10 برنامه برتر تغییر صدا برای Android در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر تغییر صدا برای Android در 2021

اگر مدتی است از سیستم عامل اندروید استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که سیستم عامل بسیار سفارشی است و دارای ویژگی های بی پایان است. نه تنها این ، بلکه در دسترس بودن برنامه در Android نسبت به سایر سیستم عامل های تلفن همراه نسبتاً بالا است.

در techviral ما مقالات زیادی در مورد صداها مانند بهترین برنامه های صدا ، بهترین برنامه های ضبط صدا و غیره به اشتراک گذاشتیم. امروز ما در مورد موضوع جالب دیگری صحبت خواهیم کرد که بر تغییر صدا یا صدا متمرکز است.

بهترین برنامه های تغییر صدا برای Android

در این مقاله ، برخی از بهترین برنامه های Android را برای کمک به شما در تغییر صدا به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به بهترین برنامه های تعویض صدا برای گوشی های هوشمند اندرویدی بیندازیم.

1. تغییر دهنده صدا با جلوه ها

تغییر دهنده صدا با جلوه ها

این یکی از بهترین برنامه هایی است که می تواند به شما کمک کند تا با دوستان خود جوک بازی کنید. همچنین ، این برنامه دارای رتبه بندی مثبت کاربران است. با استفاده از این برنامه شما صدای خود را تغییر می دهید و از شنیدن صدای اصلاح شده خود لذت می برید. به راحتی می توانید صدای خود را ضبط کنید ، جلوه ها را اعمال کرده و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به طور پیش فرض ، برنامه 40 جلوه مختلف صوتی را به شما ارائه می دهد. می توانید این جلوه ها را روی هر موسیقی یا ضبط صدا اعمال کنید.

2. بهترین تغییر دهنده صدا

بهترین تعویض کننده

برای انجام تبدیل جادویی با این برنامه می توانید صدا ضبط کنید یا یک فایل صوتی موجود را انتخاب کنید. و متوجه خواهید شد که بسیار آسان است صدای خود ، دوستان یا خانواده خود را تبدیل کرده و سپس از طریق WhatsApp ، Twitter ، Facebook ، LINE و غیره با آنها به اشتراک بگذارید.

این یکی از بهترین برنامه های تغییر صدا است که در Google Play Store موجود است. طیف گسترده ای از جلوه های صوتی را برای انتخاب به شما ارائه می دهد.

3. تغییر صدا – جلوه های صوتی

تغییر صدا - جلوه های صوتی

خوب ، Voice Changer – Audio Effects یکی از بهترین و ساده ترین برنامه های تغییر دهنده صدا است که برای Android موجود است.

به راحتی می توانید صدای خود را ضبط کرده و جلوه های صوتی واقعی را با این برنامه اعمال کنید. این برنامه 25 جلوه صوتی مختلف مانند ربات ، بیگانه ، مست ، چیپمنک ، غار ، زیر آب ، شیطان و غیره را ارائه می دهد.

4. تغییر صدا از AndroidRock

تغییر دهنده صدا از AndroidRock

این بهترین برنامه برای تغییر صدای شما با اعمال جلوه های صوتی است. استفاده از آن بسیار آسان است و می تواند جلوه های فوق العاده و سرگرم کننده ای ایجاد کند. این برنامه دارای جلوه های صوتی زیادی برای انتخاب است.

همچنین ، Voice Changer از Androidrock به شما امکان می دهد ویدیوهای ویرایش شده را از طریق بلوتوث یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

5. تغییر دهنده صدای دختر

دستگاه تعویض صدای دختر

خوب ، تغییر صدای دختران به شما اجازه می دهد تا صدای خود را در تن های مختلف دخترانه بشنوید. حتی می توانید صدای خود را با این برنامه عالی ضبط کنید.

Girls Voice Changer صداهای دخترانه زیادی مانند صدای کودک سه ساله ، صدای دختر 10 ساله ، صدای زن 35 ساله و غیره را ارائه می دهد. این یکی از بهترین برنامه های سرگرم کننده است که باید در دستگاه Android خود داشته باشید.

6. جلوه های صوتی برای تغییر صدا

جلوه های صوتی برای تغییر صدا

این یکی از بهترین برنامه های تغییر صدا است که می توانید در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود داشته باشید. این برنامه دارای اثرات شگفت انگیزی مانند هلیوم معمولی است. هگزافلوراید ، سریع ، آهسته و غیره همچنین می توانید صدای دلخواه خود را با جلوه ها ایجاد کنید.

در مقایسه با برنامه های دیگر ، جلوه های صوتی جلوه های صوتی جلوه های صوتی منحصر به فردی ارائه می دهند. حتی می توانید جلوه صوتی دلخواه خود را با این برنامه ایجاد کنید.

7. اسنپ چت

اسنپ ​​چت

خوب ، Snapchat یکی از بهترین برنامه هایی است که در آن می توانید پیام های متنی را با دوستان خود تبادل کنید ، داستانها را به روز کنید و موارد دیگر.

این برنامه همچنین می تواند به عنوان یک برنامه تغییر صدا در نظر گرفته شود زیرا مجموعه ای از فیلترها وجود دارند که می توانند ظاهر ، صدا و حتی محیط شما را تغییر دهند.

8. تغییر دهنده صدای هوشمند

تغییر دهنده هوشمند

با استفاده از این برنامه می توانید صدای خود را ضبط کنید ، جلوه ها را اعمال کنید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در مقایسه با سایر برنامه های تغییر صدا ، استفاده از Smart Voice Changer بسیار آسان است. از همه مهمتر ، جلوه های صوتی سرگرم کننده از پیش ساخته شده زیادی ارائه می دهد.

9. VoiceFX

10 برنامه برتر تغییر صدا برای Android در 2021

خوب ، VoiceFX یک برنامه تغییر دهنده صدا اما دارای رتبه بالا برای Android است که در Google Play Store موجود است. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی صدای خود را ضبط کرده و آن را به چیزی متفاوت تبدیل کنید.

VoiceFX برای Android حتی به شما امکان می دهد صدای خود را به صورت زنده با جلوه های صوتی پخش کنید. به طور کلی ، VoiceFX یک برنامه تغییر صدا عالی برای Android است.

10. MagicCall

10 برنامه برتر تغییر صدا برای Android در 2021

MagicCall یک برنامه تغییر حالت زنده صدا است که در Google Play Store موجود است. نکته جالب این است که در حین مکالمات زنده صدای شما را تغییر می دهد. علاوه بر این ، برنامه انواع جلوه های صوتی را برای انتخاب به شما ارائه می دهد.

با این حال ، برای تغییر صدای خود در حین تماس ، باید اعتبار MagicCall خریداری کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین برنامه های تغییر صدا برای Android هستند. با استفاده از این برنامه ها ، به راحتی می توانید جلوه های صوتی سرگرم کننده را روی صدای خود اعمال کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه تغییر صدا برای اندروید در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.