• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه می توان از اتصال داخلی Android استفاده کرد وقتی حامل شما آن را مسدود کرد

چگونه می توان از اتصال داخلی Android استفاده کرد وقتی حامل شما آن را مسدود کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه می توان از اتصال داخلی Android استفاده کرد وقتی حامل شما آن را مسدود کرد

Tethering فناوری است که به کاربران امکان می دهد اتصال اینترنتی فعال خود را با سایر دستگاه های سازگار و در محدوده به اشتراک بگذارند. این فناوری تقریباً در هر دستگاه تلفن هوشمند موجود است.

با استفاده از Tethering ، کاربران از مزایای زیادی برخوردار می شوند زیرا می توانند ارتباط خود را به راحتی با رایانه ، رومیزی و سایر دستگاه های تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارند. با این حال ، گاهی اوقات کاربران یک پیغام خطا مانند “حساب برای اتصال تنظیم نشده است” مشاهده می کنند.

این زمانی اتفاق می افتد که اپراتور شما دسترسی شما را از طریق مودم مسدود کرده یا اجازه نمی دهد. بنابراین ، اگر شما هم اشتباه مشابهی دارید ، مقاله مناسب را بخوانید.

از اتصال داخلی Android استفاده کنید در حالی که شرکت مخابراتی شما آن را مسدود می کند

در این مقاله ، ما برخی از بهترین روش های استفاده از اتصال داخلی Android را در حالی که حامل شما آن را مسدود می کند ، به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

روی دستگاه بدون روت

چندین برنامه در فروشگاه Google Play وجود دارد که می توان از آنها برای دور زدن واحد اپراتور استفاده کرد. بنابراین در زیر ما دو بهترین برنامه Android را که می توانید برای دور زدن بلوک اپراتور استفاده کنید ، لیست می کنیم. با استفاده از این برنامه ، می توانید از اتصال داخلی Android استفاده کنید در حالی که شرکت مخابراتی شما آن را مسدود می کند.

FoxFi

FoxFi

خوب ، FoxFi یکی از بهترین و دارای بالاترین امتیاز برنامه های اتصال Android است که در Google Play Store موجود است. خوب ، نسخه های زیادی از FoxFi در Google Play Store موجود است ، اما تنها تعداد کمی از آنها کار می کنند.

استفاده از FoxFi بسیار آسان است. کاربران باید FoxFi را در تلفن هوشمند اندرویدی خود بارگیری و نصب کرده و کادر “فعال کردن نقطه دسترسی WiFi” را علامت بزنند. پس از اتمام کار ، از دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ ، تبلت و غیره به شبکه WiFi متصل می شوید.

PdaNet +

PdaNet +

مانند FoxiFi ، PdaNet + یکی دیگر از برنامه های عالی Android است که می تواند حرفه شما را دور بزند. آخرین نسخه PdaNet + دارای ویژگی معروف به “WiFi Direct Hotspot” است که بر روی تمام نسخه های Android کار می کند.

نکته جالب در مورد PdaNet + این است که به کاربران امکان می دهد رایانه ها و رایانه های لوحی را از طریق WiFi به تلفن خود متصل کنند. با این حال ، کاربران باید برنامه مشتری را نصب کرده یا پروکسی را برای استفاده از PdaNet +نصب کنند.

روی دستگاه روت شده

این روش نیاز دارد دسترسی ریشه در دستگاه Android خود عمل مورد نظر را انجام دهید. اگر به دستگاه خود دسترسی ریشه دارید ، می توانید از روش استفاده کنید.

مرحله ی 1. ابتدا نصب کنید نصب کننده Xposed برنامه دستگاه Android. این یک برنامه ریشه است ، بنابراین به مجوزهای دسترسی کامل از کاربر نیاز دارد. فقط اجازه دسترسی دهید و سپس حرکت کنید.

از اتصال داخلی Android استفاده کنید در حالی که شرکت مخابراتی شما آن را مسدود می کند

گام 2. برنامه Xposed را باز کنید ، به منو بروید و کلیک کنید دانلود گزینه. در داخل پنل بارگیری باید جستجو کنید کلید واژه Tetherبه اکنون در نتایج جستجو جستجو کنید X Tether گزینه را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. با این کار تمام جزئیات این ماژول انتخاب شده نشان داده می شود و می توانید آن را از آنجا نصب کنید.

از اتصال داخلی Android استفاده کنید در حالی که شرکت مخابراتی شما آن را مسدود می کند

مرحله 3. به برگه Versions رفته و سپس آخرین نسخه این ماژول را بر روی دستگاه خود نصب کنید. پس از نصب موفقیت آمیز ، می توانید ماژول را فعال کرده و راه اندازی مجدد کنید. برای راه اندازی مجدد را انتخاب کنید و اجازه دهید دستگاه راه اندازی مجدد شود.

فقط همین. هنگامی که این ماژول را روی دستگاه خود نصب و فعال می کنید ، دسترسی اتصال شما بازگردانده می شود و قفل اپراتور دیگر تعامل نخواهد داشت.

بنابراین ، در اینجا نحوه استفاده از صحافی داخلی اندروید در حالی که حامل شما آن را مسدود می کند ، نشان می دهد. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه استفاده از اتصال اندرویدی داخلی هنگامی که اپراتور شما آن را مسدود می کند این اولین بار در TechViral ظاهر شد.