• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

خوب ، چند ماه پیش ، اپل iOS 15 را معرفی کرد. همانطور که انتظار می رفت ، iOS 15 ویژگی های جدید چشمگیری را ارائه می دهد که به شما کمک می کند با iPhone متصل شوید ، تمرکز کنید ، کاوش کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. یکی از ویژگی های قابل توجه iOS 15 قابلیت مخفی کردن آدرس IP است.

این یک ویژگی جدید حریم خصوصی است که اپل به iOS 15 اضافه کرده است. ویژگی حفظ حریم خصوصی “پیشگیری از ردیابی هوشمند” نامیده می شود ، که مانع از آن می شود که ردیاب ها از آدرس IP شما استفاده کنند.

از سوی دیگر ، ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی فقط در مرورگر iOS 15 Safari موجود است. این یک ویژگی متمرکز بر حریم خصوصی است که برای ردیابی کاربران در وب برای سایت ها دشوارتر شده است.

همچنین بخوانید: 5 بهترین راه برای یافتن آدرس IP خود در ویندوز 11

مراحل پنهان کردن آدرس IP خود از دستگاهها و وب سایتهای ردیابی iPhone

این واقعاً یک ویژگی حریم خصوصی مفید است زیرا به شما امکان می دهد آدرس IP خود را نیز مخفی کنید. بنابراین در این مقاله ما یک راهنمای دقیق در مورد نحوه فعال کردن ویژگی جدید حریم خصوصی iOS 15 به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

مهم: جلوگیری از ردیابی هوشمند تبلیغات را مسدود نمی کند. این به سادگی ردیاب هایی را که عادت های مرور کاربر را بدون اجازه دنبال می کنند ، مسدود می کند. و این ویژگی فقط در iOS 15 در دسترس است.

مرحله ی 1. ابتدا برنامه تنظیمات را در iPhone یا iPad خود باز کنید.

گام 2. در تنظیمات ، به پایین بروید و ضربه بزنید سافاریبه

نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

مرحله 3 در صفحه بعدی ، به پایین بروید و پیدا کنید “حریم خصوصی و امنیت” بخش. شما باید گزینه را پیدا کنید “مخفی کردن آدرس IP”

 

نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

مرحله 4 در صفحه بعد سه گزینه پیدا خواهید کرد –

  • ردیابی دستگاه ها و وب سایت ها
  • فقط ردیاب ها
  • خاموش

مرحله 5 اگر می خواهید آدرس IP خود را از ردیاب ها و وب سایت ها مخفی کنید ، را انتخاب کنید ردیابی دستگاه ها و وب سایت ها گزینه.

نحوه پنهان کردن آدرس IP از دستگاه ها و وب سایت های ردیابی iPhone

این است! شما آماده ای. با این کار وب سایت ها نمی توانند عادت های مرور کاربران را ردیابی کنند.

اگرچه ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی عالی است ، اما فقط زمانی که از مرورگر Safari استفاده می کنید کار می کند. اگر می خواهید آدرس IP را مخفی کنید ، بهتر است از یک برنامه VPN استفاده کنید.

بسیاری از برنامه های VPN برای iPhone در فروشگاه برنامه iOS وجود دارد. برای پوشاندن آدرس IP خود می توانید از هر برنامه VPN استفاده کنید.

بنابراین ، این مقاله در مورد نحوه پنهان کردن آدرس های IP از دستگاه های ردیابی و وب سایت های iOS 15 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه مخفی کردن آدرس IP از ردیاب ها و وب سایت های iPhone برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.