10 آهنگ زنگ برتر برای Android در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 آهنگ زنگ برتر برای Android در سال 2021

خوبی سیستم عامل اندروید این است که می توانید از آهنگ های زنگ سفارشی استفاده کنید. آن روزهایی که برای بارگیری آهنگ های زنگ از وب سایت های مختلف بازدید می کردیم ، گذشته است. این روزها یافتن آهنگ های زنگ سفارشی آسان است.

بسیاری از برنامه های Android در فروشگاه Google Play وجود دارد که می توانید از آنها برای دریافت آهنگ های زنگ رایگان استفاده کنید. با برنامه های آهنگ های زنگ Android ، می توانید آهنگ های اعلان ، زنگ هشدار ، آهنگ های زنگ و موارد دیگر را دریافت کنید.

لیست 10 بهترین برنامه آهنگ زنگ رایگان برای Android

بنابراین ، اگر به دنبال بهترین برنامه های آهنگ زنگ برای Android هستید ، پس به صفحه وب مناسب آمده اید. در این مقاله برخی از بهترین برنامه های آهنگ زنگ برای تلفن های هوشمند Android را به اشتراک می گذاریم.

1. Zedge

زدج

خوب ، Zedge یکی از بهترین برنامه های Android موجود در فروشگاه Google Play است. حدس بزن چی شده؟ با Zedge می توانید ملودی ها ، صداهای اعلان ، زنگ هشدار ، تصاویر پس زمینه و موارد دیگر را بارگیری کنید.

رابط کاربری Zedge کاملاً منحصر به فرد و منظم است و یکی از بهترین برنامه های آهنگ زنگ است که می توانید در تلفن هوشمند Android خود استفاده کنید.

2. آهنگ های زنگ MTP و تصاویر پس زمینه

آهنگ های زنگ MTP و تصاویر پس زمینه

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، MTP Ringtones and Wallpapers برنامه ای است که برای آهنگ های زنگ و تصاویر پس زمینه طراحی شده است. صحبت از آهنگ های زنگ ، آهنگ های زنگ MTP و تصاویر پس زمینه طیف گسترده ای از آهنگ های زنگ ، زنگ هشدار ، صداهای اعلان و غیره را در اختیار کاربران قرار می دهد.

نه تنها این ، بلکه آهنگ های زنگ و تصاویر پس زمینه MTP نیز تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا و زنده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

3. Audico

صوتی

این هم برنامه آهنگ زنگ است و هم ایجاد کننده آهنگ زنگ. در Audiko می توانید آهنگ زنگ رایگان را انتخاب کرده یا آن را ایجاد کنید.

Audiko به کاربران اجازه می دهد تا هر قسمتی از آهنگ را بریده ، برش داده و ترکیب کنند تا آهنگ زنگ ایجاد شود. نه تنها این ، بلکه Audiko همچنین زنگ هشدار ، صداهای اعلان و غیره را در اختیار کاربران قرار می دهد.

4. ملودی های جدید

10 آهنگ زنگ برتر برای Android در سال 2021

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، آهنگ های زنگ جدید طیف وسیعی از آهنگ های زنگ جدید را برای انتخاب به کاربران ارائه می دهد. حدس بزن چی شده؟ ملودی هایی که در ملودی های جدید پیدا خواهید کرد با دقت انتخاب شده اند و ریمیکس های موسیقی ، صداهای حیوانات ، ملودی های خنده دار ، ملودی کودک و غیره را خواهید داشت.

5. ملودی های محبوب

ملودی های محبوب

خوب ، اگر به دنبال آهنگ های زنگ محبوب برای تلفن هوشمند Android خود هستید ، ممکن است آهنگ های زنگ محبوب بهترین انتخاب برای شما باشد.

ملودی ها با دقت انتخاب شده اند و طیف وسیعی از دسته های ملودی مانند هیپ هاپ ، رقص ، رپ ، بالیوود ، حیوانات و موارد دیگر را پوشش می دهند. این برنامه در حال حاضر بیش از 1000 آهنگ زنگ رایگان ارائه می دهد.

6. آهنگ های زنگ Z

ملودی Z

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه Android هستید که بتوانید آهنگ های زنگ ، اعلان ها و صداهای زنگ را رایگان بارگیری کنید ، ممکن است Z Ringtones بهترین انتخاب برای شما باشد.

Z Ringtones با رابط کاربری عالی ارائه می شود و بدون خرید درون برنامه ای کاملاً رایگان است. علاوه بر این ، در برنامه بسیاری از ملودی های با کیفیت بالا را خواهید یافت که می توانید آنها را مستقیماً به عنوان یک ملودی در تلفن خود تنظیم کنید.

7. آهنگ های زنگ برای تلفن های همراه

آهنگ های زنگ برای تلفن های همراه

این یکی دیگر از برنامه های عالی Android در لیست است که طیف گسترده ای از جدیدترین آهنگ های زنگ MP3 را در اختیار کاربران قرار می دهد. نکته مهم در مورد آهنگ های زنگ تلفن همراه رابط کاربری آن است که به نظر می رسد تمیز و منظم است.

نه تنها این ، بلکه برنامه همچنین ملودی ها را با توجه به دسته بندی آنها تنظیم می کند. می توانید آهنگ های زنگ محبوب مانند آهنگ های آیفون ، زنگ های پس زمینه نوکیا و … را از آهنگ های زنگ برای تلفن های همراه بارگیری کنید.

8. پخش کننده موسیقی پی

پخش کننده موسیقی پی

خوب ، Pi Music Player فقط یک برنامه پخش کننده موسیقی است ، اما دارای برخی ویژگی های ملودی است. این برنامه یک اکولایزر loopback ، پشتیبانی از فراداده ، تم ها ، پس زمینه و بسیاری از آهنگ های زنگ را در اختیار کاربران قرار می دهد.

خوبی PI Music Player این است که به شما امکان می دهد از هر آهنگ به عنوان آهنگ زنگ استفاده کنید. به طور کلی ، این یک برنامه موسیقی عالی برای دستگاه های Android است.

9. خالق ملودی ها

خالق ملودی ها

این یکی دیگر از برنامه های عالی Android در لیست ذکر شده در مقاله است. با Ringtone Maker می توانید هر فایل صوتی را قطع کرده و آن را به آهنگ زنگ تبدیل کنید. این برنامه از MP3 ، WAV ، AAC ، AMR و دیگران پشتیبانی می کند.

در مقایسه با سایر برنامه های ایجاد آهنگ زنگ ، استفاده از آن آسان تر است. دارای رابط کاربری تمیز است که ویرایش موسیقی را آسان می کند.

10. آهنگ های زنگ تلفن

آهنگ های زنگ تلفن

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه اندرویدی سبک برای بارگیری آهنگ های زنگ و صداهای اعلان از طریق پیام کوتاه هستید ، ممکن است آهنگ های زنگ تلفن بهترین انتخاب برای شما باشد. آهنگ های زنگ تلفن دارای مجموعه عظیمی از آهنگ های زنگ جالب هستند که باعث می شود تلفن شما بهتر شود.

نه تنها آهنگ های زنگ بلکه آهنگ های زنگ تلفن نیز دارای اعلان های SMS و زنگ هشدار هستند.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه آهنگ زنگ اندروید هستند که می توانید در نظر بگیرید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین آهنگ زنگ رایگان برای اندروید در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.