منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • چه چیز جدیدی در کاربید وجود دارد؟ به روز رسانی محصول اکتبر

چه چیز جدیدی در کاربید وجود دارد؟ به روز رسانی محصول اکتبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چه چیز جدیدی در کاربید وجود دارد؟ به روز رسانی محصول اکتبر


تیم کاربید سخت در تلاش است تا پلتفرم ما را نوآوری و بهبود بخشد تا اهداف انطباق شما را سریع پیگیری کند و حریم خصوصی و وضعیت امنیتی شما را تقویت کند. بهبود ماهانه محصول ما نتیجه بازخورد مشتری و تحقیق و توسعه گسترده است.

در به‌روزرسانی اکتبر Carbide خواهید دید:

به روز رسانی محصول اکتبر

اینجاست! نظارت مداوم ابری برای AWS

این روزها، چرخش یک محیط AWS به آسانی کلیک کردن روی یک دکمه است. اما اطمینان از اینکه محیط ایمن، سازگار و به خوبی ساختار یافته است؟ این یک بازی کاملاً متفاوت با توپ است.

قابلیت‌های نظارت ابری تازه راه‌اندازی ما برای بهبود چشمگیر وضعیت امنیت ابری شما و در عین حال صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما طراحی شده‌اند. با Carbide Cloud Monitoring، می توانید:

 • جمع آوری شواهد شما باید الزامات انطباق خود را برآورده کنید (البته)
 • الگوهای اصلاحی را پیدا کنید که رسیدگی به حفره ها یا اجرای بهترین توصیه های ارائه شده توسط ابزار را آسان تر می کند
 • وضعیت انطباق خود را در یک نگاه مشاهده کنید در برابر 14 استاندارد و چارچوب انطباق
 • بررسی های خودکار AWS به خوبی ساخته شده است فرصت هایی را برای بهبود عملکرد یا کاهش هزینه ها برای محیط خود شناسایی کنید
 • پیشرفت امنیت را در طول زمان پیگیری کنید و در برابر بیش از 400 بهترین شیوه امنیتی و حریم خصوصی

هیچ چیز اساسی تر از برنامه شما و محیطی که در آن قرار دارد وجود ندارد. به همین دلیل است که ماژول نظارت ابری ما نه تنها بر اثبات امنیت شما متمرکز است، بلکه به شما کمک می کند تا آن را به دست آورید و حفظ کنید تا بتوانید امنیت را در DNA کسب و کار خود جاسازی کنید.

آکادمی کاربید: بهترین شیوه ها و منابع امنیت و حریم خصوصی

تیم ما قبلاً جای شما بوده است. ما می دانیم که ایجاد یک برنامه امنیتی/حریم خصوصی قوی و اثبات ارز شما بدون تحصیلات اولیه چه مشکلاتی دارد. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

آموزش، اعمال و رشد با Carbide Academy – دسترسی نامحدود به ویدیوهای آموزشی در مورد مفاهیم امنیت و حریم خصوصی و بهترین شیوه ها با ارائه ها، الگوها و راهنماهای قابل دانلودس

امروزه، شامل کتابخانه ای از ویدئوها است که بر اساس 16 کنترل سازمانی Carbide سازماندهی شده اند، و یک کتابخانه الگو برای الزامات متداول انطباق – مانند بررسی عملکرد سالانه، چک لیست های ورود و خروج کارکنان، و نمودارهای سازمانی. با هدایت تیم متخصصان موضوع Carbide، اجزای سازنده یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی قوی، از جمله مفاهیمی مانند حاکمیت شرکتی، مدیریت ریسک شخص ثالث، و رمزگذاری را خواهید آموخت.

با به‌روزرسانی‌های محصول آینده، محتوای جدیدی اضافه خواهیم کرد، پس حتماً دوباره بررسی کنید!

