• خانه
  • وبلاگ
  • پس از شکایت کاربران از خستگی چشم ، توییتر تغییراتی در کنتراست دکمه ها ایجاد می کند

پس از شکایت کاربران از خستگی چشم ، توییتر تغییراتی در کنتراست دکمه ها ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از شکایت کاربران از خستگی چشم ، توییتر تغییراتی در کنتراست دکمه ها ایجاد می کند

توییتر اخیراً تغییراتی در رابط کاربری خود ایجاد کرده است ، مانند رنگ در برنامه های کاربردی دسکتاپ و تلفن همراه. این نکات برجسته اصلی کنتراست رنگ بیشتر دکمه ها ، پیوندها و فوکوس بود.

با این حال ، این تغییرات جدید تأثیر خوبی بر مصرف کنندگان و تعداد کمی از آنها نداشته است خستگی چشم ، سردرد و میگرن به دلیل افزایش کنتراست بینایی گزارش شده است. پس از دریافت بازخورد ، بستر وبلاگ نویسی کوچک دارای اعلام کرد که کنتراست همه دکمه ها را تغییر می دهد.

توییتر کنتراست همه دکمه ها را تغییر می دهد

پس از شکایت کاربران از خستگی چشم ، توییتر کنتراست دکمه ها را تغییر می دهد

در یک پست ، این شرکت می گوید در حال تغییر در کنتراست همه دکمه ها برای سهولت در چشم است ، همانطور که بسیاری از شما گفته اید ظاهر جدید ناراحت کننده است.

نمایه دسترسی به توییتر توییت کرد:

این هفته ، هنگامی که توییتر طرح جدیدی را برای برنامه خود با فونت جدید اعلام کرد ، برخی از کاربران توییت کردند که خواندن پست ها دشوار است. توییتر فونت Chirp را به برنامه و خوراکی که رابط برنامه شما را متفاوت می کند معرفی کرده است.

اگر از کسی پیروی نمی کنید ، یک دکمه ردیابی سیاه رنگ وجود دارد که بسیاری از افراد را گیج می کند و همچنین کنتراست را تغییر می دهد. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا این تغییر خواهد کرد یا خیر.

کنتراست بالا برای افراد کم بینا یا کوررنگ مفید است ، اما برای افرادی که به رنگهای روشن حساس هستند خوب نیست.

انعطاف پذیری به کاربران امکان می دهد گزینه هایی را که برای آنها مناسب است انتخاب کنند. توییتر در حال حاضر دارای سوئیچ هایی در منوی قابلیت دسترسی برای تنظیماتی مانند کاهش حرکت ، افزایش کنتراست رنگ ، تنظیمات صفحه نمایش برای انتخاب بین تم های روشن و تیره است.

اگر کاربران گزینه های بیشتری برای انتخاب سطح کنتراست داشته باشند ، این می تواند بسیاری از سردردها را نجات دهد. به جای اینکه منتظر تغییرات عمومی توییتر باشید ، بهتر است گزینه هایی را برای تغییر دستی داشته باشید.

این پست توییتری پس از شکایت کاربران از خستگی چشم ، اولین بار در TechViral ظاهر شد ، کنتراست دکمه ها را تغییر می دهد.