• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر برای پیدا کردن تلفن Android من در 2021

10 برنامه برتر برای پیدا کردن تلفن Android من در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر برای پیدا کردن تلفن Android من در 2021

مسلماً از دست دادن تلفن هوشمند همیشه یک تجربه ناخوشایند است. در آنجا اطلاعات تماس ، اطلاعات شخصی ، عکس ها ، فیلم ها و غیره را دارید. هیچ کس نمی خواهد به تلفن های سرقتی در عصر مدرن فکر کند ، زیرا آنها می توانند مشکلات شخصی و مالی را به همراه داشته باشند.

از دست دادن تلفن هوشمند یا سرقت تلفن تقریباً استاندارد است و ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. بنابراین ، همیشه بهتر است با نصب برای پیدا کردن برنامه های کاربردی روی تلفن خود ، ایمن باشید. بسیاری از برنامه های Find my phone در فروشگاه Google Play وجود دارد که در این مقاله برخی از آنها را لیست می کنیم.

لیست 10 بهترین برنامه برای پیدا کردن تلفن Android من

با استفاده از برنامه هایی برای پیدا کردن تلفن خود ، می توانید به سرعت گوشی دزدیده شده یا گم شده خود را بازیابی کنید. بنابراین ، بیایید بهترینها را برای پیدا کردن برنامه های تلفن خود بررسی کنیم.

1. یاب خانواده

مکان یاب خانواده

این یکی از بهترین برنامه ها برای پیدا کردن تلفن Android من است که می توانید در حال حاضر نصب کنید. بهترین ویژگی Family Locator این است که به شما امکان می دهد با دوستان و خانواده خود یک حلقه ایجاد کنید.

اعضای حلقه می توانند مکان شما را پیگیری کنند. این برنامه با استفاده از سنسور GPS تلفن شما موقعیت مکانی شما را روی نقشه مشخص می کند.

2. Wunderfind

واندرفایند

خوب ، Wunderfind یکی از منحصر به فرد برنامه های جستجوی تلفن در لیست است. حدس بزن چی شده؟ Wunderfind می تواند به شما کمک کند AirPods ، هدفون ، ردیاب های Fitbit ، دستگاه های Android و iOS خود را پیدا کنید.

باید دستگاه های خود را به این برنامه متصل کنید. پس از اتصال ، رادار دستگاه شما تمام دستگاه های نزدیک به شما را نشان می دهد.

3. دستگاه من را پیدا کنید

دستگاه من را پیدا کنید

این یک برنامه محلی برای یافتن تلفن من است که توسط Google ارائه شده است. در مورد ویژگی ها ، برنامه همه کارهای اساسی مانند زنگ های شنیداری ، قفل کردن دستگاه ها و غیره را انجام می دهد. نه تنها این ، بلکه به شما امکان می دهد تلفن خود را از طریق رابط وب حذف کنید.

این برنامه برای ردیابی مکان شما به قابلیت GPS تلفن شما متکی است. نکته جالب این است که بدون خرید یا تبلیغات در برنامه کاملاً رایگان است.

4. غارت در برابر سرقت

غارت ضد سرقت

یکی از بهترین و با امتیازترین برنامه های ضد سرقت ، حفاظت از داده ها و مدیریت دستگاه های موجود در فروشگاه Play. این برنامه به شما امکان می دهد مناطق کنترل را روی نقشه ایجاد کنید تا در مورد حرکت دستگاه در داخل و خارج آنها هشدار دهید. جدا از این ، Prey Anti Theft به دلیل نشانگرهای موقعیت مکانی GPS دقیق خود مشهور است.

5. TrackView

10 برنامه برتر برای پیدا کردن تلفن Android من در 2021

خوب ، TrackView یک برنامه ایمنی خانواده برای Android است. این برنامه تلفن هوشمند شما را به یک دوربین IP متصل با مکان یاب GPS تبدیل می کند. همچنین اطلاعات ارزشمندی مانند جزئیات رویداد ، تشخیص صدا دو طرفه ، دوربین امنیتی IP خانه و موارد دیگر را ارائه می دهد.

