• خانه
  • وبلاگ
  • نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

در حال حاضر صدها برنامه آنتی ویروس برای ویندوز 10. همچنین بسیاری از راه حل های آنتی ویروس رایگان برای رایانه موجود است که حفاظت اولیه را ارائه می دهند.

اگر می خواهید حفاظت از ویروس در سیستم شما بهبود یافته باشد ، بهتر است به یک برنامه آنتی ویروس درجه یک پایبند باشید. این مقاله در مورد یکی از بهترین ابزارهای آنتی ویروس رایانه ای معروف به Dr.Web صحبت می کند.

Dr.Web یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس ها در صنعت امنیت است که تقریباً سه دهه وجود داشته است. این یک شرکت امنیتی روسی است که راه حل های امنیتی را برای رایانه های شخصی ارائه می دهد.

آنتی ویروس Dr.Web چیست؟

نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

Dr.Web Anti-Virus یکی از قدیمی ترین و بهترین بسته های امنیتی موجود برای پلتفرم کامپیوتر است. این یک ابزار امنیتی درجه یک است که بسیاری از ویژگی های مفید را به شما ارائه می دهد. این این برنامه به دلیل اسکن پیشرفته سیستم و تشخیص تهدید شناخته شده استبه

آنتی ویروس Dr.Web به شما پیشنهاد می دهد تشخیص بدافزار در زمان واقعی ، نظارت بر رفتار و ویژگی های فایروالبه با نظارت بر رفتار و گزینه های دیوار آتش ، فیلتر لایه بسته را دریافت می کنید.

یکی دیگر از بهترین مزایای آنتی ویروس Dr.Web این است که از انواع فناوری ها برای محافظت از فایل های خود در برابر تداخل در برابر ویروس ها ، بدافزارها و برنامه های بالقوه ناخواسته استفاده می کند.

ویژگی های آنتی ویروس Dr.Web

نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

هنگامی که با آنتی ویروس Dr.Web آشنا شدید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های آنتی ویروس Dr.Web را برجسته کرده ایم.

دسترسی

حدس بزن چی شده؟ Dr.Web Anti-Virus در همه سیستم عامل های اصلی ، از جمله Windows ، Linux و macOS در دسترس است. بنابراین ، اگر رایانه Windows و Mac دارید ، می توانید به Dr.Web اعتماد کنید تا سیستم خود را در برابر تهدیدات محافظت کند.

اسکنر قوی ویروس

Dr.Web Antivirus از فناوری های زیادی برای محافظت از فایل های خود در برابر ویروس ها ، بدافزارها و برنامه های بالقوه ناخواسته استفاده می کند. همچنین یکی از قدیمی ترین برنامه های امنیتی موجود در وب است که از میلیون ها سیستم محافظت می کند.

حفاظت فایروال

ویژگی فایروال Dr.Web Antivirus از رایانه شما در برابر هکرهایی که هنگام بررسی جزئیات حساب بانکی یا پرداخت شما سعی می کنند به دستگاه شما نفوذ کنند ، محافظت می کند.

ویژگی های محافظت از هرزنامه ها

Dr.Web Anti-Virus همچنین دارای ویژگی Anti-Spam است که شما را در برابر ایمیل های فیشینگ محافظت می کند. پس از نصب ، به طور خودکار افزونه ای را اضافه می کند که بررسی می کند آیا ایمیل های اسپم سعی در جلب توجه شما دارد یا خیر.

روشهای اکتشافی فرایند

خوب ، روشهای اکتشافی این فرآیند یکی از ویژگیهای عالی آنتی ویروس Dr.Web است. این فناوری رفتار هر برنامه در حال اجرا را تجزیه و تحلیل می کند و در صورت تشخیص رفتار مشکوک به شما هشدار می دهد.

ShellGuard

فناوری ShellGuard تشخیص می دهد که کد مخرب سعی در سوء استفاده از آسیب پذیری و خاتمه سریع فرآیند دارد. این یک لایه محافظ اضافی به رایانه شما می افزاید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های آنتی ویروس Dr.Web هستند. علاوه بر این ، دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از این ابزار در رایانه خود کاوش کنید.

نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را بارگیری کنید

اکنون که کاملاً با آنتی ویروس Dr.Web آشنا شدید ، ممکن است بخواهید برنامه را در سیستم خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Dr.Web یک راه حل امنیتی درجه یک است.

بنابراین ، برای فعال سازی و استفاده از محصول باید یک کلید مجوز خریداری کنید. با این حال ، اگر می خواهید محصول را آزمایش کنید ، می توانید در نظر بگیرید دوره آزمایشی رایگان ارائه شده توسط شرکتبه

در زیر آخرین نسخه نصب کننده آفلاین Dr.Web Antivirus را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • Dr.Web را برای Windows بارگیری کنید (نصب آفلاین)
  • Dr.Web را برای MacOS (نصب کننده آفلاین) بارگیری کنید

چگونه می توان آنتی ویروس Dr.Web را روی رایانه نصب کرد؟

نصب کننده آفلاین برنامه آنتی ویروس Dr.Web را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، نصب Dr.Web Antivirus بسیار آسان است ، به ویژه در Windows 10. ابتدا ، باید فایل نصبی را که در قسمت بارگیری به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل اجرایی و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدبه

دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب ، شما را از طریق نصب راهنمایی می کند. پس از نصب ، برنامه را باز کنید و از دوره آزمایشی رایگان لذت ببرید. اگر کلید مجوز دارید ، آن را در قسمت Profiles وارد کنید.

بنابراین ، این راهنما برای نصب آفلاین آنتی ویروس Dr.Web است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download of Dr.Web Antivirus Offline Computer Installer برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.