• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر ردیابی خواب برای Android در سال 2021

10 برنامه برتر ردیابی خواب برای Android در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر ردیابی خواب برای Android در سال 2021

بگذارید بپذیریم که یک استراحت شب خوب برای سلامتی انسان ضروری است. اگر شب ها به اندازه کافی نمی خوابید ، ممکن است روز بعد احساس تنبلی و کسالت کنید. از سوی دیگر، چندین مطالعه نشان می دهد که چگونه خواب مناسب منجر به سلامت کلی بهتر می شود.

اگر از تلفن هوشمند Android استفاده می کنید ، می توانید از تلفن خود برای پیگیری میزان خواب هر شب خود استفاده کنید. این کار از طریق برنامه های ردیابی خواب که در فروشگاه Google Play موجود است انجام می شود. برخی از برنامه های ردیابی خواب خروپف یا دندان قروچه شما را نیز ثبت می کنند.

همچنین بخوانید: 5 بهترین روش برای افزایش سرعت بارگیری تورنت ها

لیست 10 بهترین برنامه ردیابی خواب برای Android

بنابراین ، اگر مطمئن نیستید که هر شب به اندازه کافی می خوابید ، زمان نصب برنامه های ردیابی خواب فرا رسیده است.

در این مقاله ، لیستی از بهترین برنامه های ردیابی خواب موجود در فروشگاه Google Play را به اشتراک می گذاریم. بنابراین، بیایید بررسی کنیم.

1. Google Fit

Google Fit

خوب، این یکی از بالاترین رتبه بندی برنامه های تناسب اندام برای اندروید است که در فروشگاه Google Play موجود است. صحبت از ویژگی ها ، Google Fit دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است که مراحل ، فعالیت ، کالری و غیره شما را ردیابی می کند.

همچنین دارای ویژگی ردیابی خواب است که چرخه خواب را ردیابی می کند. نه تنها این ، بلکه برنامه با سایش اندروید نیز کار می کند.

2. PrimeNap

PrimeNap

این یک برنامه ردیابی خواب است که ادعا می کند کیفیت خواب شما را بهبود می بخشد. برای بهبود کیفیت خواب ، برخی ویژگی های مفید مانند تنظیم کننده صفحه نمایش ، آمار خواب ، تشخیص خروپف ، صداهای خواب ، خاطرات رویایی و غیره را به شما ارائه می دهد. برای پیگیری کیفیت خواب ، حرکت شما را هنگام خواب پیگیری می کند.

3. Runtastic بهتر بخوابید

Runtastic بهتر بخوابید

اگر به دنبال بهترین و مدرن ترین برنامه ردیابی خواب برای Android هستید ، باید Runtastic Sleep Better را امتحان کنید.

مانند سایر برنامه های ردیابی خواب ، Runtastic Sleep Better همچنین چرخه خواب شما را ردیابی می کند ، رویاها را ردیابی می کند و عادات خواب شما را بهبود می بخشد. علاوه بر این، برنامه بر چرخه خواب شما (هم خواب سبک و هم خواب عمیق) نظارت می کند.

4. مانند اندروید بخوابید

مانند اندروید بخوابید

خوب ، Sleep like Android مدتی است که وجود دارد و این احتمالاً بهترین برنامه برای ردیابی چرخه های خواب شما است. نکته خوب این است که Sleep like Android از دستگاه‌های Android Wear، Pebble و Galaxy Gear پشتیبانی می‌کند.

همچنین می تواند با سایر برنامه های تناسب اندام مانند Google Fit و Samsung Health ادغام شود. صحبت از ویژگی ها ، الگوهای خواب ، چرخه ها و خروپف شما را دنبال می کند.

5. تئوری خواب

نظریه خواب

نظریه خواب یک برنامه همه کاره برای اندروید است که به شما کمک می کند بهتر بخوابید ، استراحت کنید و مدیتیشن کنید. با نظریه خواب ، می توانید خواب را با تلفن هوشمند خود از رختخواب تا صبح پیگیری کنید.

تئوری خواب علاوه بر ردیابی خواب شما، ملودی های خواب بسیاری مانند نویز سفید، داستان های خواب و غیره را نیز ارائه می دهد.

6. آیا خروپف می کنم یا هضم می کنم

خروپف کردن یا هضم کردن

این یک برنامه ردیابی خواب است که تشخیص می دهد در حال خروپف یا دندان قروچه در خواب هستید. آیا Snore یا Grind یک برنامه برتر است ، اما می توانید از نسخه رایگان 5 روزه برنامه استفاده کنید.

نکته خوب این است که برنامه شامل نکاتی برای کاهش دندان قروچه و خروپف در هنگام خواب است.

7. مانیتور خواب

مانیتور خواب

برخلاف همه برنامه‌های کاربردی دیگر، Sleep Monitor بر روی ضبط جزئیات چرخه خواب تمرکز می‌کند تا به شما در درک وضعیت خواب خود کمک کند. همچنین دارای یک ساعت زنگ دار هوشمند است تا شما را در زمان مناسب بیدار کند. Sleep Monitor همچنین می تواند الگوهای خواب شما را ردیابی کند.

8. چرخه خواب

چرخه خواب

این یکی دیگر از بهترین برنامه های اندروید در لیست است که به شما امکان می دهد خواب خود را از رختخواب تا صبح ردیابی کنید. همچنین به شما تجزیه و تحلیل دقیق الگوهای خواب و چرخه های خواب را می دهد.

همچنین دارای یک ساعت زنگ دار هوشمند است که شما را از خواب بیدار می کند ، که روشی طبیعی برای شروع روز شما است.

9. خواب آلود

خوابیده

خب، Sleepzy نسبتاً جدید است، حداقل در مقایسه با سایرین در لیست. با این حال ، به نظر می رسد Sleepzy بسیار خوب کار می کند. الگوهای خواب شما را ردیابی می کند تا بفهمد چه زمانی بهتر می خوابید.

همچنین دارای یک ساعت زنگ دار هوشمند است که شما را در سبک ترین مرحله خواب از خواب بیدار می کند تا احساس شادابی کنید.

10. آرام باشید

آرام باش

Calm احتمالاً بهترین برنامه اندرویدی برای مدیتیشن و خواب است. این برنامه توسط میلیون ها نفر که دارای اضطراب ، مشکلات خواب و موارد دیگر هستند استفاده می شود.

اگرچه Calm هیچ ردیابی خواب ندارد ، اما می توانید از آن برای بهبود عادات خواب خود استفاده کنید. شما می توانید پیشرفت خود را با نوارهای روزانه و زمان صرف شده برای مدیتیشن پیگیری کنید.

بنابراین ، این ده بهترین برنامه ردیابی خواب برای Android هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه ردیابی خواب برای اندروید در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.