• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران جلوگیری کنیم

چگونه از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران جلوگیری کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر حریم خصوصی را بسیار جدی می گیرید، ممکن است از قبل با پروکسی ها و VPN ها آشنا باشید. هر دو پروکسی و VPN به شما کمک می کنند از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید، اما آنها بسیار متفاوت هستند. سرور پروکسی مانند رایانه دیگری عمل می کند که بین شما و ISP شما قرار دارد.

کسب و کارها و شرکت های فناوری معمولاً از سرورهای پراکسی برای مسدود کردن دسترسی به وب سایت های خاص یا ارائه ناشناس بودن به کاربران شبکه استفاده می کنند. بسیاری از کاربران برای بهبود سرعت اینترنت و کاهش مصرف پهنای باند از پراکسی های پریمیوم استفاده می کنند.

اگر از یک سرور پراکسی برای مخفی کردن آدرس IP خود استفاده می کنید و سایر کاربران از رایانه شما استفاده می کنند، ممکن است بخواهید دسترسی به تنظیمات پروکسی را در ویندوز 11 خود مسدود کنید. تنظیمات پراکسی ویندوز 11 شما

مراحل جلوگیری از تغییر تنظیمات پروکسی توسط کاربران در ویندوز 11

بنابراین، اگر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران هستید، راهنمای درستی را مطالعه می کنید. در زیر یک راهنمای گام به گام برای جلوگیری از تغییر تنظیمات پراکسی در ویندوز 11 توسط کاربران به اشتراک گذاشته ایم. بیایید شروع کنیم.

مهم: از آنجایی که ویرایشگر سیاست گروه محلی را تغییر خواهیم داد، توصیه می شود یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد کنید. اگر در طول فرآیند مشکلی پیش آمد، می توانید رایانه خود را به نقطه قبلی بازگردانید.

1. ابتدا فشار دهید کلید ویندوز + R دکمه روی صفحه کلید شما با این کار کادر محاوره ای RUN باز می شود. وارد gpedit.msc و دکمه Enter را در کادر محاوره ای Run فشار دهید.

gpedit.msc

2. با این کار ویرایشگر سیاست گروه محلی در رایانه ویندوز 11 شما باز می شود.

3. باید به مسیری که در زیر به اشتراک گذاشتیم بروید:

User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Internet Explorer

به سمت جاده حرکت کنید

4. در قسمت سمت راست، مکان را پیدا کرده و دوبار کلیک کنید از تغییر تنظیمات پروکسی جلوگیری کنید

از تغییر تنظیمات پروکسی جلوگیری کنید

5. سپس در پنجره Prevent Proxy Settings Change را انتخاب کنید مجاز و کلیک کنید ضمیمه کنید دکمه.

مجاز را انتخاب کنید

6. پس از انجام تغییرات، کامپیوتر ویندوز 11 خود را ریستارت کنید.

7. اگر می خواهید دوباره تنظیمات پراکسی را تغییر دهید، را انتخاب کنید پیکربندی نشده در مرحله 5

چگونه از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران جلوگیری کنیم

این است! در اینجا نحوه جلوگیری از تغییر تنظیمات پروکسی خود در ویندوز 11 توسط سایر کاربران آمده است. اگر می خواهید از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید، باید شروع به استفاده از برنامه های VPN برای ویندوز 11 کنید.

مراحل بالا کاربران را از تغییر تنظیمات پروکسی محدود می کند. تنظیمات پراکسی موجود را حذف نخواهد کرد. این همچنین به این معنی است که رایانه شما همچنان از پیکربندی پروکسی که قبلاً تنظیم کرده‌اید استفاده می‌کند. بنابراین، این همه در مورد نحوه جلوگیری از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران است.

نشریه چگونه از تغییر تنظیمات پروکسی در ویندوز 11 توسط کاربران جلوگیری کنیم اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.