی برای تلفن هوشمند Android شما است. علاوه بر این ، برنامه دارای پخش کننده موسیقی داخلی است که می تواند آهنگ های ذخیره شده در دستگاه شما یا از طریق اینترنت را پخش کند.

نکته جالب این است که به طور خودکار آهنگ ها را شناسایی می کند و بلافاصله اشعار را به شما نشان می دهد. بنابراین ، ALSong یکی دیگر از بهترین برنامه های Android است که می توانید از آن برای پخش آهنگ با اشعار استفاده کنید.

6. Spotify

موسیقی را با اشعار پخش کنید

خوب ، Spotify در حال حاضر پیشروترین سرویس پخش موسیقی در Android و iOS است. این برنامه به شما امکان می دهد به موسیقی گوش دهید و میلیون ها آهنگ و پادکست را به صورت رایگان پخش کنید.

این برنامه دارای برنامه های رایگان و حق بیمه است. عملکرد متن در هر دو طرح موجود است. برای پخش اشعار Spotify می توانید از راهنمای بررسی آهنگ Spotify ما پیروی کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین برنامه ها برای پخش اشعار با اشعار اندروید هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه پخش آهنگ با متن در Android (بدون ریشه) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.