• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه می توان تمام وظایف را در دستگاه Android خود به صورت خودکار انجام داد

چگونه می توان تمام وظایف را در دستگاه Android خود به صورت خودکار انجام داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه می توان همه وظایف اندروید را به طور هوشمند خودکار کرد

در مقایسه با سایر سیستم عامل های تلفن همراه ، اندروید ویژگی ها و گزینه های سفارشی بسیار بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، نه تنها سفارشی سازی ، بلکه اندروید نیز به دلیل اکوسیستم عظیم برنامه های خود شناخته شده است.

کافی است نگاهی گذرا به فروشگاه Google Play بیندازید. برنامه های کاربردی برای اهداف مختلف پیدا خواهید کرد. مهمتر از همه ، شما همیشه می توانید دستگاه خود را روت کنید تا از حالت ها لذت ببرید. اگر در مورد بهترین ویژگی ها صحبت کنیم ، اتوماسیون اندروید یک مزیت برای این پلتفرم است.

بسیاری از برنامه های Android موجود است که به کاربران امکان می دهد وظایفی مانند MacroDroid را به صورت خودکار انجام دهند. MacroDroid یک برنامه اتوماسیون Android است که به شما کمک می کند فعالیتهایی را که قبلاً به صورت دستی انجام داده اید ، خودکار کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید محرک های خاصی را در صورت نیاز سفارشی کنید.

همچنین بخوانید: 10 بهترین برنامه برای انتقال فایل های Wi-Fi برای Android

مراحل خودکارسازی هوشمند هر کاری در دستگاه Android خود

بنابراین در این مقاله ما یک روش کار را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند تمام کارهای Android را به صورت هوشمند انجام دهید. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

1 اول از همه ، شما باید این برنامه عالی Android را دریافت کنید MacroDroid – اتوماسیون دستگاهبه

MacroDroid را نصب کنید

2 پس از نصب برنامه ، آن را در دستگاه خود راه اندازی کنید و سپس روی آن کلیک کنید یک ماکرو اضافه کنید گزینه.

دکمه افزودن ماکرو را لمس کنید

3 اکنون باید یک ماشه را از یک لیست انتخاب کنید تا این کار به صورت خودکار انجام شود.

ماشه را انتخاب کنید

4 اکنون همه تنظیمات خاص ماشه مانند تکان دادن برای روشن کردن چراغ قوه و غیره را پیکربندی کنید.

ماشه را پیکربندی کنید

5 در صورت تمایل می توانید اقدامات بیشتری را اضافه کنید.

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه استفاده از MacroDroid برای خودکارکردن هوشمندانه همه وظایف دستگاه Android خود آورده شده است.

چندین برنامه اتوماسیون Android دیگر

درست مانند MacroDroid ، بسیاری دیگر از برنامه های اتوماسیون Android در Play Store موجود است. در زیر برخی از بهترین برنامه های اتوماسیون برنامه های Android را به اشتراک گذاشته ایم.

1. Tasker

Tasker

خوب ، Tasker از نظر ویژگی ها از MacroDroid بهتر عمل می کند. اما درک و استفاده از آن کمی پیچیده است. اما ، درست مانند MacroDroid ، می توانید وظایف خاصی را در حالت اتوماسیون از طریق Tasker تنظیم کنید. همچنین ، Tasker یک برنامه برتر است که هزینه آن حدود 4 دلار است.

حدس بزن چی شده؟ نوار وظیفه بیش از 350 عمل را برای انتخاب به شما ارائه می دهد. همچنین اقدامات مربوط به ارسال پیامک ، ایجاد اعلان ها و تغییر تنظیمات سیستم را خواهید یافت.

2. خودکار سازی

خودکار کردن

اگر به دنبال یک برنامه اتوماسیون اندرویدی با کاربری آسان هستید ، باید Automate را امتحان کنید. این بهترین برنامه خودکار اندروید موجود در فروشگاه Play است.

با استفاده از این برنامه می توانید کارهای مختلف را در دستگاه یا رایانه لوحی Android خودکار کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید خودکار خود را با کمک نمودارهای بلوکی ایجاد کنید.

3. RuleBot: اتوماسیون

RuleBot: اتوماسیون

این یک برنامه کمتر محبوب است ، اما مناسب است. RuleBot: اتوماسیون برنامه زمانبندی وظایف زمان و رویداد و برنامه خودکار است که در فروشگاه Play موجود است.

برخلاف Tasker ، RuleBot: اتوماسیون با رویدادهای غیر ضروری افزایش نمی یابد. دارای 30+ رویداد انتخابی برای برآوردن شرایط 30+ است. بیش از 40+ اقدام وجود دارد که می تواند توسط رویدادها پوشش داده شود.

4. IFTTT

IFTTT

خوب ، IFTTT احتمالاً بهترین برنامه خودکار اندروید موجود است. با استفاده از IFTTT ، می توانید برنامه ها ، سرویس ها و دستگاه های مورد علاقه خود را به راحتی متصل کرده و یک تجربه جدید و بدون دردسر ایجاد کنید.

در حال حاضر بیش از 600+ برنامه وجود دارد که با IFTT کار می کنند مانند Dropbox ، Telegram ، Twitter و دیگران.

5. AutomateIt

چگونه می توان تمام وظایف را در دستگاه Android خود به صورت خودکار انجام داد

AutomateIt یکی از بزرگترین برنامه های اتوماسیون اندروید است که در Google Play Store موجود است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که با اتوماسیون کارهای مختلف در Android ، زندگی شما را آسان تر می کند.

شما باید مجموعه ای از رفتارها را که در پاسخ به رویدادها در دستگاه Android خود می خواهید تعریف کنید. بسیاری از قوانین پیش فرض را برای شروع به شما می دهد.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین راه ها برای خودکارسازی هر کاری در دستگاه Android است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه چگونه می توان تمام وظایف دستگاه Android خود را به طور هوشمند خودکار کرد ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.