• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر ساعت زنگ دار رایگان برای Android در 2021

10 برنامه برتر ساعت زنگ دار رایگان برای Android در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر ساعت زنگ دار رایگان برای Android در 2021

چند بار وقتی دیر رسیدیم بخاطر اینکه به خواب رفته ایم ، توسط رئیس خود معاف شده ایم؟ بنابراین ، برای غلبه بر این وضعیت ، باید یک ساعت زنگ دار خوب بر روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب کنیم.

زمان برای ساعت های مچی و ساعت های رومیزی گذشت. با ظهور تلفن های هوشمند ، ما بسیاری از ویژگی ها را که می توانیم کنترل کنیم ، از روشن کردن ماشین گرفته تا ساعت زنگ دار لازم را با هم ادغام کرده ایم.

همچنین بخوانید: 10 بهترین برنامه برای Android که به شما کمک می کند تا صبح از خواب بیدار شوید

لیست 10 بهترین برنامه ساعت زنگ دار رایگان برای Android

البته ، بسیاری از برنامه های کاربردی با این ویژگی ها وجود دارد ، زیرا باید آنها را جستجو کنید. اما ما به دنبال شما بوده ایم و در اینجا توصیه های خود را در این زمینه به شما می سپاریم.

بنابراین ، امروز در این مقاله ما انتخاب خود را از بهترین ساعت های زنگ دار برای Android ارائه می دهیم.

1. مانند Android Unlock بخوابید

مانند Android Unlock بخوابید

مانند Android Unlock بخوابید بیش از یک برنامه ساعت زنگ دار است. در این برنامه بزرگ ساعت زنگ دار ، می توانید ساعات خواب را با نمودار تجزیه و تحلیل کرده و آنها را در بازه 15 روزه مقایسه کنید تا عادات خواب خود را بشناسید.

با استفاده از این برنامه می توانید یک قدم به جلو بردارید ، زیرا می توانید دستگاه خود را به Smartwatch متصل کرده و فراموش کنید که ما تلفن را روی میز یا در کشوی روی میز می گذاریم.

اگرچه این یک برنامه پولی است ، اما هنوز هم می توانید از آن به عنوان یک دوره آزمایشی به مدت پانزده روز با بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز استفاده کنید.

2. ساعت زنگ دار – پازل

ساعت زنگ دار - ساعت زنگ دار

این یکی از برنامه های کاربردی نهایی در مورد ساعت های زنگ دار است و برای افراد خواب آور بی سر و صدا ساخته شده است. همانطور که از نامش پیداست ، ما باید یک معما را برای خاموش کردن زنگ حل کنیم ، که تنها در صورتی محقق می شود که ما واقعاً بیدار باشیم.

زنگ هشدار پازل دارای 3 سطح دشواری است. برای غیرفعال کردن آن ، ما باید معادلات ریاضی را حل کنیم ، تصاویر را به خاطر بسپاریم ، captchas ، الگوهای تکراری یا یک برچسب NFC یا کد QR را فعال کنیم.

3. زنگ هشدار

زنگ خطر. هشدار

این یک ساعت زنگ دار برای دستگاه های اندرویدی است که به ما امکان می دهد هشدارهای دلخواه را در دستگاه Android خود برنامه ریزی کنیم ، که به ما امکان می دهد صداهای سنتی را برای آهنگ های خود تنظیم یا تنظیم کنیم.

طراحی این ساعت زنگ دار ساده ، سنتی و مینیمالیستی است. با این حال ، Alarmy یکی از جدیدترین راه حل ها برای کسانی است که نمی توانند به موقع از خواب بیدار شوند ، حتی با زنگ ساعت.

به عبارت ساده ، برنامه Alarmy به طرز ابتکاری طراحی شده است تا شما را با انجام ماموریت های مختلف بیدار کند.

4. من نمی توانم بیدار شوم! ساعت زنگدار

نمی توانم بیدار شوم!  ساعت زنگدار

این برنامه ساعت زنگ دار بهترین طراحی یا جذاب ترین و جذاب ترین چیزها را نخواهد داشت. اما مزیت اصلی آن این است که به ما اجازه می دهد تمام جنبه های زنگ هشدار را پیکربندی کنیم و چالش های پیچیده ای را پیش روی ما قرار می دهد.

