• خانه
  • وبلاگ
  • چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرد

چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چین معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرد

این بانک مرکزی چین اعلام کرده است که همه معاملات مالی انجام شده توسط ارزهای رمزنگاری شده غیرقانونی است. این حرکت نشان می دهد که استفاده از ارز رمزنگاری شده در چین از بین می رود.

معاملات از طریق ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر در چین غیرقانونی است

چین معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی اعلام کرد

روز جمعه ، بانک چین با صدور بیانیه ای اعلام کرد بیت کوین ، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی سیستم مالی مورد استفاده در پولشویی را مختل کرده است.

بانک گفت

معاملات مشتقه ارز مجازی همه فعالیتهای مالی غیرقانونی هستند و به شدت ممنوع است. “

به محض اعلام این خبر ، قیمت بیت کوین بلافاصله بیش از 8 درصد کاهش یافت و به 41000 دلار کاهش یافت.

بانک خلق چین در بیانیه ای آنلاین در روز جمعه اعلام کرد

“فعالیت های تجاری مربوط به ارز مجازی ، فعالیت های مالی غیرقانونی است. متخلفان از نظر مسئولیت کیفری مطابق قانون مورد بررسی قرار خواهند گرفت. “

در این اطلاعیه همه فعالیت های مالی که از طریق ارزهای رمزنگاری شده انجام می شود مانند معاملات رمزنگاری ، فروش توکن ها ، معاملات ممنوع است.

از سال 2013 ، بانک های چینی ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را ممنوع کرده اند. بانک خلق چین در حال توسعه نسخه الکترونیکی یوان برای انجام معاملات بدون پول نقد است که توسط پکن قابل ردیابی است.

پیشتر در ماه مه ، چین با ارسال اطلاعیه ای به همه بانک ها و شرکت های پرداخت ، اعلام کرد که آنها مجاز به ارائه خدمات به مشتریانی نیستند که از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند. این نشان می دهد که استخراج و معاملات ارزهای رمزنگاری شده ممکن است ادامه یابد یا سیستم مالی دولتی در معرض خطر باشد.

این بانک اعلام کرد که در سال های اخیر تجارت بیت کوین و سایر ارزها به قدری محبوب شده است که نظم اقتصادی و مالی را مختل کرده است. این امر منجر به پولشویی ، جمع آوری کمک های مالی غیرقانونی ، کلاهبرداری ، طرح های هرمی و سایر اقدامات جنایتکارانه شده است.

نشریه چین اعلام می کند که تمام معاملات ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار در TechViral ظاهر شده است.