سه فریمورک جدید اضافه شد: PCI v4.0، NIST 800-53 و CMMC 2.0

ما در این ماه سه چارچوب جدید به پلتفرم Carbide اضافه کرده‌ایم:

 • PCI DSS نسخه 4.0
 • NIST 800-53
 • CMMC 2.0

در اینجا تجزیه و تحلیلی از اینکه این چارچوب ها چیست و چگونه این به روز رسانی بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد آورده شده است:

NIST 800-53:

مؤسسه ملی استانداردها و فناوری (NIST) NIST SP 800-53 را برای ایجاد کنترل‌های امنیتی و حریم خصوصی که سازمان‌های فدرال، پیمانکاران وزارت دفاع یا سازمان‌های زنجیره تامین خود باید رعایت کنند، طراحی کرد.

بیش از 1000 کنترل از NIST 800-53 تحت 3 سطح کنترل اصلی (اثر کم، تأثیر متوسط ​​و تأثیر زیاد) و 18 خانواده کنترل قرار می گیرند. تفاوت اصلی بین NIST 800-171 و NIST 800-53 این است که NIST 800-53 برای سازمان های فدرال اعمال می شود در حالی که NIST 800-171 برای سازمان های غیر فدرال اعمال می شود.

با دستیابی به انطباق با NIST 800-53، تجارت خود را به روی بازاری پر از قراردادهای بلندمدت و با ارزش باز می کنید.

به اسناد رسمی NIST در اینجا در NIST 800-53 دسترسی داشته باشید.

PCI DSS نسخه 4.0:

شورای استانداردهای امنیتی PCI، PCI DSS v4.0 را به عنوان آپدیت PCI DSS v3.2.1 در 31 مارس سال جاری منتشر کرد. در حالی که نسخه نسخه 3.2.1 PCI DSS هنوز در حال اجراست (و تا دو سال آینده خواهد بود)، الزامات PCI DSS به عنوان پاسخی به چشم انداز تهدید مدرن به روز شده است.

اهداف به روز رسانی عبارتند از:

 • اطمینان حاصل کنید که استاندارد همچنان با الزامات امنیتی صنعت پرداخت مطابقت دارد
 • انعطاف پذیری و پشتیبانی را برای راه های اضافی برای دستیابی به امنیت اضافه کنید
 • ارتقای ایمنی به عنوان یک فرآیند مستمر
 • بهبود روش ها و روش های تأیید *

از 31 مارس 2025، دیگر نیازی به رعایت الزامات نسخه 4.0 ندارید. با این حال، در Carbide ما متعهد هستیم که شما را نه تنها برای چند انطباق، بلکه برای ایمنی خوب، از جمله الزاماتی که در نهایت به کسب و کار شما خواهد رسید، آماده کنیم. Carbide اکنون از PCI DSS V3.2.1 و V4.0 پشتیبانی همزمان دارد. با هماهنگ کردن برنامه خود با PCI DSS v.40، نه تنها برای حسابرسان فردا، بلکه برای چشم انداز در حال تحول تهدیدهای امنیتی نیز آماده هستید.

درباره چیزهای جدید در PCI DSS v4.0 بیشتر بدانید اینجا،

CMMC 2.0:

مدل CMMC 2.0 چارچوبی است که برای محافظت از اطلاعات قرارداد فدرال (FCI) و اطلاعات طبقه بندی نشده کنترل شده (CUI) طراحی شده است که از طریق برنامه های اکتساب با پیمانکاران بخش و پیمانکاران فرعی به اشتراک گذاشته می شود. به عبارت ساده، اگر می‌خواهید با وزارت دفاع ایالات متحده قرارداد ببندید، باید گواهینامه مدل بلوغ امنیت سایبری (CMMC) 2.0 را دریافت کنید.

پشتیبانی ما از CMMC 2.0 شما را از طریق هر سه سطح گواهینامه CMMC راهنمایی می کند. با استفاده از کنترل سازمانیهمپوشانی را در تلاش‌های انطباق موجود خود شناسایی کنید و در کمترین زمان گواهینامه CMMC را دریافت کنید.

سند رسمی وزارت دفاع آمریکا را اینجا بخوانید.

اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه بازی امنیت و انطباق را تغییر می دهیم.

امنیت بر اساس طراحی، مطابق پیش فرض. یک نسخه نمایشی شخصی از پلتفرم کاربید رزرو کنید تا ببینید چگونه می‌توانیم ابتکار عمل شما را سریع دنبال کرده و برنامه‌تان را تغییر دهیم.