در حال حاضر ، اگر در مورد وظایف صحبت کنیم ، نمی توانم بیدار شوم! ساعت زنگ دار حداکثر هشت کار مختلف برای بیدار شدن را در اختیار ما قرار می دهد که به شما امکان می دهد تا زمانی که همه آنها را کامل نکرده اید زنگ را خاموش کنید.

5. زنگ هشدار را تکان دهید

تکان دادن زنگ هشدار

زنگ هشدار Shake-it برای کسانی است که باید حیوان را که روی صفحه ظاهر می شود بیدار کنند. همانطور که از نامش پیداست ، می توانید دستگاه Android خود را تکان دهید تا زنگ ساعت متوقف شود.

در حالی که ، در صورت تمایل ، می توانید هر روشی (شامل برنامه) را انتخاب کنید و اجازه دهید برنامه بهترین روش را برای بیدار شدن شما در صبح انتخاب کند تا دیر نشود.

6. SpinMe

SpinMe

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که چندین زنگ هشدار را با فاصله چند دقیقه برای اطمینان از بیدار شدن به موقع تنظیم می کنید؟ اگر چنین است ، این برنامه ساعت زنگ دار برای شما مناسب است.

نحوه بیدار کردن او می تواند شما را دچار سرگیجه کند ، زیرا این موضوع مربوط به بلند شدن از رختخواب و چرخیدن در اطراف است.

این برنامه از شتاب سنج و سایر حسگرهای تلفن هوشمند شما استفاده می کند تا بررسی کند که در وظایف برنامه تقلب نمی کنید.

7. AlarmMon

زنگ هشدار

AlarmMon همچنین در بین همه برنامه های ذکر شده برای زیبایی ترین ویژگی ها رقابت می کند. این برنامه دارای برچسب ها و طرح های زیادی در رابط کاربری ، ویژگی های زیاد و زنگ هشدار است که گرافیک هایی را نشان می دهد که تعامل با آنها جالب است.

AlarmMon یک برنامه سرگرم کننده است و می تواند هنگام بیدار شدن به ما در طنز و بازی کمک کند. از آنجا که زنگ هشدار برای این برنامه عالی هرگز خاموش نمی شود تا زمانی که بازی را به عنوان یک وظیفه پاک نکنید ، آن را به شما معرفی می کند.

8. بدرخشید

یک فلاش

برنامه ساعت زنگ دار Glarmer با فعال کردن آرام روشنایی صفحه ، طلوع خورشید را شبیه سازی می کند.

بدون موسیقی و تلاش جسمی یا ذهنی ، اگر راحت بخوابید م effectiveثر نیست. با این حال ، این برنامه چیزی استثنایی از بقیه ارائه می دهد ، که باعث می شود این برنامه عالی زنگ هشدار منحصر به فرد باشد.

9. زنگ خطر را فعال می کند

زنگ هشدار می دهد

مانند سایر ساعت های زنگ دار ، شما باید تمام وظایف مانند پازل ، بازی ، عکس گرفتن و موارد دیگر را انجام دهید. پس از اتمام تمام وظایف ، زنگ متوقف می شود.

سطوح مختلفی دارد ، بنابراین مهم نیست که چقدر مبهم هستید ، شما را ترک می کند تا زمانی که شما را بیدار کند.

10. AlarmDroid

AlarmDroid

AlarmDroid به ما این امکان را می دهد که تعداد زیادی ساعت زنگ دار در دستگاه اندرویدی خود داشته باشیم. حتی ما می توانیم هر زنگ هشدار را تنظیم کرده و لرزش را فعال کنیم. با این حال ، بهترین ویژگی این ساعت زنگ دار این است که همیشه به شما امکان می دهد هر آهنگی را در حافظه دستگاه خود انتخاب کنید.

علاوه بر این ، هیجان انگیزترین نکته در مورد این برنامه ساعت زنگ دار ، توانایی قرار دادن یک ابزار است که به ما می گوید دقیقاً چه زمانی زنگ هشدارهای مختلفی که فعال کرده ایم به صدا در می آیند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین برنامه های ساعت زنگ دار رایگان برای Android هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ارسال 10 بهترین برنامه ساعت زنگ دار رایگان برای Android در سال 2021 ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.