نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone

در iOS 11 ، اپل فرمت های پیش فرض دوربین را برای عکس ها و فیلم ها از JPG به HEIC تغییر داد. اپل برای صرفه جویی در فضا در iPhone شما چنین تغییراتی را ایجاد کرده است. در مقایسه با فرمت JPG ، قالب HEIC فضای کمتری را اشغال می کند.

بنابراین ، هر زمان که با iPhone خود عکس می گیرید ، به طور خودکار در قالب .HEIC ذخیره می شود. اگرچه HEIC یک فرمت فایل بسیار کارآمد است ، اما هنوز اشکالاتی دارد.

هنگامی که عکس ها و فیلم های iPhone خود را بر روی لپ تاپ Windows خود به اشتراک می گذارید ، متوجه می شوید که به دلیل فرمت HEIC نمی تواند فایل ها را باز کند. به طور پیش فرض ، ویندوز از فرمت HEIC پشتیبانی نمی کند ، اما برای مشاهده این فایل ها می توانید از نماینده عکس شخص ثالث استفاده کنید.

همچنین می توانید برای تبدیل تصاویر HEIC خود به JPG یا فرمت سازگار دیگر ، به مبدل های تصویر تکیه کنید. متأسفانه همه این موارد می تواند زمان زیادی طول بکشد. بنابراین برای کاهش چنین مشکلاتی ، آیفون اکنون به شما امکان تغییر فرمت ها را می دهد.

همچنین بخوانید: نحوه تبدیل فایل JPG به PDF در رایانه Windows 10/11

مراحل ثبت / ذخیره عکسها با فرمت JPG iPhone

بنابراین ، اگر به ذخیره عکس ها با فرمت JPG در iPhone علاقه دارید ، راهنمای صحیح را بخوانید. در زیر چند مرحله آسان برای تغییر قالب فایل تصویر iPhone به اشتراک گذاشته شده است. بیایید بررسی کنیم.

1. ابتدا باز کنید تنظیمات برنامه روی iPhone شما

نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone

2. در برنامه تنظیمات ، به پایین بروید و ضربه بزنید دوربین کاربرد.

نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone

 

3. اکنون ، در برنامه Camera ، مکان را پیدا کنید قالب ها گزینه. سپس روی دکمه پیکان سمت راست پشت فرمت ها ضربه بزنید.

4. در زیر قالب ها باید انتخاب کنید سازگارترین گزینه.

نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone

این است! شما آماده ای. همه تصاویر آیفون اکنون به صورت فایل JPEG ضبط شده و در همان فرمت ذخیره می شوند.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه ذخیره عکس ها با فرمت JPG در iPhone است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه گرفتن / ذخیره عکس با فرمت JPG در iPhone برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.