• خانه
  • وبلاگ
  • گوگل قصد دارد کانال های تلویزیونی رایگان را به پلتفرم های تلویزیون هوشمند خود اضافه کند

گوگل قصد دارد کانال های تلویزیونی رایگان را به پلتفرم های تلویزیون هوشمند خود اضافه کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Chromecast برای دریافت کانال های تلویزیونی رایگان

گوگل قصد دارد کانال های تلویزیونی رایگان را به پلتفرم های تلویزیون هوشمند خود مانند Chromecast اضافه کند. این شرکت در حال مذاکره با ارائه دهندگان تلویزیونی پخش رایگان و پشتیبانی از تبلیغات برای افزودن کانال به پلت فرم هوشمند است.

این کانال های اضافه شده شبیه به تلویزیون های معمولی هستند که با وقفه های تجاری بین آنها نمایش داده می شود. ممکن است گوگل برنامه های خود را در اوایل سال 2022 اعلام کند.

Google TV به زودی کانال های تلویزیونی رایگان را در Chromecast ارائه می دهد

Chromecast برای دریافت کانال های تلویزیونی رایگان

طبق گزارش پروتکل ، کاربران Chromecast قادر خواهند بود تمام کانال های تلویزیونی زنده را تماشا کنند. اینها کانال ها در یک منوی خاص ، مشابه YouTube TV ، در دسترس خواهند بود.

این تلویزیون های هوشمند Google می توانند کانال های رایگان را با سایر برنامه های زمینی که از طریق آنتن دسترسی دارند ، نشان دهندبه این شبیه شرکت هایی مانند تلویزیون رایگان سامسونگ در پلتفرم های خود است. اگر می دانید ، سرویس تلویزیون رایگان سامسونگ به قدری محبوب است که شرکت های دیگر مانند Roku و Amazon شروع به دسترسی به کانال های رایگان برای مشتریان خود کرده اند.

انتظار می رود این شرکت در ماه های آینده کانال های پخش رایگان را در Google TV راه اندازی کند. اما او می تواند منتظر بماند تا برنامه های خود را با شرکای تلویزیون هوشمند خود در اوایل سال آینده اعلام کند.

هنگام استفاده از کانال های تلویزیونی زنده ، کاربران یک منوی ویژه تلویزیونی زنده برای مشاهده کانال ها دریافت می کنند.

این حرکت گوگل چیز جدیدی نیست ، زیرا پلتفرم تلویزیون هوشمند مانند Roku قبلاً همان پلتفرم را دارد که حدود 10،000 قسمت تلویزیونی و فیلم دارد. Roku بیش از 200 کانال رایگان دارد. علاوه بر این ، سایر تولیدکنندگان تلویزیون مانند سامسونگ و ال جی نیز کانال های رایگان را در بسترهای خود ترکیب کرده اند.

پیشتر در سال 2014 ، گوگل Android TV را معرفی کرد که دارای چارچوب کانال زنده ای است که برای برنامه نویسی زنده از برنامه های پخش کننده و پخش کننده ها طراحی شده است. با این حال ، چارچوب مورد توجه قرار نگرفت و هنگام راه اندازی مجدد استیک ، برنامه Live Channel به Chromecast منتقل نشد.

نشریه ای که گوگل قصد دارد کانال های تلویزیونی رایگان را به پلتفرم های تلویزیون هوشمند خود اضافه کند ، ابتدا در TechViral ظاهر شد.