• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر برای جستجوی شماره معکوس در اندروید

10 برنامه برتر برای جستجوی شماره معکوس در اندروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر برای جستجوی شماره معکوس در اندروید

مهم نیست که چقدر سعی می کنید از اطلاعات شخصی خود مانند شماره تلفن، آدرس ایمیل و غیره محافظت کنید. ممکن است با ارائه اطلاعات شخصی خود به موضوع اشتباه اشتباه کوچکی مرتکب شده باشید. ما نمی‌توانیم همه چیز را کنترل کنیم، اما همیشه می‌توانیم اقدامات مناسبی برای محافظت بیشتر از اطلاعات شخصی خود انجام دهیم.

با پیشرفت فناوری، چندین کلاهبرداری نیز با سرعت زیادی در حال افزایش هستند. باور نمی کنید، اما تماس های تلفنی جعلی یا تقلبی در حال حاضر یک موضوع مهم در سراسر جهان است. نکته خوب این است که اگر از تلفن هوشمند اندرویدی استفاده می کنید، به راحتی می توانید تماس های جعلی، کلاهبرداری یا هرزنامه را تشخیص دهید.

همچنین بخوانید: نحوه ثبت نام نامحدود تماس در اندروید

لیست 10 برنامه برتر برای جستجوی معکوس اعداد در اندروید

این مقاله برخی از بهترین برنامه های اندروید را به اشتراک می گذارد تا به شما در جستجوی معکوس شماره کمک کند.

با این اپلیکیشن ها می توانید به سرعت تماس گیرنده را شناسایی کنید. این برنامه ها همچنین تماس های ناخواسته یا بازاریابی تلفنی را شناسایی کرده و گزینه هایی برای مسدود کردن آنها در اختیار شما قرار می دهند. بنابراین، بیایید بررسی کنیم.

1. چه کسی

سازمان بهداشت جهانی

که یک برنامه شناسه تماس گیرنده برای اندروید است که بهترین ویژگی های جهان را برای تماس و مسدود کردن هرزنامه ها ارائه می کند. با Who به راحتی می توانید تمام تماس ها و پیام های خود را به سرعت مدیریت کنید.

این برنامه برای شناسایی تماس های ربات، بازاریابی تلفنی، کلاهبرداری و تماس های تقلبی عالی عمل می کند. به طور کلی، بهترین برنامه شناسه تماس گیرنده برای اندروید است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید.

2. Sync.ME

Sync.ME

Sync.ME یک برنامه اصلی شناسه تماس گیرنده است که به شما امکان می دهد ببینید چه کسی با شما تماس می گیرد. نکته جالب در مورد Sync.ME این است که عکس های مخاطب شما را با عکس نمایه رسانه های اجتماعی آنها همگام می کند.

علاوه بر این، Sync.ME می تواند برای مسدود کردن تماس گیرندگان، بازاریابی تلفنی و تماس های خودکار استفاده شود. همچنین می توانید شماره را به صورت دستی به لیست بلوک اضافه کنید.

3. چشمی

چشمی

Eyecon بهترین برنامه شناسایی تماس گیرنده برای اندروید برای شناسایی تماس ها و مشاهده عکس ها، نام تماس های ناشناس است. ویژگی بصری تماس گیرنده Eyecon به شما امکان می دهد حتی قبل از اینکه به تماس پاسخ دهید، بدانید با چه کسی صحبت می کنید.

علاوه بر این، برنامه چندین عملکرد ارتباطی را به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می‌توانید قبلاً با دوستان و افرادی که اخیراً ملاقات کرده‌اید، گفتگوی معناداری داشته باشید.

4. حقیقت یاب

جویای حقیقتاین یکی از بهترین برنامه های اندروید در لیست است که می تواند به شما در پیدا کردن جزئیات هر شماره کمک کند. این برنامه به صورت رایگان در دسترس کاربران است، اما نسخه پولی آن نیز وجود دارد.

