• خانه
  • وبلاگ
  • 10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری

10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس از Android در ذخیره سازی ابری

عکس هایی که از دوربین های تلفن هوشمند خود کلیک می کنید می تواند ارزشمند باشد. این عکسها اغلب بسیار ارزشمند هستند و ما نمی خواهیم آنها را به هر قیمتی از دست بدهیم.

با این حال ، تقریباً برای همه ممکن است عکس های مهم خود را در حین انجام عملیات حذف ، جمع آوری زباله یا حافظه پنهان از دست بدهند. بنابراین ، همیشه توصیه می شود از عکس پشتیبان تهیه کنید.

چند گزینه ذخیره سازی آسان مانند ذخیره سازی ابری وجود دارد تا از حذف عکس ها و داده های شما در برابر هرگونه تصادف در دستگاه Android خود جلوگیری کنید.

برنامه هایی برای همگام سازی و بارگذاری عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری

تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات رایانش ابری دارای یک برنامه مخصوص Android هستند که می تواند از فایل های مهم در فضای ابری پشتیبان تهیه کند. بنابراین در این مقاله ، برخی از بهترین برنامه های Android را برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری لیست می کنیم.

1. Google Photos

Google Photos

خوب ، Google Photos برنامه پیش فرض مدیریت عکس برای دستگاه های Android است. این برنامه توسط گوگل برای کاربران اندروید توسعه داده شده است.

این برنامه به عنوان یک راه حل یک مرحله ای برای مشاهده ، ویرایش و بارگذاری عکس ها در ذخیره سازی ابری عمل می کند. علاوه بر این ، به طور خودکار از هر عکس در فضای ذخیره سازی ابری خود پشتیبان گیری می کند.

با این حال ، گوگل اخیراً با ارائه فضای ذخیره نامحدود رایگان در Google Photos این طرح را متوقف کرده است. هر عکسی را که در Google Photos بارگذاری می کنید ، 5 گیگابایت رایگان ارائه شده در هر حساب Google محسوب می شود.

2. Microsoft Onedrive

Microsoft Onedrive

این یکی دیگر از برنامه های برتر در لیست است که به کاربران امکان می دهد داده ها و عکس های خود را روی ابر بارگذاری کنند.

می توانید پانل بارگذاری خودکار برنامه را برای زمانبندی تاریخ بارگذاری پیکربندی کنید. با این حال ، OneDrive تنها 5 گیگابایت فضای دیسک رایگان ارائه می دهد که برای ذخیره تصاویر کافی نیست.

3. بایگانی G Cloud

G بایگانی ابر

اگر به دنبال یک برنامه Android برای پشتیبان گیری خودکار از پیام ها ، مخاطبین ، گزارش تماس ها ، اسناد ، تنظیمات ، عکس ها و موارد دیگر هستید. در بستر ابر ، سپس باید G Cloud Backup را امتحان کنید.

در مقایسه با برنامه های دیگر ، G Cloud Backup ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. با این حال ، نسخه رایگان برنامه تنها 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد.

4. pCloud

10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری

خوب ، pCloud یک برنامه ذخیره سازی ابری رایگان در لیست است که 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از این فضای 10 گیگابایتی برای ذخیره تعداد نامحدود عکس و فیلم استفاده کنید.

خوبی pCloud این است که می توانید از عکس ها و فیلم های تلفن خود با گزینه بارگذاری خودکار نسخه پشتیبان تهیه کنید. به طور کلی ، pCloud یک گزینه ذخیره سازی ابری عالی برای Android است.

5. تصاویر آمازون

عکسهای پرایم آمازون

برای استفاده از این سرویس ، باید در Amazon Prime ثبت نام کنید. سپس می توانید به عکس های آمازون و ویدئوی آمازون در زیر دسترسی پیدا کنید ، که هر دو برای ویژگی بارگذاری عکس و فیلم متفاوت ساخته شده اند.

با این حال ، در عکس های آمازون ، کاربران ظرفیت ذخیره سازی محدودی دریافت می کنند. حساب رایگان به شما امکان می دهد تا 5 گیگابایت عکس و فیلم ذخیره کنید.

6. جعبه

جعبه

نکته جالب در مورد Box این است که به کاربران امکان ذخیره ، مدیریت و اشتراک گذاری فایل ها ، عکس ها ، فیلم ها ، اسناد را با 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان می دهد. با استفاده از برنامه Box برای Android ، می توانید به محتوای خود بصورت آنلاین ، از رایانه رومیزی و تلفن یا رایانه لوحی خود دسترسی داشته باشید.

7. آمازون درایو

درایو آمازون

خوب ، Amazon Drive دقیقاً یک برنامه همگام سازی خودکار نیست ، اما به کاربران Android اجازه می دهد تا به راحتی به اسناد ، موسیقی ، عکس ها ، فیلم های ذخیره شده در Amazon Drive دسترسی داشته باشند.

نه تنها این ، بلکه از Amazon Drive می توانید برای بارگذاری عکس ها ، فیلم ها و سایر انواع فایل ها مستقیماً از دستگاه Android خود استفاده کنید.

8. Dropbox

Dropbox

اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی جدید این برنامه را از قبل نصب کرده اند. Dropbox در ویژگی هایی مانند بارگذاری خودکار عکس ، اشتراک گذاری آسان و غیره تخصص دارد.

جالبتر اینکه Dropbox همچنین از Microsoft Office پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می تواند فایل های Microsoft Office را نیز مدیریت کند.

9. Dropsync

Dropsync

خوب ، اگر به دنبال راه هایی برای پشتیبان گیری از عکس ها و فایل های خود با Dropbox Cloud Storage هستید ، ممکن است Dropsync بهترین انتخاب برای شما باشد. حدس بزن چی شده؟ Dropsync یکی از بهترین و ایده آل ترین ابزارها برای همگام سازی عکس ها ، اسناد و فایل ها است.

نکته جالب در مورد Dropsync این است که دارای همگام سازی خودکار دو طرفه پرونده ها و پوشه ها است. نه تنها این ، بلکه Dropsync بسیاری از حالت های همگام سازی دستی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

10. JioCloud

10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس ها از Android در ذخیره سازی ابری

اگر در هند زندگی می کنید و از خدمات مخابراتی Jio استفاده می کنید ، ممکن است JioCloud بهترین گزینه برای ذخیره فایل های شما باشد. JioCloud یک برنامه ذخیره سازی ابری برای بایگانی کردن عکس ها ، فیلم ها ، اسناد ، صدا ، مخاطبین و موارد دیگر است.

حدس بزن چی شده؟ JioCloud بیش از 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین رایگان در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید به معامله بپیوندید و در برنامه برنده شوید تا کمی فضای ذخیره سازی بیشتری باز کنید.

بنابراین ، اینها برنامه هایی هستند که عکس های Android شما را به طور خودکار بارگذاری و همگام سازی می کنند. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 ابزار برای همگام سازی و بارگذاری خودکار عکس از Android در ذخیره سازی ابری برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.