• خانه
  • وبلاگ
  • هکرها اطلاعات بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را سرقت می کنند

هکرها اطلاعات بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را سرقت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هکرها اطلاعات بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را سرقت می کنند

این غول مخابراتی آمریکایی T-Mobile این را روز یکشنبه تأیید کرد هکرها این داده ها را به بیش از 100 میلیون مشتری با قیمت تقریبی 277،000 دلار می فروشند. پس از آنکه شرکت کنندگان در تهدید ادعا کردند سرورها و پایگاه های داده میلیون ها مشتری را هک کرده اند ، T-Mobile در حال بررسی نقض داده ها است.

روز یکشنبه ، مادربرد اعلام کرد که با فروشنده در تماس است ، وی گفت که آنها داده هایی را از سرورهای T-Mobile گرفته اند ، که دارای جزئیاتی مانند شماره های تامین اجتماعی ، نام ، آدرس ، گواهینامه رانندگی مشتریبه

100 میلیون اطلاعات سرقت شده T-Mobile مشتریان ، شامل شماره های منحصر به فرد IMEI ، نام و سایر جزئیات

هکرها اطلاعات بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile را سرقت می کنند

گزارش شده است که هکرها حدود دو هفته پیش تولید ، سرورها و صحنه T-Mobile را هک کردند. حتی سرور پایگاه داده اوراکل هک شده است.

سخنگوی T-Mobile به The Verge گفت

“ما از اتهامات مطرح شده در یک انجمن زیرزمینی آگاه هستیم و به طور فعال در حال بررسی صحت آنها هستیم. در حال حاضر هیچ اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن نداریم. “

Cyble ، یک شرکت اطلاعاتی در زمینه امنیت سایبری ، گفت که شرکت کننده در تهدید تقریباً 106 گیگابایت داده ، از جمله پایگاه داده مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) T-Mobile را سرقت کرده است. مادربرد اولین موردی است که این نقض اطلاعات را گزارش کرده است.

در چند سال گذشته ، T-Mobile چندین مورد نقض داده بوده است. آخرین مورد در دسامبر 2020 بود ، زمانی که اطلاعات مربوط به تماس ها و شماره تلفن های چندین مشتری فاش شد ، اما اطلاعات حساس تری مانند نام یا شماره های امنیت اجتماعی نداشت.

این اولین بار نیست که T-Mobile رسوایی می کند. پیشتر در ماه فوریه ، این شرکت توسط قربانی شکایت کرد که 450،000 دلار بیت کوین را در حمله مبادله سیم کارت از دست داد.

در سال 2019 ، برخی از مشتریان پیش پرداخت T-Mobile تحت تأثیر نقض قرار گرفتند که نام ، آدرس و شماره حساب آنها را هک کرد. در سال 2018 ، اطلاعات شخصی حدود 2 میلیون مشتری T-Mobile هک شد.

این پست که هکرها از بیش از 100 میلیون مشتری T-Mobile سرقت می کنند ، برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.