• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر Android که به شما کمک می کند صبح ها از خواب بیدار شوید

10 برنامه برتر Android که به شما کمک می کند صبح ها از خواب بیدار شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر Android که به شما کمک می کند صبح ها از خواب بیدار شوید

هر گوشی هوشمند اندرویدی دارای برنامه ساعت مخصوص به خود است. برنامه ساعت اندرویدی همچنین به شما امکان می دهد زنگ هشدارها را تنظیم کنید. با این حال ، برنامه ساعت زنگ دار داخلی برای اندروید به اندازه برنامه شخص ثالث نیست.

راستش را بخواهید ، همه ما در حال تلاش برای بیدار شدن از صبح هستیم. چه خواب شبانه باشد و چه چرت بعد از ظهر ؛ هیچ کس نمی خواهد از رختخواب راحت و گرم خارج شود. حتی اگر زنگ هشدار را روی تلفن های هوشمند خود تنظیم کنیم ، زنگ را خاموش می کنیم و دوباره به خواب می رویم.

برنامه های Android به شما کمک می کند تا صبح از خواب بیدار شوید

برای مقابله با چنین مشکلاتی ، توسعه دهندگان چندین برنامه زنگ هشدار منحصر به فرد برای Android ایجاد کرده اند. برخی از برنامه های زنگ هشدار حتی شما را مجبور می کنند تا صبح از خواب بیدار شوید. بنابراین در این مقاله برخی از بهترین برنامه های اندروید را که به شما کمک می کند تا صبح بیدار شوید ، لیست می کنیم.

1. زنگ هشدار برای پازل

زنگ هشدار برای معماها

اگر فکر می کنید برنامه زنگ هشدار سهام برای شما صبح خیلی راحت است ، باید این برنامه را امتحان کنید. این یک برنامه هشدار دهنده خواب سنگین عالی است.

او از شما می خواهد مسائل ریاضی را برای خاموش کردن زنگ حل کنید. این به شما امکان می دهد چالش ها را سفارشی کنید ، زمان و همه چیز را به راحتی به تعویق بیندازید.

2. ساعت زنگ دار با طول عمر

ساعت زنگ دار برای زندگی

 

Life Time Alarm Clock بهترین برنامه ساعت زنگ دار برای خوابندگان معمولی ، دانش آموزان و مسافران انباشته است.

نکته جالب در مورد ساعت زنگ دار Life Time این است که برای اطمینان از بیدار شدن از خواب بیدار شدن چالش های زیادی وجود دارد.

3. زنگ خطر را فعال می کند

10 برنامه برتر Android که به شما کمک می کند صبح ها از خواب بیدار شوید

ساعت زنگ دار چالش ها یک برنامه ساعت زنگ دار هوشمند است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی موجود است. برنامه به گونه ای طراحی شده است که راه اندازی و استفاده از آن آسان است.

مانند دیگر ساعت های زنگ دار هوشمند برای اندروید ، ساعت زنگ دار چالش ها نیز از شما می خواهد تا مسائل ریاضی ، چالش های حافظه ، عکس ها و … را برای متوقف کردن زنگ حل کنید.

4. ساعت زنگ دار به علاوه

ساعت زنگ دار به علاوه

Alarm Clock Plus یک برنامه ساعت زنگ دار تمام عیار است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی در دسترس است. همه گزینه های ساعت زنگ دار موجود به طور کامل قابل تنظیم است.

درست مانند سایر برنامه های ساعت زنگ دار اندروید ، روش های زیادی برای متوقف کردن زنگ هشدار ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک زنگ ریاضی از شما می خواهد که یک مسئله ریاضی را برای رد زنگ حل کنید.

5. زنگ هشدار

ساعت زنگدار

خوب ، اگر به چیز مفیدی نیاز دارید که بتواند به شما کمک کند صبح زود از خواب بیدار شوید. سپس باید برنامه Alarmy را امتحان کنید.

این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا بیداری منحصر به فردی را تنظیم کنند که به شما کمک می کند. حتی به کاربران این امکان را می دهد تا انواع مختلفی از پازل را تنظیم کنند که باید آنها را حل کنند تا زنگ هشدار در صبح متوقف شود.

6. مانند اندروید بخوابید

مثل اندروید بخوابید

Sleep as Android یکی از برنامه های مفید اندرویدی است که به کاربران امکان می دهد الگوهای خواب خود را ردیابی کنند.

نکته خوب این است که می توانید صدایی ملایم از طبیعت مانند ملودی های زنگ خطر مانند پرندگان ، دریا ، طوفان و بسیاری دیگر تهیه کنید. اینها یکی از بهترین برنامه های اندرویدی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا صبح از خواب بیدار شوید.

7. من نمی توانم بیدار شوم!

نمی توانم بیدار شوم!

این برنامه برای کسانی است که نمی خواهند صبح از خواب بیدار شوند. برنامه به طور منحصر به فرد کار می کند. این وظایف مختلفی را که باید برای متوقف کردن زنگ هشدار انجام دهید نشان می دهد.

وظایفی مانند حل معادله ریاضی ، نوشتن تمرینات ، تست های حافظه و تقریباً هر چیزی که مهارت تعلل شما را آزمایش کند به شما داده می شود.

8. AlarmMon

10 برنامه برتر Android که به شما کمک می کند صبح ها از خواب بیدار شوید

AlarmMon یکی از بالاترین رتبه بندی برنامه های ساعت زنگ دار است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی موجود است. نکته مثبت در مورد AlarmMon این است که روش های زیادی برای تنظیم زنگ هشدار به شما ارائه می دهد.

با استفاده از این برنامه می توانید یک زنگ بلند ، زنگ خاموش ، زنگ بازی ، زنگ ویدئویی ، زنگ صوتی و زنگ باند بت را تنظیم کنید.

9. خواب آلود

ساعت زنگ دار برای صبح بخیر

اگر به دنبال برنامه ساعت زنگ دار هستید تا شما را در زمان مطلوب بیدار کند ، Sleepzy ممکن است انتخاب مناسب برای شما باشد.

حدس بزن چی شده؟ Sleepzy آمار شب را در اختیار کاربران قرار می دهد و در صورت تغییر عادات خواب کاربران به آنها اطلاع می دهد. نه تنها این ، بلکه این برنامه تجزیه و تحلیل دقیق عادات خواب خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.

10. تکان دادن زنگ هشدار

تکان دادن زنگ هشدار

اگر به دنبال راهی منحصر به فرد برای بیدار شدن از خواب هستید ، زنگ خطر Shake-it ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. حدس بزن چی شده؟ هشدار Shake-it روش متفاوتی را برای بیدار شدن به کاربران ارائه می دهد.

می توانید برای متوقف کردن زنگ هشدار ، برقراری تماس ، لمس سخت صفحه و غیره ، تلفن خود را به اشتراک بگذارید. بنابراین ، Shake-it Alarm واقعاً یک برنامه زنگ هشدار عالی است که قطعاً دوست خواهید داشت از آن استفاده کنید.

بنابراین در بالا بهترین برنامه های Android برای کمک به شما در بیدار شدن از خواب در صبح آمده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین برنامه اندرویدی که به شما کمک می کند تا صبح از خواب بیدار شوید برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.