• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر Android برای راه اندازی WhatsApp دوگانه در یک تلفن

10 برنامه برتر Android برای راه اندازی WhatsApp دوگانه در یک تلفن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر Android برای راه اندازی WhatsApp دوگانه در یک تلفن

داشتن چندین حساب کار بزرگی نیست ، اما مدیریت همه حساب ها می تواند کار دشواری باشد. در سیستم عامل های رومیزی ، مدیریت حساب های مختلف آسان است زیرا ما گزینه جداگانه ای برای خروج و ورود به سیستم دریافت می کنیم.

تعویض بین حساب های مختلف در یک سیستم عامل تلفن همراه مانند Android دشوار است. اکثر برنامه های پیام رسانی فوری و شبکه های اجتماعی مانند WhatsApp ، Telegram و … دکمه “خروج” را در اختیار کاربران قرار نمی دهند.

بنابراین برای مقابله با چنین مشکلاتی ، کاربران Android نصب کلون های برنامه را انتخاب می کنند. تعداد زیادی برنامه کلون در فروشگاه Google Play وجود دارد تا نسخه های دقیق یک برنامه را در تلفن هوشمند خود ایجاد کنید. از این کلون های برنامه می توان برای ایجاد چندین نمونه از WhatsApp استفاده کرد.

بهترین برنامه های Android برای راه اندازی WhatsApp دوگانه

بنابراین در این مقاله ما برخی از بهترین برنامه هایی را که به شما کمک می کند چندین حساب WhatsApp را در تلفن هوشمند خود راه اندازی کنید ، به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

1. چند موازی

بسیار موازی

با Multi Parallel می توانید بسیاری از WhatsApp ، Messenger ، Facebook ، Line ، Instagram و موارد دیگر را مدیریت کنید. علاوه بر این ، از خدمات Google Play و بازی های Google Play نیز پشتیبانی می کند. این بدان معناست که با Multi Parallel می توانید چندین حساب بازی Play راه اندازی کنید.

2. 2 حساب

2 حساب

اگر به دنبال یک برنامه Android برای کلون کردن برنامه های محبوب مانند WhatsApp ، Telegram ، Instagram ، Twitter ، Messenger و غیره هستید ، 2 حساب ممکن است بهترین انتخاب باشد. حدس بزن چی شده؟ 2Accounts حتی به کاربران امکان می دهد چندین نمونه از بازی های Google Play ایجاد کنند.

رابط کاربری 2Accounts تمیز و منظم است و این قطعاً بهترین برنامه Android برای راه اندازی چندین حساب WhatsApp است.

3. چند محاسبه انجام دهید

ایجاد چندین حساب

اگر به دنبال راه هایی برای ورود به سیستم با چندین حساب در WhatsApp ، Messenger ، Facebook هستید ، DO Multiple Accounts بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

این برنامه می تواند تقریباً همه برنامه های محبوب اجتماعی و بازی را شبیه سازی کند. علاوه بر شبیه سازی برنامه ها ، دارای یک قفل حریم خصوصی برای محافظت از برنامه های کلون شده با گذرواژه / پین است.

4. متیو

10 برنامه برتر Android برای راه اندازی WhatsApp دوگانه در یک تلفن

خوب ، متیو یکی از بهترین و دارای بالاترین رتبه بندی برنامه های شبیه سازی موجود در فروشگاه Google Play است. مانند سایر برنامه های شبیه سازی دیگر ، از Matey می توان برای اجرای چندین برنامه به طور همزمان بر روی یک تلفن استفاده کرد.

خوبی Matey این است که تقریباً از همه برنامه ها پشتیبانی می کند. همچنین می توانید چندین حساب را مدیریت کنید ، از حریم خصوصی محافظت کنید و فضای موازی خود را با Matey سفارشی کنید.

5. فوق العاده کلون

فوق العاده کلون

این برنامه برای کاربرانی طراحی شده است که می خواهند به سرعت بین چندین حساب Android و بازی اندروید جابجا شوند.

Super Clone تنها با یک کلیک می تواند یک کلون برای WhatsApp ، Facebook ، COC و غیره ایجاد کند. مهمتر از همه ، به شما امکان می دهد برچسب و نماد برنامه شبیه سازی را تغییر دهید.

6. شاخه آب

شاخه آب

مانند کلون دیگر برنامه ها ، Water Clone همچنین به شما امکان می دهد برنامه های شبیه سازی را برای اجرای چندین حساب ایجاد کنید. نکته خوب این است که Water Clone سبک است و از اکثر برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp ، Facebook ، Instagram و سایر برنامه ها پشتیبانی می کند. همچنین دارای ویژگی قفل برنامه است که به شما امکان می دهد برنامه های کلون شده را قفل کنید.

7. فضای دو نفره

فضای دو نفره

با استفاده از Dual Space ، به راحتی می توانید برنامه های موجود خود را برای ورود به سیستم با چندین حساب کلون کنید. این می تواند یک نسخه شبیه سازی شده از برنامه های محبوب برای شبکه های اجتماعی و پیام های فوری مانند WhatsApp ، Messenger و دیگران ایجاد کند. نه تنها این ، بلکه از Dual Space نیز می توان برای باز کردن دو حساب بازی Google Play استفاده کرد.

8. برنامه های کاربردی دوگانه

برنامه های کاربردی دوگانه

مانند سایر برنامه های شبیه سازی ، برنامه های دوگانه یک نسخه شبیه سازی شده از برنامه های محبوب مانند WhatsApp ، Instagram ، Messenger و موارد دیگر ایجاد می کند. علاوه بر این ، از برنامه های دوگانه می توان برای باز کردن دو حساب بازی برای Google Play استفاده کرد.

9. برنامه شبیه سازی

برنامه شبیه سازی

این برنامه کاملاً بدون آگهی است و می توان از آن برای اجرای WhatsApp دوگانه بر روی یک تلفن استفاده کرد. شاخه برنامه ها بسیاری از ویژگی های مفید را به شما ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، یک VPN خصوصی و رایگان وجود دارد که محدودیت های برنامه ، برچسب های جادویی و غیره را دور می زند. همچنین به شما امکان می دهد نماد برنامه کلون شده را برای محافظت از حریم خصوصی خود سفارشی کنید.

10. دکتر کلون

دکتر دلقک

در مقایسه با سایر برنامه های شبیه سازی دیگر برای Android ، Dr.Clone بسیار آسان است. این برنامه به شما اجازه می دهد تا به دو حساب یک برنامه وارد شوید.

استفاده از این برنامه کاملاً رایگان است و می توانید از آن برای راه اندازی چندین حساب در یک برنامه در یک گوشی استفاده کنید. همچنین می توانید Dr.Clone را طوری تنظیم کنید که اعلان ها را برای هر برنامه شبیه سازی مسدود یا فعال کند.

با استفاده از این برنامه ها می توانید WhatsApp دوگانه را بر روی یک تلفن هوشمند به راحتی اجرا کنید. همین برنامه ها می توانند پیام های فوری و برنامه های اجتماعی دیگری مانند فیس بوک ، تلگرام و غیره ایجاد کنند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

10 بهترین برنامه اندرویدی برای راه اندازی WhatsApp دوگانه بر روی یک گوشی اولین بار در TechViral ظاهر شد.