• خانه
  • وبلاگ
  • گوگل پیکسل 6 و 6 پرو در 28 اکتبر عرضه می شود

گوگل پیکسل 6 و 6 پرو در 28 اکتبر عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری گوگل پیکسل 6 ماه آینده عرضه می شود

گوگل تلفن های هوشمند آینده خود ، Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی کرد. بر اساس آخرین گزارش های فاش شده ، تاریخ راه اندازی و پیش سفارشات قبل از اعلام رسمی اعلام می شود.

هر دو گوشی هوشمند در حال حاضر به صورت آنلاین با برخی ویژگی ها ، طراحی و سایر جزئیات نمایش داده می شوند. گوگل پیکسل 6 و 6 پرو در 28 اکتبر عرضه می شود و پیش سفارشات نیز از 19 اکتبر آغاز می شود.

پیش خرید Google Pixel 6 از 19 اکتبر آغاز می شود

سری گوگل پیکسل 6 ماه آینده عرضه می شود

طی اطلاعیه های رسمی ، این شرکت اعلام کرد که سری Pixel 6 اواخر امسال عرضه می شود. به نظر می رسد تاریخ شروع رویداد به پایان رسیده است. علاوه بر این ، نشت نیز نشان می دهد که دستگاه پشتیبانی از شارژ بی سیم 23 واتبه

گوشی های پیکسل گوگل سری اول خواهند بود شارژر وجود نخواهد داشت درون جعبه. پیکسل 5A آخرین تلفن هوشمند دارای شارژر خواهد بود. اکنون گوگل نیز به لیست اپل و سامسونگ اضافه شده است تا شارژر ارائه ندهد. این شرکت می گوید اکثر افرادی که در این محدوده تلفن می خرند ، آجر USB-C در خانه دارند.

طبق گزارشات موجود در وب سایت FrontPage Tech ، گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو از 19 اکتبر پیش خرید می شوند و در 28 اکتبر در دسترس مشتریان و فروشگاه ها قرار می گیرند.

منقضی شد زیرا جان پروسر خبر تاریخ راه اندازی را به اشتراک گذاشت. با این حال ، تاریخ راه اندازی گوگل مشخص نیست ، اما ممکن است در حدود تاریخ پیش سفارش باشد.

اخیراً خبری مبنی بر عرضه سری پیکسل 6 در 13 سپتامبر ، یک روز قبل از رویداد راه اندازی اپل ، منتشر شد. اما آخرین جزئیات جان پروسر می گوید سری پیکسل 6 ماه آینده وارد بازار می شود.

پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو از چیپست سفارشی جدیدی به نام Google Tensor استفاده خواهند کرد. این تلفن های هوشمند گوگل ممکن است اولین گوشی هایی باشند که با پشتیبانی از 33 وات برای شارژ سریع عرضه می شوند. اگر می دانید ، تا کنون دستگاه های پیکسل حداکثر سرعت شارژ 18 وات را پشتیبانی کرده اند.

گوگل پیکسل 6 و 6 پرو برای عرضه در 28 اکتبر برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.