منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه می توان به توسعه کسب و کار بهینه دست یافت

چگونه می توان به توسعه کسب و کار بهینه دست یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


در دنیای شرکتی با رقابت گردن به گردن، هر حرفه ای که کار می کند وقت خود را برای دستیابی به توسعه حرفه ای کافی اختصاص می دهد. از نظر افزایش کارایی در عملیات روزانه یا استفاده از استراتژی مناسب برای مدیریت پروژه، همه چیز برای دستیابی به یک نتیجه ترکیبی جمع می شود.

با این حال، قبل از اینکه تصمیم خود را بگیرید و سفری را برای ارتقاء مجموعه مهارت های حرفه ای خود آغاز کنید، ضروری است مواردی را که نیاز به حداکثر توجه شما دارند، اولویت بندی کنید.

هنگامی که این حوزه ها را شناسایی کردید، نتایج کل فرآیند بهبود مهارت ها و کارایی عملیاتی شما چندین برابر خواهد شد.

چه زمینه هایی به توسعه حرفه ای کمک می کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، شناسایی حوزه های مختلف که مهارت های حرفه ای شما را با هم ترکیب می کنند، مهم است. برخی از مهمترین زمینه هایی که باید هنگام انتخاب مسیر و تعیین اهداف شخصی خود در نظر بگیرید.

چگونه می توان به توسعه کسب و کار بهینه دست یافت

“زمان اصلی ترین چیز نیست، بلکه تنها چیز است.” (مایل دیویس)

دنیای شرکت ها با سرعت بسیار بالایی در حال حرکت است و تعداد تک شاخ ها سالانه بدون شکست در حال افزایش است. هر شرکتی روزهای کاری خود را برای کمک به سه یا چهار برابر کردن حجم تولید با تکنیک های مناسب برای مدیریت زمان بهینه می کند.

در حالی که مدیریت زمان چیزی است که از دوران دبستان به همه آموزش داده می شود، اکثر افرادی که زیر مجموعه طبقه کارگر قرار می گیرند در تخصیص زمان و ایجاد برنامه های روزمره با مشکل مواجه می شوند.

در نتیجه، ایجاد عادات سفت و سخت که توجه شما را می طلبد و در نهایت منجر به رشد حرفه ای کند و متوقف می شود، دشوار می شود. با این حال، اگر می خواهید کارایی را در بازه زمانی به حداکثر برسانید، در اینجا یکی از آنها وجود دارد ادورکا. دوره آموزشی مدیریت پروژه توسط برای کمک به شما در ارتقاء مهارت و اجرای نهایی.

در حالی که اکثر افراد تجزیه و تحلیل داده ها و ورود داده ها را زیر یک چتر جمع می کنند، شما باید ارزش منحصر به فردی را که هر دو مرحله به جدول می آورند را درک کنید.

ورود داده‌ها اساساً شامل ورود دیجیتال و سنتی داده‌ها می‌شود، به طوری که همه ذینفعان می‌توانند نگاهی به اعداد بیندازند تا برای اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی در مورد آنها طوفان فکری کنند. این یک گام بسیار مهم است زیرا خرد کردن اعداد دیدگاهی تاریخی برای تنظیم دقیق استراتژی‌های موجود فراهم می‌کند.

در حالی که ورودی قسمت های متحرک مختلف مجموعه داده ها هسته ورودی داده ها را تشکیل می دهد، ارائه، قالب بندی و قرار دادن داده ها تحت عنوان های فرعی صحیح نیز از اهمیت حیاتی برخوردار است.

به طور کلی، اگر فکر می کنید می توانید هنر درک داده ها را برای تقویت رشد حرفه ای خود بیاموزید، این ستاره را بررسی کنید. دوره آموزشی مدیریت کسب و کار دیجیتال توسط Edureka،

تجزیه و تحلیل داده ها به فرآیند درک داده های تاریخی برای درک الگوها و روندهایی اشاره دارد که به کسب و کارها کمک می کند تا مشکلات مصرف کنندگان خود را به روشی دقیق حل کنند.

