• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه افزودنی مدیریت بارگیری Google Chrome

10 برنامه افزودنی مدیریت بارگیری Google Chrome

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه افزودنی مدیریت بارگیری Google Chrome

Google Chrome بهترین مرورگر وب موجود در حال حاضر است. در مقایسه با سایر مرورگرهای وب ، استفاده از Chrome آسان و ساده است. یکی دیگر از بهترین ویژگی های Chrome پشتیبانی از برنامه افزودنی آن است. در فروشگاه وب chrome برنامه های افزودنی را برای اهداف مختلف پیدا خواهید کرد.

اگر مدتی است که از Google Chrome استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که مدیر بارگیری Chrome شما مدتی است که به روز نشده است و ویژگی های زیادی ندارد. همچنین ، سرعت بارگیری کند است و گزینه زمانبندی بارگیری هنوز وجود ندارد.

همچنین بخوانید: نحوه فعال کردن مرور ایمن در Google Chrome

لیست 10 برنامه افزودنی مدیریت بارگیری Chrome

با نصب افزونه های Chrome Download Manager می توانید همه این موارد را مرتب کنید. بنابراین در این مقاله ، ما برخی از بهترین برنامه های افزودنی مدیریت بارگیری Chrome را که می خواهید داشته باشید به اشتراک می گذاریم. این برنامه های افزودنی دارای تمام ویژگی های مورد نیاز شما هستند.

1. Turbo Download Manager

Turbo Download Manager

خوب ، Turbo Download Manager یکی از بهترین افزونه های مدیریت بارگیری موجود در فروشگاه وب Chrome است.

هدف نهایی Turbo Download Manager ارائه ابزارهای قابل اعتماد برای استخراج فایل ها حتی با اتصال به اینترنت کند است. مدیر بارگیری دارای پشتیبانی از چند موضوع است که باعث افزایش سرعت بارگیری می شود.

2. مدیریت دانلود رایگان

مدیریت دانلود رایگان

FDM یک مدیر بارگیری و شتاب دهنده سریع و قابل اعتماد است که تجربه بارگیری شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا آنها را به راحتی سازماندهی کنید.

علاوه بر این ، مدیریت بارگیری کروم نیز ظاهر چشمگیری دارد و بدون آگهی است.

3. مدیریت دانلود پیشرفته

اگر به دنبال افزونه مدیریت بارگیری Chrome هستید که دارای رابط کاربری ساده و ابزارهای درجه یک باشد ، Advanced Download Manager را امتحان کنید. این ابزار مدیریت دانلود بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه افزودنی بارگیری های بعدی را به طور خودکار متوقف می کند و هنگامی که بارگیری کامل به پایان رسید ، آنها را از سر می گیرد. همچنین بسیاری از ویژگی های مرتب سازی فایل را به شما ارائه می دهد ، مانند اینکه می توانید فایل ها را بر اساس کلمه کلیدی ، نوع فایل و موارد دیگر مرتب کنید.

4. بارگیری با مدیریت بارگیری رایگان

با مدیریت بارگیری رایگان بارگیری کنید

خوب ، این دقیقاً یک مدیر بارگیری نیست. این یک ماژول Chrome است که ادغام با مدیریت بارگیری رایگان را ارائه می دهد.

برای کسانی که نمی دانند ، Free Download Manager یکی از بهترین گزینه های IDM موجود برای ویندوز است. به صورت خودکار هر بار بارگیری را هدایت می کند تا در Free Download Manager باز شود.

5. Chrono Download Manager

خوب ، Chrono یک برنامه افزودنی مدیریت بارگیری با رتبه بالا است که در فروشگاه وب Chrome موجود است. با Chrono Download Manager ، می توانید تمام بارگیری های کروم خود را به راحتی مدیریت کنید.

Chrono Download Manager شامل برخی از ویژگی های مفید مانند فیلمبرداری ، بارگیری تصویر گروهی و موارد دیگر است. به طور کلی ، Chrono Download Manager یک برنامه افزودنی مدیریت بارگیری Chrome است.

6. همه را بارگیری کنید

بهترین افزونه Chrome

خوب ، بارگیری همه یکی دیگر از بهترین افزونه های Chrome است که می توانید برای مدیریت بارگیری های خود استفاده کنید. بهترین چیز در مورد Download’em all این است که می تواند تقریباً همه نوع فایل را از اینترنت بارگیری کند. علاوه بر این ، استفاده از مدیر بارگیری بسیار آسان است و به صورت رایگان ارائه می شود.

7. دانلود استاد

اگر به دنبال افزونه Chrome برای استفاده آسان برای بارگیری تصاویر ، فیلم ها ، PDF ها ، اسناد و سایر انواع فایل از وب هستید ، Download Master را امتحان کنید.

پسوند chrome به شما امکان می دهد مجموعه خاصی از پرونده ها را انتخاب کرده یا از فیلترها برای بارگیری همه فایل های یک نوع با یک کلیک استفاده کنید.

8. مدیریت دانلود آنلاین

مدیر بارگیری آنلاین

مدیر بارگیری آنلاین یکی دیگر از بهترین مدیرهای بارگیری برای Google Chrome است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید.

با مدیریت بارگیری آنلاین می توانید بارگیری های خود را به راحتی مدیریت کنید ، فیلم ها ، تصاویر ، صدا و غیره را ذخیره کنید.

9. مدیر دانلود مورچه ها

Ant Download Manager

Ant Download Manager یکی از بهترین افزونه های مدیریت بارگیری است که در فروشگاه وب chrome موجود است. با Ant Download Manager می توانید بارگیری های فعلی خود را به راحتی مدیریت کنید.

علاوه بر این ، از چندین موضوع پشتیبانی می کند تا به تسریع کارها ، همراه با بارگیری خودکار ، دستی و انبوه کمک کند.

10. با Internet Download Manager باز کنید

با Internet Download Manager باز کنید

خوب ، این یک مدیر بارگیری نیست. این یک برنامه افزودنی است که با IDM (Internet Download Manager) کار می کند. بنابراین برای استفاده از Open With Internet Download Manager ، باید IDM را بر روی رایانه خود نصب کرده باشید.

اگر مدتی از IDM استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که ماژول IDM برای مرورگر وب شما هر بار کار نمی کند. مدیریت دانلود اینترنت برای حل این مشکل حل می شود.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین مدیران بارگیری برای مرورگر Google Chrome هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

10 بهترین افزونه مدیریت بارگیری برای Google Chrome برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.