منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک شرکت کارآزمایی بالینی برای همه ارائه دهندگان درس ایمنی ارائه می دهد

یک شرکت کارآزمایی بالینی برای همه ارائه دهندگان درس ایمنی ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک شرکت کارآزمایی بالینی برای همه ارائه دهندگان درس ایمنی ارائه می دهد


در اصل در Healthcare IT News ارسال شده است.

COVID-19 منجر به تغییرات عمده ای برای شرکت ها در سراسر جهان شده است. و در حالی که بسیاری توانستند به سرعت دیجیتالی شوند و برای برآورده کردن نیازهای جدید، به روز رسانی امنیت برای پاسخگویی به این تغییرات همیشه اولویت بالایی نداشت.

توماس نیلز، یکی از بنیانگذاران Brio Systems، چالش های تمرکز یک شرکت را بدون حفظ قابلیت های امنیتی داخلی می داند.

در اوایل سال 2020، تیم Brio Systems متوجه شد که فرصتی برای کمک با تمرکز اصلی خود بر سهولت دسترسی به آزمایش‌های بالینی برای افراد دارند، تا شرکت‌ها بتوانند با خیال راحت به تست COVID برای آنها دسترسی داشته باشند. کارمندان

در حالی که این تغییر با نیاز قابل توجهی روبرو بود، روشی را که شرکت medtech به داده های سلامتی رسیدگی می کرد و افرادی که به آن نیاز داشتند را تغییر داد.

بریو برای رفع شکاف‌های موجود در منابع امنیتی داخلی، تخصص و سیاست‌های خود به کاربید روی آورد. نایلز در مواجهه با پرسش‌نامه‌های امنیتی دلهره‌آور و تماس‌های حسابرسی خشن هر بار که یک شرکت بزرگ یا سازمان دولتی می‌خواهد با آن‌ها کار کند، نایلز می‌دانست که بریو یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی به سبک Checkbox را با شرکت‌های بزرگ و جاافتاده ادغام می‌کند. با پیوستن نمی‌توان کسب و کار را به دست آورد. با یکدیگر. درعوض، تیم بریو با کاربید برای طراحی سیستم‌های مبتنی بر ایمنی که نه تنها مطابقت دارند، بلکه به محافظت و محافظت از شرکت خود ادامه می‌دهند، همکاری کردند.

از آنجایی که Carbide برای شرکت هایی مانند ما ساخته شده است که به امنیت در سطح سازمانی نیاز دارند اما لزوماً تیم اختصاصی برای دستیابی به آن ندارند، به نظر بسیار مناسب است. مقررات به اقدامات واضح و قابل هضم با برنامه ریزی پروژه – توماس نایلز، یکی از بنیانگذاران Brio Systems

در این مقاله Healthcare IT News، Thass Niles چالش‌های امنیتی و درس‌های آموخته شده را مورد بحث قرار می‌دهد، اینکه چگونه کار با تیم Carbide به Brio Systems کمک کرده است تا وضعیت امنیتی خود را تقویت کند، و آنها را قادر می‌سازد تا به طور موثر انطباق گایا را نشان دهند، و دفاع‌های آنها رانده و تشدید شد.