• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر ذخیره سازی ابری برای Android و iOS

10 برنامه برتر ذخیره سازی ابری برای Android و iOS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر ذخیره سازی ابری برای Android و iOS

سرورهای ابری در حال حاضر برای شما در دسترس هستند ، که می توانید مستقیماً فایل ها را بارگذاری کرده و آنها را در دراز مدت ذخیره کنید ، همچنین با قیمت بسیار پایین. بسیاری از شما باید از خدمات ابری مطلع باشید و باید از یکی از آنها استفاده کرده باشید.

این مقاله لیستی از بهترین برنامه های ذخیره سازی ابری برای Android و iOS را به اشتراک می گذارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. با استفاده از این برنامه ها ، می توانید به راحتی به فایل های ذخیره شده در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، OneDrive ، Box و غیره دسترسی پیدا کنید.

بهترین برنامه های ذخیره سازی ابری برای Android و iOS

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های ذخیره سازی ابری برای دستگاه های Android و iOS بیندازیم.

1. Google Drive

برنامه Google Drive

این محصول Google ، که تقریباً بر روی همه Android و Chromebook ها نصب شده است ، برای کسانی که از دیگر خدمات این شرکت استفاده می کنند ، انتخاب آسانی است.

Google Drive فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهد ، به طور خودکار عکس ها را همگام سازی می کند و گزینه های اشتراک گذاری سریع فایل و ابزارهای ویرایش سند (متون ، صفحات گسترده و ارائه ها) را ارائه می دهد.

2. Dropbox

Dropbox

خوب ، Dropbox یکی از بهترین و برجسته ترین برنامه های ذخیره سازی ابری موجود برای Android و iOS است. 2 گیگابایت فضای رایگان ارائه می دهد. کاربران می توانند از فضای آزاد برای بارگذاری پشتیبان ، عکس ، فیلم و غیره استفاده کنند.

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد داده های ذخیره شده در فضای ابری Dropbox را مدیریت کنید. باورتان نمی شود ، اما برنامه ذخیره سازی ابری برای Android و iOS بیش از 175 نوع فایل مختلف را پشتیبانی می کند.

3. Microsoft One Driveبرنامه Microsoft One Drive

Onedrive اکنون بخشی از جدیدترین سیستم عامل ویندوز 10 مایکروسافت است. اگر ویندوز 10 جدیدی نصب کرده اید ، OneDrive را یکپارچه خواهید یافت. علاوه بر این ، برنامه های مختلف مایکروسافت را می توان با OneDrive ادغام کرد تا داده ها را بین دستگاه ها همگام سازی کند.

OneDrive همچنین دارای برنامه هایی برای iOS و Android است و یکی از سرویس های ذخیره سازی ابری محبوب است که می توانید از آن استفاده کنید. 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان ارائه می دهد و سپس باید سرویس را خریداری کنید.

4. فقط یک ابر

فقط یک ابر

این یکی از امن ترین خدمات ذخیره سازی آنلاین است. اگر درباره ظرفیت ذخیره سازی آن صحبت کنیم ، فضای ذخیره نامحدودی را برای کاربران خانگی ارائه می دهد.

Just Cloud برای کسانی مناسب است که می خواهند از فایل خود با ارزان ترین روش موجود نسخه پشتیبان تهیه کنند. همچنین برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی فایل های تلفن همراه را مدیریت کرده و آنها را با تلفن خود مشاهده کنید.

5. جعبه

جعبه

بهترین ویژگی این برنامه این است که این برنامه 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. البته ، چندین بسته ممتاز نیز دارد ، اما به نظر می رسد بسته رایگان برای استفاده اولیه کافی باشد.

Box از Google Docs ، Microsoft Office 365 و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این یکی از محبوب ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید.

6. درایو آمازون

درایو آمازون

این یکی از جدیدترین برنامه های ذخیره سازی است که می توانید از آن استفاده کنید. آمازون اکنون این سرویس را در برنامه رانندگی خود ارائه می دهد ، جایی که می توانید اطلاعات خود را به سرعت و ایمن ذخیره کنید.

می توانید تمام داده های خود را در آن بارگذاری و مدیریت کنید. همچنین می توانید برنامه های ذخیره سازی رایگان و پولی را انتخاب کنید.

7. ذخیره سازی ابری MediaFire

ذخیره سازی ابری MediaFire

این یکی دیگر از بهترین برنامه های موجود در لیست است که می تواند برای ذخیره یا دسترسی به فایل های ذخیره شده استفاده شود. این برنامه یک سرویس رایگان رایگان است که به شما امکان می دهد تمام داده های خود را در یک مکان قرار دهید تا بتوانید در هر کجا به آن دسترسی داشته باشید.

با استفاده از حساب رایگان ، 12 گیگابایت فضای ابری رایگان دریافت می کنید. می توانید از فضای آزاد برای بارگذاری پشتیبان ، عکس ، فیلم و غیره استفاده کنید.

8. مگا

عظیم

خوب ، Mega یکی دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری محبوب است که عمدتا برای اشتراک فایل استفاده می شود. مزیت بزرگ مگا این است که 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان در ابر ارائه می دهد. علاوه بر این ، این برنامه در فروشگاه های برنامه iOS و Android نیز موجود است.

برای ذخیره فایل خود باید یک حساب Mega رایگان ایجاد کنید. مگا همچنین دارای یک پخش کننده رسانه داخلی است که مستقیماً فایل های رسانه ای را پخش می کند.

9. ترزوریت

ترزوریت

این واحد 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی در برنامه رایگان خود ارائه می دهد و برنامه های برتر از 12.50 دلار شروع می شود. نکته فوق العاده در مورد Tresorit این است که امنیت را جدی می گیرد و در هر فایلی که بارگذاری می کنید رمزگذاری سرتاسری را ارائه می دهد.

در مورد سازگاری فایل ، Tresorit به شما امکان می دهد تقریباً هر نوع پرونده را در سرور ابری رمزگذاری شده خود ذخیره کنید.

10. بدون ابر

بدون ابر

این یکی از منحصر به فرد برنامه های ذخیره سازی ابری است که کاربران Android دوست دارند آن را داشته باشند. حدس بزن چی شده؟ با Unclouded ، کاربران می توانند دستگاه ذخیره سازی و ذخیره سازی ابر خود را کاوش ، تجزیه و تحلیل ، مدیریت و تمیز کنند. Unclouded از Google Drive ، OneDrive ، BOX و Mega پشتیبانی می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین برنامه های ذخیره سازی ابری برای Android و iOS هستند. شما باید این برنامه ها را از فروشگاه های برنامه مناسب نصب کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه ذخیره سازی ابری برای Android و iOS اولین بار در TechViral ظاهر شد.