• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر برای افزایش سرعت اینترنت در Android

10 برنامه برتر برای افزایش سرعت اینترنت در Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین برنامه ها برای افزایش سرعت اینترنت در Android 2019

اندروید قطعاً بهترین سیستم عامل تلفن همراه موجود است. در مقایسه با سایر سیستم عامل های تلفن همراه ، Android ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی بیشتری را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، اندروید به دلیل اکوسیستم برنامه عظیم خود شناخته شده است.

کافی است نگاهی گذرا به فروشگاه Google Play بیندازید ، برنامه هایی را برای هر منظور متفاوت پیدا خواهید کرد. به طور مشابه ، برنامه هایی برای افزایش سرعت اینترنت در دسترس هستند.

بنابراین ، اگر به دنبال برنامه هایی برای افزایش سرعت اینترنت در Android هستید ، مقاله صحیح را بخوانید. در این مقاله برخی از بهترین برنامه های کاربردی برای افزایش سرعت اینترنت را به اشتراک می گذاریم.

بهترین برنامه ها برای افزایش سرعت اینترنت در Android

اکثر برنامه های ذکر شده در مقاله برای بارگیری رایگان هستند. با این حال ، برخی نیاز به اشتراک حق بیمه دارند. بنابراین ، بیایید نگاهی به بهترین برنامه ها برای افزایش سرعت اینترنت در اندروید بیندازیم.

1. اینترنت سرعت سنج Lite

10 برنامه برتر برای افزایش سرعت اینترنت در Android

Internet Speed ​​Meter Lite سرعت اینترنت شما را در نوار وضعیت نشان می دهد و میزان داده های استفاده شده در نوار اعلانات را نشان می دهد. این به شما کمک می کند هنگام استفاده از دستگاه خود ، اتصال شبکه خود را در هر زمان نظارت کنید ، بنابراین می توانید میزان مصرف اینترنت را کنترل کرده و برنامه ها را برای افزایش سرعت اینترنت خود مدیریت کنید.

2. تقویت کننده سرعت سیگنال شبکه

تقویت کننده سرعت سیگنال شبکه

این برنامه اتصال 3G / 4G و WiFi تلفن شما را تجزیه و تحلیل کرده و تنها با یک کلیک سرعت آن را افزایش می دهد. این برنامه بر روی بسیاری از دستگاه ها آزمایش شده است و برای بسیاری از کاربران خوب کار می کند. پس از استفاده از این برنامه ، افزایش قابل توجهی در سرعت احساس خواهید کرد.

3. Speedify – اینترنت سریعتر

افزایش سرعت اینترنت اندروید

Speedify اینترنت شما را سریعتر و قابل اطمینان تر می کند. به راحتی اتصالات تلفن همراه و Wi-Fi خود را برای پهنای باند بیشتر ترکیب کنید و هنگامی که Wi-Fi متوقف می شود آنلاین خواهید بود. هنگامی که تلفن یا رایانه لوحی شما در اتصال Wi-Fi نامناسب گیر کرده است ، Speedify بدون نشت به طور یکپارچه به تلفن همراه تغییر می کند.

4. Samsung Max – مدیریت داده

برنامه تقویت کننده اینترنت

سامسونگ مکس دستیار هوشمند شما برای Android است که شخصاً بهترین راه را برای ذخیره داده ها ، محافظت از امنیت و مدیریت برنامه های شما توصیه می کند. این برنامه در مورد برنامه هایی که داده های اضافی مصرف می کنند و سرعت اینترنت را محدود می کند به شما می گوید. بنابراین می توانید برنامه ها را بردارید و آنها را حذف / اجباری متوقف کنید تا سرعت اینترنت شما افزایش یابد.

5. DNS Changer

تعویض DNS

DNS Changer ساده ترین راه برای تغییر DNS است. بدون روت کار می کند و برای اتصال WiFi و شبکه تلفن همراه کار می کند. با استفاده از تعویض کننده DNS می توانید از DNS باز ، Google DNS ، Yandex DNS و بسیاری دیگر را انتخاب کنید.

