• خانه
  • وبلاگ
  • هک iCloud: مردی از کالیفرنیا 620،000 عکس را از iCloud سرقت کرد

هک iCloud: مردی از کالیفرنیا 620،000 عکس را از iCloud سرقت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هک iCloud: مردی از کالیفرنیا 620،000 عکس را از iCloud سرقت کرد

وقتی صحبت از حریم خصوصی به میان می آید ، همه می گویند سیب بهترین است. اما چند روز پیش ، FBI این را گفت مردی از کالیفرنیا موفق شد بیش از 620،000 تصویر را از طریق iCloud از طریق یک حمله فیشینگ بدزدد.

این مرد وانمود کرد که از پشتیبانی فنی اپل است و به همین ترتیب موفق شد تصاویر کاربران iCloud اپل را هک کند. از این گزارش دریافتیم که این مرد بیش از 620،000 تصویر و بیش از 9،000 فیلم دارد.

مردی از کالیفرنیا 200 هزار حساب iCloud را هک کرد

هک iCloud: مردی از کالیفرنیا 620،000 عکس را از iCloud سرقت کرد

یک مرد 40 ساله به نام هائو کو چی ، اهل لا پونته ، کالیفرنیا ، هنگام جستجوی برهنه به عکس ها و فیلم های حدود 306 قربانی دسترسی پیدا کرد. بر اساس گزارشات ، هائو کو چی به درخواست افراد آنلاین که با آنها ملاقات کرده بود ، 200 حساب را هک کرد.

هکر وانمود کرد که نماینده خدمات مشتریان اپل است تا به عکس های iCloud افراد دسترسی پیدا کند. پس از دسترسی ، تصاویر را می دزدد و سپس به صورت آنلاین در اختیار افراد دیگر قرار می دهد.

سرورهای اپل در iCloud ایمن و ایمن بودند ، اما قربانیان فریب خوردند تا اطلاعات ورود خود را به هکر بدهند. او موفق به جمع آوری 620،000 عکس و 9000 فیلم شد. سپس روی Dropbox میزبانی می شود تا بتوان آنها را به راحتی به اشتراک گذاشت.

پیش از این ، افراد مشهور به عکس های خود دسترسی پیدا کرده بودند که به سرقت رفته و در اینترنت به اشتراک گذاشته شد.

وب سایت اپل می گوید که کلاهبرداران وانمود می کنند که در خط تلفن پشتیبانی هستند و از بسیاری جهات سعی می کنند مشتریان را متقاعد کنند. او همچنین می گوید مهاجمان می توانند از ایمیل هایی برای کلاهبرداری ، تبلیغات جعلی یا دعوت های ناخواسته در تقویم استفاده کنند تا راهی برای جلب مردم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات یا دادن پول پیدا کنند.

چیزی که اپل توصیه می کند

“اگر یک تماس تلفنی ناخواسته یا مشکوک از شخصی دریافت کرد که ادعا می کند از پشتیبانی اپل یا اپل است ، فقط تماس را قطع کنید.”

آنها از شناسه های تماس گیرنده جعلی استفاده می کنند ، بنابراین مشتریان معتقدند که از اپل تماس می گیرند. مهاجمان فریب خورده و همه چیز را با هکرها به اشتراک می گذارند.

ICloud Hacked: Man from California برای اولین بار 620،000 عکس را از iCloud در TechViral سرقت کرد.