• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه کنترل دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری

نحوه کنترل دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه کنترل دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری

خوب ، اگر در چند سال گذشته به عقب نگاه کنیم ، متوجه می شویم که تلفن های هوشمند پیشرفت زیادی کرده اند. امروزه کاربران می توانند تقریباً هر چیزی را از صفحه نمایش گوشی های هوشمند کنترل کنند. با این حال ، برخی از عملکردها محدود به کلیدهای سخت افزاری مانند دکمه قفل ، صفحه کلید صدا و غیره است.

نه تنها کلید / قفل روشن / خاموش و صفحه کلید میزان صدا ، برخی از تلفن های هوشمند حتی دارای دکمه سخت افزاری برای خانه ، پشت و چند کار هستند. این دکمه های سخت افزاری ضروری هستند زیرا به ما کمک می کنند دستگاه Android خود را کنترل کنیم. با این وجود ، اگر یکی از دکمه های سخت افزاری شما خراب شود یا کار خود را متوقف کند ، چه اتفاقی می افتد؟ این می تواند برای بسیاری کابوس باشد.

بهترین برنامه ها برای مدیریت دستگاه Android بدون هیچ دکمه سخت افزاری

بنابراین در این مقاله ما برخی از بهترین روش هایی را که به شما کمک می کند دستگاه Android را بدون دکمه سخت افزار کنترل کنید ، به اشتراک می گذاریم. در زیر برخی از بهترین برنامه هایی را به اشتراک گذاشته ایم که به شما امکان می دهد تلفن هوشمند Android خود را بدون استفاده از هیچ دکمه سخت افزاری کنترل کنید.

1. محافظ دکمه

نحوه کنترل دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری

Button Savior برنامه ای است که به کنترل برخی از عملکردهای دکمه های سخت افزاری در شرایطی که دکمه های هر دستگاه Android کار نمی کند یا آسیب دیده است ، کمک می کند.

با این حال ، تنها مشکل Button Savior این است که فقط روی یک دستگاه روت کار می کند. با استفاده از این برنامه ، حتی می توانید برنامه ها یا کارهای سفارشی را به دکمه های مجازی اضافه کنید.

2. DTSO

برنامه های مدیریت دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری 2

DTSO یک برنامه Android است که به شما امکان می دهد با لمس سنسور مجاورت یا تکان دادن دستگاه ، تلفن خود را قفل یا باز کنید. بنابراین ، اگر دکمه روشن / خاموش در تلفن هوشمند Android شما به تازگی متوقف شده است ، می توانید از DTSO: Double Touch Screen On استفاده کنید.

این برنامه همچنین یک دستگاه تغییر اندازه را برای کاربرانی که نمی خواهند از ویژگی قفل مجاورتی استفاده کنند ، ارائه می دهد. بنابراین ، این یکی دیگر از بهترین برنامه هایی است که می تواند برای مدیریت Android بدون دکمه سخت افزاری استفاده شود.

3. نوار ناوبری

از نوار ناوبری استفاده کنید

خوب ، برنامه Android Navigation Bar یک نوار ناوبری مجازی را به بالای صفحه Android شما اضافه می کند. بنابراین ، اگر دکمه های ناوبری خراب یا خراب شده اند – Home ، Back و Menu ، باید از نوار ناوبری استفاده کنید.

نکته مهم این است که نوار ناوبری روی هر دو دستگاه روت و غیر روت کار می کند و چندین گزینه سفارشی سازی را ارائه می دهد. به غیر از این ، نوار ناوبری می تواند برای تنظیم اقدامات مختلف فشار طولانی برای دکمه های بازگشت ، شروع و اخیر استفاده شود.

4. دکمه شروع با بسیاری از اقدامات

دکمه شروع با اقدامات متعدد

دکمه شروع چند مرحله ای بسیار ساده است. این یک نرم افزار در مرکز صفحه ایجاد می کند. این دکمه می تواند چندین عمل مانند دسترسی به برنامه های اخیر ، بازگشت به عقب ، تنظیمات ، دسترسی به پنل اعلانات و غیره را انجام دهد.

جالبتر اینکه دکمه خانه چند منظوره روی هر دو دستگاه روت شده و غیر روت کار می کند. علاوه بر این ، با نسخه برتر می توانید از برخی ویژگی های پیشرفته مانند گرفتن عکس از صفحه ، بستن صفحه و غیره استفاده کنید.

5. کلیدهای نرم

کلیدهای نرم

Soft Keys یکی از بهترین برنامه های نوار ناوبری مجازی است که می توانید در دستگاه Android خود استفاده کنید. این برنامه از خدمات دسترسی برای ارائه نوار ناوبری مجازی به شما استفاده می کند. علاوه بر این ، یک برنامه اخیر مدرن ، دکمه های خانه و پشت را اضافه می کند.

این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد اندازه و شفافیت دکمه های مجازی را سفارشی کنند. بنابراین Soft Keys یکی از بهترین برنامه ها برای مدیریت دستگاه Android بدون هیچ دکمه سخت افزاری است.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه ها برای مدیریت دستگاه Android شما بدون هیچ دکمه سخت افزاری هستند. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پست نحوه کنترل دستگاه Android بدون هیچ گونه دکمه سخت افزاری اولین بار در TechViral ظاهر شد.