• خانه
  • وبلاگ
  • 10 ابزاری که هر روز به طور خودکار تصاویر خیره کننده را دانلود می کنند

10 ابزاری که هر روز به طور خودکار تصاویر خیره کننده را دانلود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 ابزاری که هر روز به طور خودکار تصاویر خیره کننده را دانلود می کنند

بله، می دانیم که اینترنت می تواند مکانی ترسناک باشد، اما می توان چیزهای زیبای زیادی را نیز در آن یافت. به عنوان مثال، عکس های زیبا، عکس های هنری و غیره در شبکه جهانی وب یافت شد.

اگرچه آخرین نسخه ویندوز 10 تصویر زمینه را در بازه های زمانی معین روی صفحه قفل تغییر می دهد، اما والپیپر دسکتاپ را تغییر نمی دهد. با این حال، می توانید از برنامه های شخص ثالث برای تغییر خودکار تصویر زمینه دسکتاپ خود هر روز استفاده کنید.

همچنین بخوانید: 10 بهترین ابزار و برنامه برای اسکرین شات در ویندوز 10/11

10 بهترین ابزار برای دانلود خودکار تصاویر هر روز

بنابراین، در این مقاله تعدادی از بهترین برنامه های کاربردی ویندوز را که تصاویر پس زمینه خیره کننده را یک روز در میان دانلود می کنند، فهرست می کنیم. بنابراین، بیایید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. Artpip

آرت پیپ

Artpip برنامه ای است که دسکتاپ شما را به یک گالری هنری با بهترین عکس های جهان تبدیل می کند.

نکته مهم در مورد برنامه این است که هر روز عکس های جدیدی را ارائه می دهد که توسط ویرایشگران حرفه ای تنظیم شده است. علاوه بر این، تقریباً هر عکسی با وضوح HD در دسترس است.

2. گسترش

پاشیدن

این هیجان مجموعه عظیمی از تصاویر است که به شما امکان می دهد بدون کار سخت با تصاویر شگفت انگیز ارتباط برقرار کنید. این اپلیکیشن نیز مانند سایر اپلیکیشن ها قابلیت های خاص خود را دارد و نوع تصاویر موجود در این سورس متفاوت است.

انتخاب خود را با این برنامه تمام کنید و سپس هرگز به دنبال یک تصویر زمینه یا پس زمینه عالی نخواهید بود!

3. تعویض کاغذ دیواری جان

سوئیچ کاغذ دیواری جان

این یک ابزار رایگان برای کاربران ویندوز است، اما برای کاربران مک هزینه دارد. نکته جالب در مورد برنامه این است که عکس های تمام صفحه زیبا و مونتاژهای خیره کننده را روی دسکتاپ شما قرار می دهد.

این تصاویر پس زمینه زیبا را از منابع مختلف مانند Flickr، SmugMug، Unsplash، Google Photos و غیره جمع آوری می کند.

4. تم پویا

دانلود والپیپر

Dynamic Theme یکی از بهترین اپلیکیشن های ویندوز 10 است که هر روز یک والپیپر دسکتاپ جدید را به صورت خودکار دانلود و تنظیم می کند.

این برنامه رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی را نشان نمی دهد. این برنامه همچنین تصاویر پس زمینه را از تصاویر Bing می گیرد و به طور خودکار تصویر زمینه را در یک دوره زمانی تغییر می دهد.

5. سمپاشی

سمپاشی

اگر به دنبال اپلیکیشنی برای ویندوز 10 هستید که بتواند تصاویر زیبا و رایگان با وضوح بالا ارائه دهد، باید از Splashy استفاده کنید.

ابزار Splash برای ویندوز تصاویر را از یک سایت تصویری به نام Unsplash می گیرد. نکته جالب در مورد Splashy این است که نه تنها دانلود می کند، بلکه تصاویر دانلود شده را به عنوان تصویر زمینه برای یک صفحه قفل تنظیم می کند.

6. استودیو کاغذ دیواری 10

دانلود والپیپرهای جدید

همانطور که از نام برنامه مشخص است، Wallpaper Studio 10 برای ویندوز تصاویر زیادی را ارائه می دهد که می توانید از آنها به عنوان صفحه قفل یا تصویر زمینه دسکتاپ استفاده کنید. نکته جالب در مورد Wallpaper Studio 10 این است که تصاویر پس زمینه را در دسته بندی های مختلف مانند ماشین، خنده دار، زندگی، طبیعت، ورزش و غیره ارائه می دهد.

7. عکس روزانه

عکس روزانه

Daily Pic کاملاً شبیه به Splashy است که در مقاله ذکر شده است. نکته مهم در مورد Daily Pic این است که به تصاویر پس زمینه Bing متکی است تا هر روز کاغذ دیواری با کیفیت و زیبایی را در اختیار شما قرار دهد.

علاوه بر این، عکس روزانه به کاربران امکان انتخاب دسته بندی تصاویر را نیز می دهد. بنابراین این یکی دیگر از بهترین ابزارهایی است که می تواند به طور خودکار تصاویر را در رایانه شما بارگیری کند.

8. 9Zen تغییر تصاویر پس زمینه

9Zen در حال تغییر تصاویر پس زمینه

خوب، 9Zen Wallpaper Changer یکی دیگر از بهترین ابزارها برای ویندوز 10 است که می توانید هر روز از آن برای دانلود تصاویر پس زمینه استفاده کنید. 9Zen Wallpaper Changer بهترین اپلیکیشن برای تغییر والپیپر در صفحه قفل و دسکتاپ است و تصاویری با کیفیت بسیار بالا به ارمغان می آورد.

9. تصویر زمینه دسکتاپ روزانه

تصویر زمینه دسکتاپ روزانه

همانطور که از نام برنامه می‌گوید، Daily Desktop Wallpaper یکی دیگر از تغییرات عالی والپیپر است که همه دوست دارند روی رایانه خود داشته باشند.

والپیپر روزانه دسکتاپ برای ویندوز پس زمینه دستگاه شما و صفحه قفل را با تصویر Bing برای روز تغییر می دهد. بنابراین، Daily Desktop Wallpaper یکی دیگر از بهترین جایگزین‌های کاغذ دیواری برای ویندوز 10 است که می‌توانید آن را مرور کنید.

10. کاغذ دیواری پویا

کاغذ دیواری پویا

Dinamic Wallpaper یکی دیگر از بهترین برنامه های ویندوز 10 در لیست است که به طور خودکار تصاویر پس زمینه را تغییر می دهد.

مانند هر تغییر دهنده کاغذ دیواری ویندوز، دینامیک والپیپر نیز تصاویر پس زمینه را از منابع مختلف جمع آوری می کند. شما همچنین می توانید تصویر زمینه خود را به عنوان پس زمینه دسکتاپ خود تنظیم کنید

بنابراین، اینها بهترین برنامه ها برای دانلود خودکار تصاویر خیره کننده هر روز هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر برنامه های مشابه دیگری را می شناسید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشار 10 ابزاری که هر روز به طور خودکار تصاویر خیره کننده را دانلود می کنند برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.