در حالی که برندها و شرکت‌ها استراتژی‌ها و کمپین‌های خود را در بخش‌های مختلف تجربه می‌کنند، اکثر مردم تاثیر ایجاد شده از طریق این حرکت‌ها را از دست می‌دهند و در نهایت شتاب خود را از دست می‌دهند.

بسیاری از شرکت های پیشرو جهانی هر حرکت کاربران خود را دنبال می کنند تا بهترین راه حل ممکن را از طریق محصولات یا خدمات خود ارائه دهند. آنها اطمینان حاصل می کنند که مشتریان به گونه ای هدف قرار می گیرند و با آنها تماس گرفته می شود که نتایج آن در گذشته ثابت شده است، با برخی از ترفندها و تغییرات مربوط به شخصی سازی.

فقط نکاتی در یک جلسه کاری شنیده می شود که به طور موثر با اعتماد به نفس و اشتیاق بیان می شود و بنابراین مهم است که روی مهارت های ارتباطی خود کار کنید تا بیشترین بهره را ببرید. پیشرفت در زمینه کار.

در دنیای خانه کسب و کار شرکتی، حوزه ارتباطات شامل تعاملات داخلی و خارجی است. خواه در ارتباط با یک خط مشی جدید که می خواهید به تیم خود ارائه دهید یا ارائه ای که هر سه ماه یکبار به سرمایه گذاران خود ارائه می دهید، همه چیز بخشی از این قیف ارتباطی شرکتی است.

برای پیشرفت در این دنیای رقابت شدید، مهم است که شبکه ای قوی از شرکت ها و متخصصان ایجاد کنید تا بتوانند وارد شوند، زنده بمانند و رشد کنند. با داشتن یک شبکه قوی، همیشه از موقعیت های باز در صنعت آگاه خواهید بود که می تواند به شما در برداشتن گام بعدی در حرفه خود کمک کند.

به‌عنوان یک حرفه‌ای، می‌توانید چیزهای کوچکی را امتحان کنید، مانند تماس گرفتن و برنامه‌ریزی برای ملاقات با افرادی که سهم قابل توجهی در شبکه شما دارند. اگر می خواهید شبکه خود را گسترش دهید، می توانید شرکت در رویدادها، نمایشگاه ها، نمایشگاه ها و نمایشگاه های مرتبط با صنعت خود را نیز امتحان کنید.

در حالی که مهم است که از شبکه خود برای ارتقاء به رتبه های حرفه ای استفاده کنید، به همان اندازه مهم است که ارتباط خوبی با نیازهای شبکه خود داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از منابع خود و برخورد با مردم، این را بررسی کنید دوره آموزشی HRM سازماندهی شده توسط IIM Shilling در همکاری با Edureka.

به عنوان یک حرفه ای، نباید هیچ فرصتی را برای یادگیری از تجربیات پرسنل ارشد با تجربه گسترده در زمینه مشابه خود از دست بدهید. نه تنها برای درک و تغییر نقش حرفه‌ای خود راهنمایی دریافت می‌کنید، بلکه مهارت‌های مؤثری را نیز یاد می‌گیرید که نحوه انجام عملیات شما را بهبود می‌بخشد.

لازم نیست شخصاً یک مربی در مکانی که کار می کنید داشته باشید زیرا الهام از هر جایی می تواند باشد. در حالی که برخی افراد صرفاً با نگاه کردن به محیط کسب و کار به بینش های جالبی دست می یابند، برخی دیگر این کار را با طوفان فکری و بحث درباره ایده ها با تیم خود انجام می دهند.

مدرک تحصیلی حرفه ای شما مطمئناً به عنوان یک نقطه ورود برای شغلی است که آرزوی به دست آوردن آن را دارید، اما اینکه آیا در محل کار خود خوب یا ضعیف عمل می کنید بستگی به سازگاری و مهارت های شما دارد.

اگر روی ادامه یادگیری و پیشرفت از طریق خواندن کتاب و روزنامه و حتی ثبت نام خود در دوره های حرفه ای که مهارت خاصی را در زرادخانه شما افزایش می دهد، تمرکز کنید، واقعاً مفید خواهد بود. هنگامی که شروع به کسب دانش از همه این مکان های مختلف کنید، به طور خودکار اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

شما باید به جای استفاده از این رسانه ها فقط برای ارتقای رتبه، هدف خود را آموزش دهید و با هدف تقویت عقل خود بیاموزید. می توانید آن را ببینید دوره آموزشی مدیریت پروژه توسط edureka برای افزایش شما پیشرفت در زمینه کار.

