منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کتی آیزاکس، معاون کاربید، موفقیت مشتری، به عنوان زن برتر در امنیت سایبری شناخته شد

کتی آیزاکس، معاون کاربید، موفقیت مشتری، به عنوان زن برتر در امنیت سایبری شناخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


تورنتو، 28 ژوئیه 2022 – Carbide مفتخر است که معاون ما در زمینه موفقیت مشتری، Cathy Isaacs، توسط IT World Canada (ITWC) با همکاری اتحادیه کانادایی زنان در امنیت و انعطاف پذیری (WISECRA) را به عنوان رهبر برتر کانادا در امنیت سایبری در سال 2022 معرفی کند. یکی از زنان ،

در زیر درباره کتی و سهم او در صنعت امنیت سایبری بیشتر بدانید.

درباره IT World Canada Canada Top Women in Cyber ​​Security Awards

این سومین سالی است که IT World Canada در قدردانی از رهبران برجسته زن که صنعت امنیت کانادا را هدایت می کنند. برگزیدگان توسط همتایان خود نامزد شده و توسط هیئت داوران محترم انتخاب می شوند. هدف این جایزه شناسایی استعدادهای متنوع در کانادا و توانمندسازی زنان جوان برای یافتن الگویی است که بتوانند در بخش امنیت سایبری از آن پیروی کنند. امسال بیش از 170 نامزدی ارسال شد و در حالی که رقابت شدید بود، 20 زن برای تجلیل انتخاب شدند.

در www.cyberdefenseawards.com بیشتر بیاموزید.

درباره IT World Canada

ITWorldcanada.com منبع آنلاین پیشرو کانادایی برای متخصصان فناوری اطلاعات است که در شرکت های متوسط ​​تا بزرگ کار می کنند. این سایت به نمایندگی از طیف کامل فناوری اطلاعات سازمانی، خدمات خبری و اطلاعاتی را ارائه می دهد که به موفقیت در بازار فناوری اطلاعات کانادا کمک می کند.

IT World Canada محتوای خبری روزانه ایجاد می‌کند، یک خبرنامه روزانه تولید می‌کند و متخصصان فناوری اطلاعات را که در مورد موضوعات مورد علاقه صنعت وبلاگ می‌نویسند، معرفی می‌کند.