• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر اندروید کمپرسور ویدیویی که باید امتحان کنید

10 برنامه برتر اندروید کمپرسور ویدیویی که باید امتحان کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر اندروید کمپرسور ویدیویی که باید امتحان کنید

هر روز که می گذرد ، تلفن های هوشمند قدرتمندتر می شوند. امروزه تلفن های هوشمند دارای دوربین های توانمند ، پردازنده های قدرتمند و غیره هستند. با چنین قدرت پردازشی و دوربین های قدرتمند ، نمی توانیم در برابر ضبط بیشتر و بیشتر فیلم ها مقاومت کنیم.

ذخیره ویدئوها در تلفن هوشمند آسان است ، اما داشتن ویدئوهای زیاد می تواند مشکلات ذخیره سازی ایجاد کند. یک فایل ویدیویی 30 دقیقه ای می تواند تقریبا 2 گیگابایت فضا را در دستگاه شما اشغال کند. پس چرا فیلم های خود را فشرده نکنید تا فضای بیشتری ذخیره کنید؟

در حال حاضر برنامه های زیادی در فروشگاه Play وجود دارد که ادعا می کند حجم فایل های ویدئویی را کاهش می دهد. برنامه های کمپرسور ویدئو می توانند حجم فایل همه فیلم های ضبط شده یا بارگیری شده را بدون افت کیفیت کاهش دهند.

10 برنامه برتر اندروید کمپرسور ویدیویی که باید امتحان کنید

با فشرده سازی فیلم ها ، می توانید ویدئوهای با کیفیت بالا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید که قبلاً به دلیل مشکلات محدودیت اندازه امکان پذیر نبود. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

1. فشرده سازی ویدئو

فشرده سازی ویدئو

این یکی از بهترین و ساده ترین برنامه های کمپرسور ویدیویی موجود در Play Store است. این برنامه فایل های ویدئویی را فشرده کرده و آنها را در تلفن هوشمند شما ذخیره می کند.

خوبی برنامه این است که چندین حالت فشرده سازی ویدیو را به شما ارائه می دهد و تقریباً از تمام فرمت های اصلی فایل های ویدئویی پشتیبانی می کند.

2. ویدئو Dieter 2

ویدئو دیتر 2

خوب ، Video Dieter 2 یک برنامه کمپرسور ویدیویی است که برای دستگاه های Android موجود است. این برنامه به شما امکان می دهد همه فیلم های خود را در اندازه فایل های کوچکتر ذخیره کنید.

Video Dieter 2 علاوه بر فشرده سازی ویدئو ، ویرایشگر ویدئو با عملکردهای اصلی ویرایش ویدئو را نیز ارائه می دهد.

3. کمپرسور برای فیلم و فیلم

کمپرسور برای فیلم و فیلم

اگر به دنبال یک برنامه Android برای کاهش حجم ویدیو بدون از دست دادن کیفیت هستید ، پس کمپرسور فیلم و فیلم بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم های بلند ، برنامه های تلویزیونی و سریال ها را فشرده کنید.

پس از فشرده سازی ویدئو ، حتی می توانید ویدیو را مستقیماً در بسترهای رسانه های اجتماعی با این برنامه به اشتراک بگذارید.

4. کمپرسور ویدئو

کمپرسور ویدئو

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، Video Compressor یک برنامه Android است که می تواند تقریباً هر فرمت ویدیویی را فشرده و تبدیل کند. این حالت چند حالت برای فشرده سازی فیلم با کاهش وضوح تصویر ، نرخ بیت و غیره ارائه می دهد.

5. کمپرسور هوشمند و تغییر اندازه

کمپرسور و تغییر اندازه ویدئو هوشمند

اگرچه شناخته شده نیست ، Smart Video Compressor and Resizer هنوز یک برنامه فشرده ساز ویدئویی مناسب برای اندروید است. استفاده از این ابزار آسان است و به دلیل ویژگی فشرده سازی ویدئو بدون ضرر معروف است.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کیفیت و سرعت فرایند فشرده سازی را تنظیم کنید. جدا از آن ، برای تنظیم ابعاد ویدئو ، اندازه فیلم نیز دریافت می کنید.

6. کمپرسور برای فیلم و تصاویر

کمپرسور ویدئو و تصویر

با استفاده از این برنامه می توانید هم تصاویر و هم فیلم ها را فشرده کنید. استفاده از این برنامه رایگان است و از اکثر فرمت های رایج فایل های ویدئویی و گرافیکی پشتیبانی می کند.

جالبتر اینکه ، از فشرده سازی دسته ای فیلم و تصویر پشتیبانی می کند. همچنین شامل تغییر اندازه ، بهینه سازی و برش تصاویر است.

7. تغییر اندازه ویدئو

تغییر اندازه ویدئو

این جدید است ، حداقل در مقایسه با سایر موارد ذکر شده در مقاله. تغییر اندازه ویدئو با تغییر اندازه رزولوشن ویدئو ، فیلم را فشرده می کند. همچنین دارای یک ویرایشگر ویدئویی تمام عیار است که می توان از آن برای کوتاه کردن ، ادغام ، کوتاه کردن فیلم ها استفاده کرد.

از نظر سازگاری با نوع فایل ، تغییر اندازه ویدئو تقریباً از تمام فرمت های اصلی فایل های ویدئویی پشتیبانی می کند.

8. کمپرسور ویدئویی پاندا

کمپرسور ویدئویی پاندا

همانطور که همه می دانیم ، فایل های ویدئویی بزرگ یک مشکل بزرگ برای هر کاربر تلفن همراه است. کمپرسور تصویری پاندا این مشکل را برای شما حل می کند.

با استفاده از این برنامه می توانید فیلم را فشرده کرده و از طریق ایمیل و پیام برای دیگران ارسال کنید. همچنین به شما امکان می دهد فیلم های خود را در شبکه های اجتماعی بارگذاری / به اشتراک بگذارید.

9. VideoCompact

ویدئو کامپکت

خوب ، VideoCompact یکی از بهترین برنامه های فشرده ساز و مبدل رایگان است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی موجود است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ها را تبدیل یا فشرده کنید.

علاوه بر این ، برنامه اندروید همچنین به شما امکان می دهد فیلم ها را کوتاه ، بریده و کوتاه کنید. به طور کلی ، این یکی از بهترین کمپرسورهای ویدیویی است که می توانید امروزه از آن استفاده کنید.

10. ویدیو ساز

ویدئو ساز

خوب ، اگر به دنبال برنامه ویرایش ویدیو در YouTube برای Android هستید ، ممکن است Video Maker بهترین انتخاب برای شما باشد. این یک برنامه ویرایش کامل ویدئو با یک کمپرسور ویدئو است.

حدس بزن چی شده؟ این برنامه از ویرایش چند لایه و بسیاری از گزینه های مفید ویرایش ویدئو پشتیبانی می کند. شما حتی می توانید فیلترهای ویدئویی ، جلوه های انتقال را با استفاده از این برنامه اضافه کنید.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های کمپرسور ویدئو برای اندروید هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین برنامه کمپرسور ویدیویی برای اندروید که باید آنها را امتحان کنید برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.