  • بررسی عملکرد دوره ای

هر شرکتی کارمندان خود را ارزیابی می کند تا به آنها بازخورد انتقادی بدهد که به آنها کمک می کند تا عملیات خود را بهبود بخشند و در عین حال آنها را ترکیب کنند پیشرفت در این زمینه به سطح بعدی. این بررسی ها در فواصل زمانی منظم انجام می شود و باید در جهت بهبود سازنده جدی گرفته شود.

برای استفاده حداکثری از این بررسی‌ها، باید با یک بازبین ارتباط برقرار کنید تا در مورد موانع موجود در روال خود صحبت کنید، در مورد یک برنامه اقدام برای وقفه آینده صحبت کنید، و حتی روی بهبود فرآیندهای روزانه خود کار کنید. همچنین باید راهنمایی دریافت کنید. .

شما همچنین می توانید از این فرصت برای درک اینکه کسب و کار به کجا می رود استفاده کنید تا بتوانید استراتژی های خود را مطابق با هدف یکپارچه تغییر دهید و ویرایش کنید!

  • تخصص در مورد یک صنعت

بسیاری از زمینه های در حال ظهور مانند علم داده و هوش مصنوعی وجود دارد که هنوز تخصصی نشده اند زیرا دامنه ها کاملاً جدید هستند. در نتیجه، مخاطبانی که در این موضوعات تخصص دارند، به دلیل مزیت محرک اولیه، در معرض دید زیادی قرار می گیرند.

برای تسلط بر این زمینه، باید خود را با مکان های صنعتی خاصی احاطه کنید تا استراتژی هایی را که با داده ها پشتیبانی می شوند، انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید یک دوره تخصصی بگذرانید که به شما دانش و درک عمیق را پاداش می دهد.

برای شکست دادن رقبا، باید صاحب یک چیز باشید که شما را در سازمان متمایز می کند. اگر قصد شما کاملاً واضح است، هیچ چیز نمی تواند جلوی جوانه زدن نتیجه را در کوتاه مدت بگیرد.

به عنوان مثال، اگر در صنعت زنجیره تامین حرفه ای هستید، الف دوره آموزشی مدیریت زنجیره تامین توسط یک موسسه درجه یک به شما کمک می کند تا مهارت های خود را افزایش دهید.

در حالی که درست است که جمع آوری برخی از تجربه های کاری به گرفتن کالج های خوب برای آموزش عالی کمک می کند، نباید ایده گرفتن مدرک کارشناسی ارشد/دکترا و تحصیل را رد کنید.

یک مدرک کارشناسی ارشد خوب از یک کالج معتبر نه تنها در مورد موضوع به شما آموزش می دهد، بلکه شما را برای مقابله با ضرب الاجل های فشرده، حجم عظیم کار و فشار بدون هیچ هشدار قبلی آماده می کند.

همچنین به شما کمک می کند تا ارتباطات ارزشمندی ایجاد کنید که به شما کمک می کند شبکه خود را تقویت کنید، بنابراین به شما کمک می کند به آرامی و پیوسته به سمت سطوح بالاتر بروید. پیشرفت در زمینه کار.

4 نکته برای پیشرفت در حرفه خود

در حالی که موارد ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا مهارت های بهتر و سفارشی را توسعه دهید و به دست آورید، چیزهای دیگری نیز وجود دارد که باید انجام دهید تا در مسیر شغلی خود پیش بروید.

چگونه می توان به توسعه کسب و کار بهینه دست یافت

این نکات به شما کمک می کند تا با قرار دادن درست نامزدی خود به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید دست یابید.

  • رزومه خود را به طور منظم به روز کنید

مهم است که به طور منظم رزومه خود را به روز کنید تا استخدام کنندگان در مورد شما بدانند. پیشرفت و توسعه حرفه ای در طول چند سال گذشته. رزومه شما اولین چیزی است که هر استخدام کننده ارزیابی می کند تا بررسی کند که آیا نمایه شما می تواند برش را انجام دهد یا خیر.

