• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر تست سرعت WiFi برای Android در 2021

10 برنامه برتر تست سرعت WiFi برای Android در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر تست سرعت WiFi برای Android

درست مانند رایانه های رومیزی ، همه ما می توانیم از طریق تلفن های هوشمند در اینترنت گشت و گذار کنیم. از آنجایی که همه ما از اینترنت استفاده می کنیم، داشتن داده های اینترنتی مناسب و برنامه های نظارت بر سرعت بسیار مهم است. برنامه های نظارت بر استفاده از داده های Android به کاربران امکان می دهد تا داده های اینترنت را به طور موثر مدیریت کنند تا از هزینه های اضافی استفاده نکنند.

از سوی دیگر ، برنامه های آزمایش سرعت اینترنت می توانند به شما کمک کنند بفهمید که آیا ISP شما با سرعت پایین اینترنت به شما خیانت می کند یا خیر. اگر از اینترنت برای پخش ویدئو استفاده می کنید، اینترنت پرسرعت چیزی است که باید داشته باشید. بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین برنامه های تست سرعت WiFi برای Android را به اشتراک بگذاریم.

لیست 10 بهترین برنامه تست سرعت WiFi برای اندروید

شایان ذکر است که این اپلیکیشن های تست سرعت وای فای نه تنها سرعت وای فای را تست می کنند، بلکه می توانند سرعت اینترنت موبایل را نیز بررسی کنند.

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین برنامه های تست سرعت اینترنت برای اندروید بیندازیم.

1. تست سرعت

تست سرعت

این برنامه در حال حاضر پیشروترین برنامه تست سرعت اینترنت است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی در دسترس است. میلیون ها کاربر در حال حاضر از این برنامه استفاده می کنند.

خوبی برنامه این است که همه پارامترهای سرعت اینترنت شما ، از جمله بارگیری ، سرعت بارگذاری و سرعت پینگ را نشان می دهد. همچنین نمودارهای زمان واقعی توالی سرعت اینترنت را نشان می دهد.

2. تست سرعت FAST

تست سرعت سریع

این یکی دیگر از برنامه های عالی Android است که می تواند برای آزمایش سرعت WiFi و تلفن همراه استفاده شود. Netflix ، Inc. برنامه را توسعه دهید و این بهترین برنامه تست سرعت است که می توانید در Android خود داشته باشید.

رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و فقط سرعت دانلود را نشان می دهد. خوب ، برای اطلاع از بارگذاری و پینگ می توانید به قسمت توسعه یافته دسترسی پیدا کنید.

3. بررسی سرعت

بررسی سرعت

اگر به دنبال یک برنامه Android برای خودکارسازی سرعت اینترنت در طول زمان هستید ، SpeedCheck ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.

سرعت اینترنت را در زمان واقعی ردیابی می کند و تمام نتایج قبلی را ثبت می کند. اگر ما در مورد آزمایش سرعت اینترنت صحبت می کنیم ، Speedcheck سرعت بارگیری و بارگذاری را آزمایش می کند.

4. ابزار IP

ابزارهای IP

IP Tools مجموعه ای از ابزارهایی است که برای تشخیص مشکلات شبکه و افزایش عملکرد شبکه طراحی شده است. علاوه بر این، ابزارهای شبکه بسیار قدرتمندی را برای افزایش سرعت و تنظیم شبکه ها ارائه می دهد.

شما می توانید به راحتی یک تست سرعت را بر روی اتصالات تلفن همراه و WiFi انجام دهید. همچنین دستگاه های متصل به شبکه WiFi را به شما نشان می دهد.

5. شهاب سنگ

شهاب سنگ

اگر آمادگی دارید بررسی کنید که کدام برنامه ها از اینترنت استفاده کرده اند یا چگونه برنامه ها سرعت اینترنت فعلی را مدیریت کرده اند ، ممکن است Meteor بهترین انتخاب برای شما باشد. Meteor تست های بیشتری مانند پخش ویدئو، دانلود فایل، آپلود فایل و غیره را انجام می دهد.

6. نشانگر NetSpeed

نشانگر NetSpeed

شاخص NetSpeed ​​کاملاً شبیه برنامه اندازه گیری سرعت اینترنت است که در بالا ذکر شد. نشانگر NetSpeed ​​یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای نظارت بر سرعت اینترنت در اندروید است. حدس بزن چی شده؟ NetSpeed ​​Indicator می تواند سرعت وای فای و داده تلفن همراه را به شما نشان دهد. نه تنها این، بلکه این برنامه همچنین یک سرعت سنج اینترنت بی‌درنگ را در نوار وضعیت اضافه می‌کند.

7. Fing – ابزارهای شبکه

Fing - ابزارهای شبکه

Fing – Network Tools یکی از بهترین و دارای بالاترین رتبه برنامه های تجزیه و تحلیل شبکه موجود برای تلفن های هوشمند Android است. در حال حاضر بیش از 40 میلیون کاربر از این برنامه برای بهینه سازی شبکه WiFi خود استفاده می کنند.

با Fing – Network Tools می توانید آزمایشی برای سرعت WiFi و اینترنت تلفن همراه اجرا کنید. سرعت دانلود و آپلود همراه با تاخیر را به شما نشان می دهد.

8. WiFiman

وای فایمن

WiFiman یک برنامه کاربردی است که عمدتا برای تشخیص شبکه های WiFi موجود و دستگاه های Bluetooth LE استفاده می شود. حتی می توانید از این برنامه برای اسکن زیرشبکه های شبکه برای جزئیات بیشتر در مورد دستگاه های شناسایی شده استفاده کنید.

با صحبت از تست سرعت ، برنامه WiFiman به شما امکان می دهد تا تست های سرعت بارگیری / بارگذاری را اجرا کرده و عملکرد شبکه را در یک دوره زمانی مقایسه کنید.

9. تست سرعت V-SPEED

تست سرعت V-SPEED

خوب ، V-SPEED Speed ​​Test یکی از بهترین و دارای بالاترین رتبه بندی برنامه های تست سرعت WiFi است که در Google Play Store موجود است. حدس بزن چی شده؟ با V-SPEED Speed ​​Test می توانید سرعت فعلی WiFi و شبکه تلفن همراه را بررسی کنید.

نه تنها این ، بلکه برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد سرور پیش فرض را برای بررسی سرعت انتخاب کنند. تست سرعت V-SPEED همچنین سایر اطلاعات آزمایش مانند تأخیر ، پینگ و غیره را نشان می دهد.

10. تست سرعت اینترنت اصلی

تست سرعت اصلی اینترنت

Internet Speed ​​Test Original یکی دیگر از بهترین و دارای بالاترین امتیاز برنامه WiFi WiFi است که در Google Play Store موجود است.

نکته مهم در مورد Internet Speed ​​Test Original این است که می تواند سرعت اینترنت را روی 3G، 4G، WiFi، GPRS، WAP، LTE و موارد دیگر آزمایش کند. علاوه بر این، Internet Speed ​​Test Original یک تحلیلگر کیفیت سیگنال WiFi را ارائه می دهد.

بنابراین ، این ده بهترین برنامه تست سرعت WiFi Android هستند که می توانید در حال حاضر از آنها استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری را می شناسید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه تست سرعت WiFi برای اندروید در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.