• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android

10 برنامه برتر برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android

امروزه همه بیشتر وقت خود را با تلفن های هوشمند می گذرانند. بسیاری از جوانان دیوانه عکاسی هستند. ممکن است آن را در اینترنت دیده باشید ، اکثر آنها روی عکس ها کلیک کرده و سپس آنها را ویرایش می کنند.

اکنون نیازی نیست که یک عکاس حرفه ای باشید ، زیرا همه چیز را می توان به سرعت فقط در تلفن هوشمند خود انجام داد. بسیاری از گوشی های هوشمند دارای دوربین عالی هستند و برخی از برنامه ها به شما در ویرایش عکس ها کمک می کنند.

انواع مختلفی از برنامه های کاربردی موجود است و یکی از آنها برنامه های کارتونی است. برنامه Cartoon به شما امکان می دهد عکس های خود را به کارتون تبدیل کنید. بنابراین ، اگر می خواهید تصویر خود را به فرم متحرک تبدیل کنید ، می توانید این برنامه ها را امتحان کنید.

لیستی از بهترین برنامه ها برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android

در اینجا لیستی از برنامه های متحرک برای Android وجود دارد. بیایید برنامه ها را بررسی کنیم.

1 کاریکاتور از خودتان

برنامه Cartoon Yourself

برنامه Cartoon Yourself یک برنامه ویرایشگر عکس فوق العاده برای Android است. با استفاده از این برنامه می توانید عکس خود را به راحتی به صورت کارتونی تبدیل کنید. می توانید عکس خود را به یک طرح متحرک ، یک نقاشی متحرک و یک انیمیشن سیاه و سفید تبدیل کنید.

رابط کاربری بسیار دوستانه و آسان برای استفاده است. کافیست برنامه را باز کرده و عکسی را که می خواهید ویرایش کنید از گالری انتخاب کنید ، یا می توانید با کلیک روی دوربین عکسی بگیرید.

2. AgingBooth

کابین پیری

پیش از این ، این برنامه در اینترنت ویروسی شد. AgingBooth یک برنامه کاربردی است که ظاهر شما را با افزایش سن به شما نشان می دهد. بسیاری از کاربران عکس های خود را ویرایش کرده و در اینترنت منتشر کرده اند. حتی افراد مشهور نیز از این برنامه استفاده کرده و عکس ها را به اشتراک گذاشته اند.

اگر می خواهید ببینید با افزایش سن چگونه خواهید بود ، برنامه را بارگیری کرده و باز کنید. می توانید هر عکسی را از گالری انتخاب کرده یا عکس بگیرید. علاوه بر این ، انواع مختلفی از ویژگی ها وجود دارد که می توانید از آنها برای ویرایش تصویر استفاده کنید.

3 ویرایشگر عکس متحرک

ویرایشگر عکس متحرک

یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس که به شما امکان ویرایش هر عکس در چهره متحرک را می دهد. می توانید از تصویر دوستان ، خانواده یا هر کسی استفاده کنید و چهره آنها را به عنوان چهره کارتونی بسازید. می توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه Play بارگیری کرده و از ویژگی های ویرایش منحصر به فرد استفاده کنید.

4. آواتون

برنامه Avatoon

آواتون دارای ابزارهای قدرتمند ویرایش عکس است که با استفاده از آنها می توانید یک نماد دلخواه ایجاد کنید. ایده خوبی است که تصویر خود را با یک نماد رنگارنگ از یک انیمیشن ویرایش کنید. با برنامه Avatoon همچنین می توانید برچسب و شکلک سفارشی برای خود ایجاد کنید.

ترسیم چهره کارتونی روی گوشی آسان است. اگر دیوانه ویرایش عکس هستید ، باید یکبار این برنامه را امتحان کنید.

5 طرح برای عکس

برنامه متحرک سازی طرح عکس

برنامه Photo Sketch با ویرایش عکس های خود با یک مداد و یک طرح رنگی ، حس هنرمندی را به شما می دهد. می توانید یکی از عکس های خود را انتخاب کرده و با مداد و طرح رنگی به عنوان یک طرح هنری ایجاد کنید.

همچنین امکان انتخاب عکس سیاه و سفید یا عکس رنگی وجود دارد. هنگام ویرایش عکس ها لذت خواهید برد ، زیرا می توانید یک عکس سرگرم کننده بگیرید و سپس آن را به مداد یا طرح رنگی تبدیل کنید.

6. درد

برنامه کارتون نقاشی

برنامه Painnt عکس های شما را به شاهکار تبدیل می کند. هنر خود را با تعداد زیادی فیلتر HD سفارشی ارتقا دهید و همچنین از جدیدترین فناوری AI استفاده کنید. می توانید عکس هایی را که شبیه یک تصویر واقعی هستند با رنگ های زیبا و برس های تیز ویرایش کنید.

در این برنامه بیش از 1000 فیلتر مانند کلاسیک ، کمیک ، مدرن ، انتزاعی و سایر موارد وجود دارد.

7. انیمیشن کارتون لحظه ها

کاریکاتور لحظه ها کاریکاتور- minn

اگر می خواهید طرح یا تصویری از نقاشی خود تهیه کنید ، می توانید از این برنامه استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید عکس معمولی خود را به یک تصویر کارتونی زیبا تبدیل کنید.

همچنین به شما امکان می دهد اندازه تصویر را تغییر دهید و همچنین می توانید روشنایی را افزایش یا کاهش دهید. همچنین برچسب ها ، فیلترها و ابزارهای ویژه ویرایش وجود دارد تا عکس شما را شگفت انگیز کند.

8 کمیک های عکس – برچسب های فوق العاده

کمیک های عکس

Comics Photo دارای جلوه های کارتونی است که می توانید به عکس های مردانه و زنانه اضافه کنید. این برنامه به طور خودکار عکس های شما را به عکس های متحرک شگفت انگیز تبدیل می کند.

برچسب ها و متن های سرگرم کننده موجود است که می توانید به عکس های خود اضافه کنید. این برنامه همچنین قابلیت حذف ، بازیابی و موارد دیگر را دارد.

9. ToonApp10 برنامه برتر برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android

ToonApp یک برنامه اندرویدی نسبتاً جدید در لیست است که می تواند هر عکس را در کوتاه ترین زمان به کارتون تبدیل کند. این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی عکس های شما را تنها با یک لمس به فیلم متحرک تبدیل می کند.

علاوه بر عکس های متحرک ، ToonApp ویژگی های دیگری نیز دارد. به عنوان مثال ، می توانید از این برنامه برای اعمال فیلترها برای تنظیم رنگ عکس های خود استفاده کنید.

10. MojiPop

موجی پاپ

MojiPop یکی دیگر از برنامه های محبوب برای تبدیل عکس های شما به کارتون است. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و جلوه های فوق العاده ای به عکس های شما می دهد.

هر یک از عکس های خود را انتخاب کرده و آنها را ویرایش کنید تا شبیه عکس کارتونی شوند. فیلترهای مختلفی مانند فیلترهای هنری ، فیلم های کارتونی ، فیلترهای هنری کریسمس و موارد دیگر موجود است.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین برنامه های Android برای تبدیل عکس های شما به کارتون هستند. ما تمام تلاش خود را کرده ایم و لیستی از بهترین برنامه های ویرایش عکس را در اختیار شما قرار داده ایم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. برای به روزرسانی های بیشتر ما را دنبال کنید.

انتشار 10 برنامه کاربردی برتر برای ایجاد انیمیشن یا طرح برای Android برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.