در نسخه رایگان، کاربران تنها به 10 جستجوی شماره تلفن محدود می شوند، اما با مراجعه به این برنامه با 9.9 دلار می توان محدودیت را برطرف کرد.

5. Whoscall

چه کسی تماس بگیرد

خوب، اگر به دنبال یک برنامه Dial-up کامل برای دستگاه اندرویدی خود هستید، Whoscall را امتحان کنید. Whoscall به عنوان بهترین برنامه شناسایی تماس گیرنده و مسدود کردن تماس برای اندروید در نظر گرفته می شود.

این اپلیکیشن در حال حاضر توسط میلیاردها کاربر استفاده می شود. این نه تنها به شما کمک می کند تا تماس های اسپم را شناسایی کنید، بلکه به شما امکان می دهد آنها را مسدود کنید.

6. سلام

سلام

Hiya اپلیکیشنی است که شباهت زیادی به Truecaller دارد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا تماس ها را از شماره های ناخواسته مسدود کنید، تماس های دریافتی را شناسایی کنید و اعلان های هرزنامه را دریافت کنید.

این برنامه توسط یک پایگاه داده از صدها میلیون شماره تلفن که روزانه به آن وابسته هستند، پشتیبانی می شود.

7. Truecaller

Truecaller

خوب، این یک برنامه رایگان دیگر با بالاترین امتیاز است. این یکی از بهترین برنامه ها برای شناسایی تماس های ناشناس و مسدود کردن تماس های اسپم و پیامک های هرزنامه است. Truecaller می تواند تماس های ناخواسته را برای شما فیلتر کند.

همچنین دارای یک اشتراک پریمیوم است که بسیاری از ویژگی های دیگر را به شما ارائه می دهد. با یک اشتراک VIP می توانید ببینید چه کسی نمایه تماس واقعی شما را مشاهده کرده است.

8. ویترین

ویترین

Showcaller یکی دیگر از بهترین برنامه های اندرویدی است که به طور خاص برای شناسایی تماس های جعلی طراحی شده است. این برنامه به کاربران کمک می کند تا شناسه تماس گیرنده را بدانند تا از تماس های هرزنامه، کلاهبرداری، بازاریابی تلفنی جلوگیری کنند.

نه تنها این، بلکه برنامه دارای مسدود کننده های تماس داخلی، دستگاه های شماره گیری، ضبط تماس است که بسیار مفید هستند.

9. شماره گیر، تلفن، بلوک تماس و مخاطبین از Simpler

شماره گیر، تلفن، بلوک تماس و مخاطبین توسط Simpler

اگر به دنبال یک برنامه عالی جستجوی معکوس اعداد برای Android هستید، شماره گیر، تلفن، بلوک تماس و مخاطبین از Simpler ممکن است بهترین انتخاب باشد. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری عالی است و دارای ویژگی های بسیاری مانند تماس های مسدود، شماره گیر T9، تم های زیبا و موارد دیگر است. این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد شناسه تماس گیرندگان را شناسایی کنند، اما کارآمدتر از همه موارد ذکر شده در بالا نیست.

10. CallApp

CallApp

این یکی دیگر از بهترین و جدیدترین برنامه هاست که به کاربران امکان می دهد شناسه های تماس گیرنده ناشناخته و شماره های ناشناخته را شناسایی کنند. CallApp با بسیاری از ویژگی‌های منحصر به فرد مانند ضبط خودکار تماس، جستجوی شماره تلفن، مسدود کردن تماس، T9 Dialer و برنامه‌های تماس ارائه می‌شود. بهترین چیز دیگر در مورد CallApp این است که می تواند تمام اطلاعات عمومی Caller ID را به شما نشان دهد.

ما همه بهترین برنامه های شناخته شده را که در بخش جستجوی شماره تلفن دسته بندی شده اند فهرست کرده ایم. امیدواریم از مقاله لذت برده باشید، فراموش نکنید که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 اپلیکیشن برتر برای جستجوی معکوس اعداد در اندروید اولین بار در TechViral پدیدار شد.