اگر قبل از شروع به اشتراک گذاری رزومه خود با استخدام کنندگان، کمی وقت بگذارید و فکر کنید، مفید خواهد بود. رزومه شما اساساً باید در یک صفحه قرار گیرد و همچنان تمام موفقیت های شغلی اصلی شما را به صورت مختصر و دقیق برجسته کند.

تمرین به‌روزرسانی مداوم رزومه، درخواست‌های اولیه را برای موقعیت‌هایی که به صورت روزانه ظاهر می‌شوند، در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین مواردی را که انجام داده‌اید و هنوز نتوانسته‌اید انجام دهید، به شما چک باران می‌دهد.

  • بر مهارت های قابل انتقال تمرکز کنید

باید سعی کنید مهارت‌های قابل انتقال مانند ارتباطات مؤثر، مدیریت پروژه و چارچوب‌های چابک، مهارت‌های ارائه تعاملی و موارد دیگر را به دست آورید. این به شما کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌هایی که قبلاً آموخته‌اید و به آن‌ها مسلط شده‌اید، در دامنه برتر شوید.

همچنین می توانید این مهارت ها را در رزومه خود ذکر کنید تا کارفرما از سبک کاری و توانایی شما در انجام کار مطلع شود.

نکته حرفه ای: شما باید تا حد امکان کتاب بخوانید تا خود را با دانشی تقویت کنید که می تواند فوراً در جریان کاری خود برای رسیدن به سطوح بالاتر به کار رود. پیشرفت در این زمینه،

  • برای مصاحبه به خوبی آماده باشید

حتی اگر شما یک سخنران عالی هستید، برای شما مهم است که برای هر مصاحبه ای که ملاقات می کنید کمی وقت بگذارید. این به شما امکان می دهد در مورد سازمان تحقیق کنید تا بتوانید به سؤالاتی که ماهیت خاص دارند رسیدگی کنید.

یکی دیگر از مواردی که هنگام حضور در مصاحبه باید به آن توجه کنید، نحوه ارائه خود در طول مصاحبه است. اگر پاسخی در ذهن خود ایجاد کنید تا بتوانید افکار و واکنش های خود را به وضوح و با اطمینان ارائه کنید، کمک خواهد کرد.

حتی اگر برخی از سؤالات وجود دارد که نمی توانید با آنها مقابله کنید، باید در مورد آنها صادق باشید نه اینکه چیزهایی درست کنید که واقعاً نادرست هستند!

در حالی که برخی از متخصصان شکایت دارند که بیست و چهار ساعت برای تکمیل یک روز کاری کامل برای آنها کافی نیست، این داستان برای بسیاری دیگر که یک روال خاص را بدون هیچ گونه بی اختیاری دنبال می کنند صادق نیست.

اگر در مسیر پیشرفت حرفه‌ای هستید تا در کاری که انجام می‌دهید بهترین شوید، باید مسئولیت زمان خود را با استفاده بهینه از آن با یک ذهنیت نتیجه‌گرا به عهده بگیرید. پس از تنظیم یک روال، به طور خودکار لیست کارهای خود را مشاهده خواهید کرد که هر روز بررسی می شود.

یادداشت های پایانی

این مهم است که خود را در دنیایی بسیار آگاهانه سوق دهید که در آن هر حرفه ای بهترین تلاش خود را برای شکست دادن رقبا به کار می گیرد. با این حال، اگر به دنبال نقطه شروعی برای شروع این تلاش هستید، می‌توانید به دوره‌هایی که در اینجا در دسترس هستند دسترسی داشته باشید. آدورکا،

تیم Edureka دوره‌های طراحی شده ویژه‌ای را در حوزه فنی بسیار بالا ایجاد می‌کند که به شما کمک می‌کند نسبت به دیگرانی که در رقابت شما شرکت می‌کنند برتری داشته باشید. وب سایت آنها را بررسی کنید تا دوره ای را انتخاب کنید که بیشتر با نمایه شما مطابقت دارد!