• خانه
  • وبلاگ
  • نسخه Google Camera Go 2.5 MOD از چندین دستگاه Android پشتیبانی می کند

نسخه Google Camera Go 2.5 MOD از چندین دستگاه Android پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google Camera 8.1 (GCam Mod Apk) را در Android نصب کنید

Google Camera Go یک نسخه ساده شده از برنامه دوربین Google Pixel است. غول فناوری این برنامه را در مارس گذشته راه اندازی کرد. این شرکت به طور منظم ویژگی ها و قابلیت های بیشتری را اضافه می کند.

حالا گوگل آورده است نسخه جدید Google Camera Go 2.5 ، نسخه MOD “بزرگی” نامیده می شود. آخرین نسخه برنامه دوربین از بسیاری از تلفن های هوشمند Android پشتیبانی می کند و ویژگی های جدیدی مانند حالت شب و حالت عمودی را ارائه می دهد.

GCam Go 2.5 MOD از تلفن های Android نسخه 8 یا بالاتر پشتیبانی می کند

GCam Go 2.5 MOD

Google Camera Go اکنون دارای سه نسخه است ، دوربین عادی Google ، نسخه سبک تر به نام Google Camera Go و آخرین نسخه MOD که از دوربین های کمکی پشتیبانی می کند.

این شرکت همچنین پردازش تصویر Google را که توسط کاربران تلفن های هوشمند Pixel دریافت می شود ، اضافه کرد. Google Camera Go نسخه سبک تری برای گوشی های پیکسل درجه یک است و این شرکت همچنان به ویژگی های خود به تلفن های خود اضافه می کند.

آخرین نسخه از Google Camera Go 2.5 MOD برای هر گوشی هوشمند Android نسخه 8 یا بالاتر در دسترس است. ممکن است با دستگاه های بسیار قدیمی یا قدیمی کار نکند.

به گفته این شرکت ، برنامه Camera Go برای تلفن های هوشمند Android Go با رابط کاربری ساده ایجاد شده است. همچنین نشان می دهد که چقدر فضای ذخیره سازی برای عکس ها و فیلم ها وجود دارد.

برنامه Google Camera فقط برای تلفن های هوشمند Pixel در دسترس است ، اما می توانید با بارگیری mod apk آن را در دستگاه های دیگر نصب کنید. همه دستگاه های سخت افزاری رده پایین می توانند از برنامه دوربین Google GO برای ضبط عکس و فیلم با استفاده از الگوریتم دوربین گوگل استفاده کنند.

این برنامه به طور مرتب با ویژگی های جدید به روز می شود ، بنابراین لازم نیست نگران عملکرد دوربین باشید. برنامه در حال حاضر وجود دارد پشتیبانی از HDR که به کاربران امکان می دهد با جزئیات واضح عکس بگیرند.

نشریه Google Camera Go 2.5 MOD Version از چندین دستگاه Android پشتیبانی می کند که اولین بار در TechViral ظاهر شد.