• خانه
  • وبلاگ
  • کیت اضطراری Emsisoft Offline Installer for PC را بارگیری کنید

کیت اضطراری Emsisoft Offline Installer for PC را بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیت اضطراری Emsisoft Offline Installer for PC را بارگیری کنید

ویندوز 10 بیش از هر سیستم عامل دسکتاپ دارای برنامه های آنتی ویروس است. دلیل این امر ساده است – سیستم عامل دارای حفره های امنیتی و خصوصی بسیاری است که هکرها می توانند از آنها برای دسترسی به سیستم شما استفاده کنند.

ویندوز 10 مایکروسافت همچنین دارای یک برنامه آنتی ویروس داخلی است که با نام Windows Defender یا Windows Security شناخته می شود ، اما همه نیازهای امنیتی را برآورده نمی کند. برای محافظت کامل در برابر تهدیدات امنیتی ، باید از یک برنامه آنتی ویروس درجه یک استفاده کنید.

مواقعی وجود دارد که می خواهیم یک برنامه آنتی ویروس را در رایانه دیگری اجرا کنیم. ابتدا باید برنامه را نصب و فعال کنیم تا در این حالت یک اسکن کامل انجام شود. این روند می تواند خسته کننده و زمان بر باشد.

اگر به شما بگویم که می توانید ویروس ها را از رایانه خود بدون نصب هیچ برنامه امنیتی حذف کنید؟ کیت اضطراری Emisoft یک اسکنر ویروس ارائه می دهد که نیازی به نصب ندارد. بنابراین ، در این مقاله ما در مورد کیت اضطراری Emsisoft بحث خواهیم کرد.

کیت اضطراری Emsisoft چیست؟

خوب ، Emsisoft Emergency Kit یک برنامه آنتی ویروس قابل حمل از شرکت امنیتی معروف Emsisoft است. این شرکت امنیتی ابزارهای بسیاری مانند Ransomware Decryptor ، Customized Ransomware Recovery ، Commandline Scanner ، Mobile Security solution و موارد دیگر را در فهرست خود دارد.

Emsisoft Emergency Kit یک اسکنر دوگانه برای تمیز کردن عفونت های سیستم است. حدس بزن چی شده؟ کیت اضطراری Emsisoft 100٪ قابل حمل است و برای درایوهای فلش USB ایده آل است.

این برنامه به طور خاص برای کمک میز و تعمیر کامپیوتر برای اسکن و تمیز کردن رایانه های شخص ثالث طراحی شده است. این بدافزار را بطور خودکار تشخیص داده و از سیستم شما حذف می کند. از آنجا که یک ابزار قابل حمل است ، نیازی به نصب ندارد.

ویژگی های کیت اضطراری Emsisoft

اکنون که با کیت اضطراری Emsisoft آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های کیت اضطراری Emsisoft را برجسته کرده ایم.

بدافزارها را تشخیص می دهد

آخرین نسخه کیت اضطراری Emsisoft به فناوری اسکنر دوگانه Emsisoft Anti-Malware برای تشخیص بدافزار از سیستم آلوده بستگی دارد. این می تواند تقریباً همه تهدیدات آنلاین جدید را شناسایی و حذف کند.

رایگان

کیت اضطراری Emsisoft برای بارگیری و استفاده رایگان است. نسخه رایگان Emsisoft Emergency Kit به طور موثر ویروس ها ، تروجان ها ، باج افزارها ، جاسوس افزارها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، کرم ها ، keylogger و سایر بدافزارها را از رایانه شما اسکن و حذف می کند.

قابل حمل

کیت اضطراری Emsisoft 100٪ قابل حمل است. 100٪ قابل حمل به این معنی است که نیازی به نصب ندارد. ابتدا باید کیت اضطراری Emsisoft را بارگیری کرده و روی دستگاه USB ذخیره کنید. سپس فقط دستگاه USB را به سیستمی که می خواهید اسکن را در آن اجرا کنید وصل کنید.

روشن کردن منابع سیستم

شرکتی که در پشت اورژانس Emsisoft قرار دارد ادعا می کند که برای کار بر روی سیستم به کمتر از 200 مگابایت RAM نیاز دارد. به گفته Emsisoft ، این شرایط “با توجه به 10 میلیون امضای مورد نیاز برای بارگذاری” بسیار کم است.

رابط کاربری تمیز

خوب ، رابط کاربری یکی از مزایای کیت اضطراری Emsisoft است. رابط کاربر تمیز و منظم به نظر می رسد. صفحه اصلی چهار پنل را نشان می دهد – به روز رسانی ، اسکن ، مشاهده فایل های ذخیره شده در پوشه قرنطینه و مشاهده فایل های گزارش.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های کیت اضطراری Emsisoft هستند. با این حال ، شما باید از برنامه برای کشف مزایای بیشتر ابزار قابل حمل استفاده کنید.

بارگیری کیت اضطراری Emsisoft (نصب آفلاین)

اکنون که با کیت اضطراری Emsisoft آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که کیت اضطراری Emsisoft به صورت بارگیری رایگان در دسترس است. این بدان معناست که می توانید فایل نصب را از وب سایت رسمی بارگیری کنید.

با این حال ، از آنجا که این یک ابزار قابل حمل است ، بهتر است فایل نصب را در یک مکان امن بارگیری و ذخیره کنید. در زیر آخرین کیت اضطراری Emsisoft را که می توانید بر روی سیستم خود نصب کنید به اشتراک گذاشته ایم.

فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به لینک بارگیری نصب کننده آفلاین کیت اضطراری Emsisoft برسیم.

چگونه کیت اضطراری Emsisoft را راه اندازی کنم؟

خوب ، کیت اضطراری Emsisoft یک ابزار قابل حمل است و بنابراین نیازی به نصب ندارد. شما باید فایل قابل حمل Emsisoft Emergency Kit را به سیستمی که می خواهید اسکن را در آن شروع کنید منتقل کنید.

می توانید از فلش مموری USB برای انتقال فایل قابل حمل بین دستگاه ها استفاده کنید. پس از جابجایی ، به سادگی فایل اجرایی Emsisoft Emergency Kit را اجرا کنید و قادر خواهید بود از برنامه استفاده کنید.

ابتدا ، کیت اضطراری Emsisoft به روز رسانی های امنیتی را نصب می کند. سپس باید روی دکمه اسکن کلیک کنید تا رایانه خود را از نظر تهدیدهای امنیتی اسکن کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از کیت اضطراری Emsisoft در رایانه آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری کیت اضطراری Emsisoft برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Emsisoft Emergency Kit Offline Installer for PC اولین بار در TechViral ظاهر شد.