• خانه
  • وبلاگ
  • واتس اپ به کاربران اجازه می دهد تا مکث و از سرگیری ضبط پیام های صوتی را متوقف کنند

واتس اپ به کاربران اجازه می دهد تا مکث و از سرگیری ضبط پیام های صوتی را متوقف کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مکث یا از سرگیری ضبط صدا در Whatsapp

Whatsapp برای ارائه یک به روز رسانی برنامه که اجازه می دهد کاربران در هنگام ضبط پیام های صوتی را متوقف کنندبه پیشتر گزارش شده بود که Whatsapp در حال کار بر روی تغییر ویژگی پیام رسانی صوتی خود است.

در به روز رسانی آینده ، این شرکت یک ویژگی جدید را در آنجا معرفی می کند کاربر می تواند مکث کرده و ضبط پیام صوتی را از سر بگیرد از جایی که توقف کردی در حال حاضر ، اگر شروع به ضبط پیام کنید ، باید آن را ارسال کنید. نمی توانید به همان پیام بروید اما به زودی قادر خواهید بود ضبط صدا را متوقف کنید.

کاربران واتس اپ می توانند ضبط صدا را متوقف کرده و از سر بگیرند

مکث یا از سرگیری ضبط صدا در Whatsapp

به گفته WABetainfo ، برنامه پیام رسانی هنوز در حال توسعه این ویژگی است و هنوز برای تست کننده های بتا در دسترس نیست. ویژگی جدید برنامه پیام رسانی فوری به زودی در Android و iOS در دسترس کاربران بتا قرار می گیرد.

در گزارش آمده است

“WhatsApp چندین بهبود را دریافت می کند ، به ویژه برای پیام های صوتی. آخرین اخبار گزارش می دهد که WhatsApp روی قابلیت توقف پیام های صوتی در حین ضبط آنها برای به روز رسانی های آینده کار می کند. این ویژگی بسیار مفید است زیرا شما را مجبور به توقف و ذخیره یک ویژگی جدید نمی کند. ”

یک ویدیوی نمایشی توسط WABetainfo به اشتراک گذاشته می شود ، که می توانید آن را تماشا کرده و نحوه عملکرد مکث ضبط صدا را بشناسید.

در ویدئویی که می بینیم ، پس از توقف ضبط ، دکمه ضبط دیگری را مشاهده می کنید. وقتی روی آن کلیک می کنید ، می توانید ضبط را از همان جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید.

این ویژگی برای WhatsApp برای iOS مشاهده شده است ، اما این شرکت می گوید این ویژگی را به نسخه بتا اندروید و iOS اضافه می کند. پس از در دسترس بودن ویژگی ، ما شما را به روز می کنیم. برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها ما را دنبال کنید.

علاوه بر این ، Whatsapp برای رمزگذاری پشتیبان گیری شما با استفاده از رمزگذاری سرتاسری توزیع می شود. پس از فعال کردن رمزگذاری ، می توانید از بایگانی iCloud خود در برابر دسترسی های غیرمجاز محافظت کنید.

واتس اپ ، که به کاربران امکان مکث و ادامه ضبط پیام های صوتی را می دهد ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.