• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه کامپیوتر یا مک خود را با استفاده از iPhone کنترل کنیم

چگونه کامپیوتر یا مک خود را با استفاده از iPhone کنترل کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه کامپیوتر یا مک خود را با استفاده از iPhone کنترل کنیم

آیا تا به حال به قطع کامپیوتر خود از تلفن هوشمند فکر کرده اید؟ از هر تلفن هوشمند ، اعم از اندروید یا آیفون ، می توان برای کنترل رایانه استفاده کرد.

برای Android ، ما قبلاً برخی از بهترین روش های مدیریت رایانه Android خود را به اشتراک گذاشته ایم. در این مقاله ما همان را برای کاربران iPhone به اشتراک می گذاریم. می توانید از iPhone خود به عنوان کنترل از راه دور برای رایانه شخصی و Mac (و حتی لینوکس) استفاده کنید.

برای کنترل رایانه از طریق iPhone ، کاربران باید از برنامه های کنترل از راه دور استفاده کنند. فروشگاه برنامه iOS دارای صدها کنترل از راه دور iOS است که به کاربران امکان می دهد رایانه Windows خود را از طریق iPhone کنترل کنند.

بنابراین در این مقاله ما یکی از بهترین روش ها و چندین برنامه کاربردی را به اشتراک می گذاریم که می توانند iPhone شما را به ماوس و صفحه کلید رایانه شما تبدیل کنند.

با استفاده از موس از راه دور

خوب ، Remote Mouse برنامه ای است که iPhone یا iPad شما را به یک کنترل از راه دور کاربر پسند برای رایانه شما تبدیل می کند. خوبی این برنامه این است که عملکرد ماوس بی سیم ، صفحه کلید و صفحه لمسی را تحریک می کند.

موس از راه دور

  1. ابتدا برنامه iOS موجود را بارگیری و نصب کنید موس از راه دور روی iPhone شما
  2. حالا بازدید کنید www.remotemouse.net در Mac خود از طریق مرورگر وب و فراتر از آن سرور موس از راه دور را بارگیری و نصب کنید.
  3. مطمئن شوید که دستگاه تلفن همراه شما به Wi-Fi مشابه رایانه شما متصل است.
  4. در iPhone خود ، برنامه Remote Mouse را باز کرده و روی “کلیک کنید”شروع کنید“برای اتصال.
  5. اکنون دستگاه شما از طریق اتصال از راه دور به رایانه شما متصل می شود و اکنون گزینه های زیادی در اختیار خواهید داشت که می توانید از آنها برای کنترل عملکرد رایانه خود با iPhone خود که ماوس ، صفحه کلید و جریان است استفاده کنید.

این است؛ شما آماده ای از این روش در هر زمان استفاده کنید و به راحتی می توانید کامپیوتر خود را با دستگاه iOS خود کنترل کنید.

برنامه هایی برای مدیریت رایانه شخصی یا Mac با استفاده از iPhone

مانند موس از راه دور ، بسیاری از برنامه های کنترل از راه دور iOS در فروشگاه برنامه iOS وجود دارد. می توانید از هر یک از این برنامه ها برای کنترل رایانه یا Mac خود با استفاده از iPhone استفاده کنید. بنابراین ، اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. HD از راه دور

HD از راه دور

Remote HD یکی از بهترین و دارای بالاترین درجه کنترل از راه دور iPhone است که می توانید از آن در حال حاضر استفاده کنید. بهترین ویژگی Remote HD این است که به عنوان یک برنامه کاربردی کاملاً کاربردی برای شبکه های مجازی رایانه عمل می کند.

این بدان معناست که Remote HD می تواند برای کنترل و تعامل با اجزای متعدد کامپیوتر استفاده شود. بنابراین Remote HD یکی از بهترین برنامه های iPhone برای کنترل از راه دور کامپیوتر یا MAC شما است.

2. از راه دور برای موس موبایل

ریموت مخصوص موس موبایل

Mobile Mouse Remote تقریباً شبیه برنامه Remote Mouse است که در بالا به اشتراک گذاشتیم. نکته جالب در مورد کنترل موبایل موبایل این است که فوراً iPhone ، iPad یا سایر دستگاه های Apple شما را به صفحه ترکیبی بی سیم و صفحه کلید از راه دور تبدیل می کند.

پس از اتصال ، می توانید بنشینید و در اینترنت گشت و گذار کنید ، کتابخانه عکس خود را مرور کنید یا پخش کننده موسیقی خود را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید. این دستگاه به عنوان یک ماوس با صفحه لمسی چند لمسی و همچنین یک موش در هوا عمل می کند.

3. iTunes از راه دور

از راه دور iTunes

استفاده از iTunes Remote اپل بسیار آسان است و کل کتابخانه iTunes شما را با iPhone شما همگام سازی می کند. جالبتر اینکه ، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا یک لیست پخش ایجاد کرده و کتابخانه را ویرایش کنند.

با iTunes Remote ، می توانید به راحتی به Apple Music ، Apple TV یا کتابخانه های iTunes خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، شما حتی می توانید موسیقی ، فیلم ، نمایش تلویزیونی ، ایجاد و ویرایش لیست پخش و موارد دیگر را مشاهده کنید.

4. Chrome Remote Desktop

دسک تاپ از راه دور Chrome

Chrome Remote Desktop یکی از بهترین برنامه های دسترسی از راه دور است که برای کاربران Windows ، Mac ، Android و iOS موجود است. نکته جالب این برنامه این است که به کاربران اجازه می دهد از رایانه یا دستگاه تلفن همراه دیگر به MAC / PC دسترسی داشته باشند.

کاربران باید iPhone خود را به رایانه متصل کنند ، و پس از اتصال به فایل ها و برنامه های ذخیره شده در رایانه دسترسی پیدا کنند. با این حال ، راه اندازی Chrome Remote Desktop کمی دشوار است ، اما راهنمای زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند.

5. راه دور خاموش

راه دور خاموش

Off Remote کمی متفاوت از سایر برنامه های ذکر شده در این مقاله است. به جای دسترسی به فایل ها و دستگاه های رایانه ، Off Remote به کاربران امکان می دهد بررسی کنند که آیا همه رایانه ها خاموش هستند یا خیر.

پس از راه اندازی ، Off Remote همچنین به شما امکان می دهد خاموش ، قفل ، خواب ، خروج و راه اندازی مجدد رایانه یا Mac خود را مستقیماً از iPhone یا iPad خود.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین راه ها برای مدیریت رایانه شخصی یا Mac خود از طریق iPhone هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه کنترل رایانه یا Mac خود با استفاده از iPhone برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.