6. مدیر داده من

مدیر داده من

My Data Manager در واقع برنامه ای برای افزایش سرعت اینترنت نیست. متفاوت کار می کند. این برنامه به کاربران اجازه می دهد کنترل استفاده از داده های تلفن همراه خود را در دست بگیرند. این برنامه به کاربران کمک می کند برنامه هایی را که از داده های پس زمینه استفاده می کنند ، شناسایی کنند. این برنامه بی سر و صدا در پس زمینه اجرا می شود و همه برنامه ها و مصرف داده آنها را ردیابی می کند.

7. خدمتکار SD

نحوه افزایش سرعت اینترنت

SD Maid اساساً یک بهینه ساز برای Android است که به کاربران کمک می کند تا دستگاه های خود را تمیز و مرتب نگه دارند. این برنامه در واقع شامل ابزارهای زیادی است که به کاربران در مدیریت جنبه های مختلف برنامه ها و فایل های Android کمک می کند. همچنین دارای یک ابزار مدیریت برنامه است که برنامه هایی را نشان می دهد که بیشتر داده های اینترنت را مصرف می کنند. این برنامه همچنین به کاربران کمک می کند تا این برنامه ها را متوقف کنند ، که منجر به سرعت بهتر اینترنت می شود.

8. فایرفاکس فوکوس

بهترین شتاب دهنده اینترنت

شاید برای همه شما این سوال پیش آمده باشد که نقش مرورگر در بهبود سرعت اینترنت چیست؟ خوب ، اجازه دهید به شما بگویم ، مرورگر وب ما هیچ گونه تبلیغاتی را مسدود نمی کند ، شخص ثالث را ردیابی می کند و حافظه پنهان و کوکی ها را حذف می کند ، که داده های بیشتری مصرف می کنند و به آرامی بارگیری می شوند.

با این حال ، فایرفاکس فوکوس اینطور نیست. تبلیغات ، ردیاب های وب را مسدود می کند و کوکی ها ، حافظه پنهان یا حتی سابقه مرور شما را ذخیره نمی کند. بنابراین ، با حذف همه این موارد ، صفحات وب ممکن است به داده های کمتری نیاز داشته باشند و سریعتر بارگیری شوند.

9. NetGuard

NetGuard

درست مانند سیستم عامل ویندوز ، اندروید نیز چندین فرایند یا برنامه را در پس زمینه اجرا می کند. معمولاً این برنامه های سیستمی تجربه ما را با Android حتی بهتر می کند ، اما ما می توانیم بدون آن زندگی کنیم. این برنامه های سیستمی در پس زمینه اجرا می شوند و به اینترنت متصل می شوند. بنابراین برای توقف همه این برنامه ها ، باید از یک برنامه فایروال برای Android استفاده کنیم.

NetGuard یکی از بهترین برنامه های فایروال غیر اندرویدی برای اندروید است که می توانید از آن برای محدود کردن استفاده برنامه ها از اینترنت استفاده کنید. بنابراین ، از نظر فنی ، اگر تمام برنامه هایی را که در پس زمینه اجرا می شوند متوقف کرده و داده ها را منتقل کنید ، می توانید افزایش قابل توجهی در سرعت احساس کنید.

10. AFWall +

دانلود شتاب دهنده سرعت اینترنت نسخه کامل رایگان

NetGuard روی هر تلفن هوشمند Android کار نمی کند. بنابراین ، اگر به دلایلی نمی توانید از برنامه فایروال NetGuard استفاده کنید ، می توانید AFWall +را در نظر بگیرید. با این حال ، برخلاف فایروال بدون ریشه NetGuard ، AFWALL + روی تلفن های هوشمند اندرویدی بدون روت کار نمی کند.

مانند دیگر برنامه های فایروال Android ، AFWall + به کاربران اجازه می دهد برنامه ها را از استفاده از داده های اینترنت محدود کنند.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه ها برای افزایش سرعت اینترنت شما در Android هستند. امیدوارم این برنامه ها را دوست داشته باشید ، لطفاً آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر سوالات مرتبط دارید در زیر نظر دهید.

انتشار 10 برنامه کاربردی برای افزایش سرعت اینترنت در Android برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.