همچنین ، با برنامه برتر ، گزینه های ذخیره سازی ابری را برای پشتیبان گیری از سوابق خود دریافت می کنید. به طور کلی ، TrackView بهترین برنامه IP دوربین و مکان یاب GPS برای Android است.

6. تلفن برای ردیابی بر اساس شماره

تلفن برای ردیابی بر اساس شماره

اگر به دنبال یک برنامه ردیابی GPS پایدار و دقیق برای دستگاه Android خود هستید ، باید Phone Tracker By Number را امتحان کنید. برنامه اندروید به گونه ای طراحی شده است که موقعیت مکانی فرزندان شما را با شماره تلفن همراه پیدا کند.

ابتدا باید برنامه Android را تنظیم کرده و یک شماره تلفن ثبت کنید. پس از اتمام کار ، می توانید مکان GPS دستگاه خود را ردیابی کنید.

7. خانواده من – خانواده یاب

خانواده من - خانواده یاب

این یکی از بهترین برنامه های کنترل والدین موجود در فروشگاه Google Play است. بر خلاف برنامه های دیگر ، My Family – Family Locator به شما امکان می دهد با دوستان و خانواده خود یک حلقه ایجاد کنید.

پس از اتمام ، برنامه موقعیت مکانی همه مخاطبین اضافه شده را در کارت خانواده خصوصی نشان می دهد. My Family Locator همچنین به شما امکان می دهد سابقه موقعیت مکانی 30 روز گذشته را مشاهده کنید.

8. مکان یاب 24

مکان یاب 24

Locator 24 یکی دیگر از بهترین برنامه های کنترل والدین برای Android است که می تواند تلفن هوشمند گم شده را ردیابی کند. این برنامه به شما امکان می دهد پروفایل کودک و والدین ایجاد کنید. سپس ، بسته به انتخاب شما ، برنامه کد منحصر به فردی ایجاد می کند که باید با دستگاه های دیگر به اشتراک بگذارید.

پس از اضافه شدن ، برنامه به شما امکان می دهد سابقه موقعیت مکانی اعضای حلقه را مشاهده کنید ، هنگامی که فردی وارد مکان خاصی می شود ، برای شما اعلانی ارسال می کند ، در موارد اضطراری هشدار ارسال می کند و غیره.

9. اشتراک گذاری ردیاب مکان

iSharing پیگیری مکان

iSharing Location Tracker به اعضای خانواده و دوستان نزدیک اجازه می دهد تا اطلاعات مکان خود را به صورت خصوصی به اشتراک بگذارند. با iSharing Location Tracker ، می توانید مکان مخاطبین اضافه شده را در زمان واقعی مشاهده کنید ، هشدارهای زمان واقعی برای هرگونه رویداد مبتنی بر مکان دریافت کنید ، تلفن های هوشمند گم شده یا دزدیده شده را ردیابی کنید و موارد دیگر. این برنامه ویژگی های پیام رسانی صوتی رایگان را نیز ارائه می دهد.

10. دستگاه های من را پیدا کنید

دستگاه های من را پیدا کنید

اگر به دنبال یک برنامه ردیابی تلفن با استفاده آسان برای دستگاه Android خود هستید ، باید Find My Devices را امتحان کنید. این یک برنامه چند پلتفرمی است که به شما کمک می کند دستگاه Android گم شده یا دزدیده شده خود را پیدا کنید.

همچنین ویژگی هشدار مکان را ارائه می دهد که هر بار که دستگاهی وارد یا از یک مکان از پیش تعیین شده خارج می شود ، اعلاناتی را برای شما ارسال می کند.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه ها برای یافتن تلفن Android من هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

10 بهترین برنامه برای پیدا کردن تلفن Android من در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.