منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است؟

یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است؟


در اصل در Spiceworks News & Insights ارسال شده است.

در این ماه آگاهی از امنیت سایبری، ما همه را تشویق می کنیم که خود را در فضای مجازی ببینند. موفق‌ترین برنامه‌های امنیتی و حریم خصوصی شامل همه اعضای تیم شرکت می‌شود – فرهنگ مبتنی بر امنیت را پرورش می‌دهد که به هر عضو تیم قدرت می‌دهد تا امنیت را در عملیات روزانه خود در اولویت قرار دهد.

از بنیان‌گذار که لحن متمرکز بر امنیت را برای تیم‌های خاصی که خط‌مشی‌ها را اجرا می‌کنند، بخش منابع انسانی مسئول جذب کارکنان جدید، تا تیم فناوری اطلاعات که الزامات رمز عبور سیستم را تنظیم می‌کند، و هر کارمندی که به طور بالقوه ایمیل‌های فیشینگ دریافت می‌کند، تعیین می‌کند. راه‌اندازی می‌تواند امنیت را باز کند. رویداد، این یک تلاش جمعی برای آگاهی است. همه افراد نیاز به آموزش، هوشیاری و مشارکت دارند. شیطان در جزئیات است، زیرا این تجهیزات، وظایف و فعالیت های معمولی است که هر یک از اعضای تیم انجام می دهد که از شرکت محافظت می کند.

این مقاله را در Spiceworks News & Insights بررسی کنید، جایی که معاون نوآوری محصول ما، دنیس شرودر، 4 راه برای توسعه فرهنگ ایمنی محور و اطمینان از اینکه تیم شما اولین خط دفاعی شرکت شما و بزرگترین دارایی های امنیت سایبری است را مورد بحث قرار می دهد. هر دو را داشته باشند