منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربید به عنوان “شرکت داغ – نرم افزار حفظ حریم خصوصی و امنیت” در جوایز جهانی Infosec 2022 معرفی شد.

کاربید به عنوان “شرکت داغ – نرم افزار حفظ حریم خصوصی و امنیت” در جوایز جهانی Infosec 2022 معرفی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربید به عنوان "شرکت داغ - نرم افزار حفظ حریم خصوصی و امنیت" در جوایز جهانی Infosec 2022 معرفی شد.


سانفرانسیسکو (BusinessWire) 6 ژوئن 2022 – کاربید با افتخار اعلام می کند که این جایزه را دریافت کرده ایم Hot Company – نرم افزار حفظ حریم خصوصی و امنیت در جوایز جهانی Infosec مجله دفاع سایبری (CDM) 2022.

برای این جایزه، CISSP، FMDHS، CEH، داوران گواهی شده بر اساس بررسی مستقل مطالب ارائه شده توسط شرکت رای دادند. CDM فلسفه انعطاف پذیری دارد و هدف آن یافتن بازیکنان نوآور با فناوری های جدید و منحصر به فرد است. هدف نهایی آنها یافتن بهترین راه حل های نسل بعدی InfoSec بود.

نشان جهانی InfoSec Awards

Hot Company Privacy & Security Software (SMB)

Carbide یک پلت فرم مدیریت امنیت اطلاعات و رعایت حریم خصوصی است که از مشاغلی که به شرکت های بزرگ می فروشند پشتیبانی می کند.

پلت فرم کاربید از بهترین شیوه های پیشرو در صنعت برای جمع آوری سیاست های امنیت اطلاعات و حفاظت از داده ها و ایجاد پروژه های اجرایی و وظایف مرتبط استفاده می کند. پلت فرم نوآورانه، جامع و مقرون به صرفه ما ساختن برنامه های امنیتی و حریم خصوصی در کلاس سازمانی را آسان می کند، حتی برای استارتاپ هایی که به سرعت در حال حرکت هستند.

اولویت اصلی کاربید فراهم کردن آرامش برای کسب و کارها در مقیاس آنها است. شما باید بدانید که اطلاعات مشتری شما امن است و فروش شما تحت تاثیر موانع امنیتی قرار نخواهد گرفت.

یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی، Laird Wilton، توضیح می دهد: “عملکرد ایمن نباید هزینه ای برای بهره وری داشته باشد یا عشق ما را به کاری که انجام می دهیم از بین ببرد. هدف ما ارائه ابزارها و منابع امنیت اطلاعات است. متعهد به توانمندسازی تیم ها برای محافظت از داده ها، ریسک را کاهش دهید و در کسب و کار پیروز شوید.”

گری گفت: “کاربید دارای سه ویژگی کلیدی است که به نظر ما برنده است: درک تهدیدات فردا، ارائه راه حلی مقرون به صرفه امروز، و نوآوری به روش های غیرمنتظره ای که خطر سایبری را کاهش می دهد و در برابر نقض بعدی محافظت می کند. می تواند به انجام یکی از آنها کمک کند. قدم به جلو.” س میلیفسکی، ناشر مجله دفاع سایبری.

درباره جوایز CDM Global InfoSec

این دهمین سال است که مجله Cyber ​​Defense از نوآوران InfoSec از سراسر جهان تقدیر می کند. الزامات ارسال آنها برای هر راه اندازی، مرحله اولیه، مرحله بعدی یا شرکت های عمومی در بخش امنیت اطلاعات (Infosec) است که معتقدند ارزش پیشنهادی منحصر به فرد و قانع کننده ای برای محصول یا خدمات خود دارند. در www.cyberdefenseawards.com بیشتر بیاموزید.

درباره مجله دفاع سایبری

مجله دفاع سایبری (CDM) منبع اصلی اخبار و اطلاعات امنیت سایبری برای مشاغل InfoSec در تجارت و دولت است. آنها توسط متخصصان امنیت اطلاعات اخلاقی، صادق و پرشور مدیریت و منتشر می شوند. ماموریت آنها به اشتراک گذاری دانش پیشرفته، داستان های دنیای واقعی و جوایز در مورد بهترین ایده ها، محصولات و خدمات در صنعت فناوری اطلاعات است.

CDM مجلات الکترونیکی را به صورت آنلاین هر ماه و نسخه های ویژه را به طور خاص برای کنفرانس های RSA توزیع می کند. او یکی از اعضای مفتخر گروه رسانه ای دفاع سایبری است. درباره آنها در https://www.cyberdefensemagazine.com اطلاعات بیشتری کسب کنید و از https://www.cyberdefensetv.com و https://www.cyberdefenseradio.com دیدن کنید و برخی از آموزنده ترین مصاحبه های بسیاری از این برندگان را ببینید و بشنوید. برو مسئولان شرکت