• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

دو ماه از انتشار مایکروسافت ویندوز 11 می گذرد. ​​اگر به Windows Insider ملحق شده اید ، می توانید ارتقاء رایگان ویندوز 11 را همین حالا بارگیری کنید. اما مشکل اصلی ویندوز 11 این است که هنوز در حال آزمایش است.

تا کنون ، مایکروسافت فقط نسخه پیش نمایش بر روی ویندوز 11 را منتشر کرده است. این بدان معناست که ویندوز 11 بدون خطا نیست و ممکن است هنگام استفاده از سیستم عامل جدید با مشکلات زیادی روبرو شوید.

اگرچه نصب ویندوز 11 بر روی رایانه بسیار آسان است ، اما ممکن است بخواهید سیستم عامل را قبل از نصب بر روی سیستم اصلی خود آزمایش کنید. چندین روش برای آزمایش سیستم عامل جدید وجود دارد. می توانید آن را روی ماشین مجازی نصب کنید یا به صفحه نمایشی ویندوز 11 دسترسی پیدا کنید.

به تازگی ، یک توسعه دهنده معروف به “Blue Edge” یک صفحه وب ایجاد کرده است که به هر کسی اجازه می دهد ویندوز 11 را از نزدیک ببیند. این بدان معناست که حتی اگر رایانه شما با ویندوز 11 سازگار نیست ، می توانید از هر مرورگر وب برای امتحان ویندوز 11 استفاده کنید.

همچنین بخوانید: بارگیری فایلهای رسمی ISO برای ویندوز 11 (آخرین نسخه)

مراحل آزمایش ویندوز 11 بدون نصب هیچ چیزی

لطفاً توجه داشته باشید که صفحه وب ایجاد شده توسط Blue Edge یک برنامه بازیابی کامل ویندوز 11 نیست و همچنین یک دسکتاپ از راه دور نیست که سیستم عامل را اجرا می کند.

این فقط یک صفحه وب است که ظاهر ویندوز 11 را شبیه سازی می کند. شما به File Explorer ، Run Dialog Box یا سایر تنظیمات Windows 11 دسترسی ندارید.

می توانید پیش نمایش ویندوز 11 و رابط کاربری آن را ببینید. بله ، می توانید منوی Start را باز کنید ، ویجت ، مرورگر اج و Windows Store را جستجو کنید. با این حال ، وب سایت دارای خطاهای زیادی است.

مرحله ی 1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را در رایانه خود باز کرده و از این صفحه وب دیدن کنید.

گام 2. اکنون کل رابط ویندوز 11 را مشاهده خواهید کرد. نمادهای نوار وظیفه در مرکز صفحه قرار گرفته اند.

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

مرحله 3 روی “کلیک کنیدشروع کنیدبرای دسترسی به منوی استارت

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

مرحله 4 همچنین می توانید از همین طریق به فروشگاه مایکروسافت دسترسی پیدا کنید.

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

مرحله 5 در نوار وظیفه ، روی نماد تاریخ و زمان کلیک کنید تا تنظیمات تاریخ و زمان باز شود.

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

مرحله 6 صفحه وب همچنین به شما امکان می دهد به Microsoft Edge دسترسی پیدا کنید. Microsoft Edge کاملاً کاربردی است و می توانید از آن برای مرور وب استفاده کنید.

چگونه ویندوز 11 را بدون نصب چیزی تست کنیم

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه ویندوز 11 را بدون نصب هیچ چیزی آزمایش می کنید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه آزمایش ویندوز 11 بدون نصب هیچ چیزی است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه آزمایش ویندوز 11 بدون نصب هیچ چیزی برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.