• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر iPhone برای دانش آموزان در سال 2021

10 برنامه برتر iPhone برای دانش آموزان در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر iPhone برای دانش آموزان در سال 2021

بیا با آن روبرو شویم؛ دنیای اینترنت با سرعت زیادی در حال تکامل است این روزها ما به دستگاه های هوشمند خود مانند تلفن های هوشمند و رایانه وابسته هستیم. چند سال پیش ، فقط لپ تاپ و رایانه برای راهنمایی دانش آموزان در کار وجود داشت ، اما اکنون همه چیز تغییر کرده است.

این روزها ، دانش آموزان می توانند برای یافتن اطلاعات مهم به تلفن های هوشمند اعتماد کنند. بنابراین ، اگر دانش آموز هستید و iPhone دارید ، می توانید از چندین برنامه برای پیشرفت در آموزش استفاده کنید.

لیستی از 10 بهترین برنامه های iPhone برای دانش آموزان

بنابراین ، در این مقاله برخی از بهترین برنامه های کاربردی آیفون برای دانش آموزان را لیست کرده ایم. همه برنامه های ذکر شده در مقاله برای بارگیری و استفاده رایگان بودند. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به بهترین برنامه های iPhone برای دانش آموزان بیندازیم.

1 CamScanner

CamScanner

CamScanner یک برنامه اصلی اسکن متن است که به شما امکان می دهد انواع مختلف محتوا را در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و رایانه ها اسکن ، ذخیره ، همگام سازی و همکاری کنید.

با کمک این برنامه می توانید یادداشت ها ، تکالیف و بسیاری دیگر از اسناد مهم خود را از دستگاه iOS خود اسکن کنید ، که برای مرجع بعدی مفید خواهد بود.

2. Evernote

Evernote

Evernote فضای کاری مدرن است که بین همه دستگاه های شما همگام سازی می شود. همه جا کار کنید و مولد باشید. این برنامه ابزارهایی را برای اشتراک گذاری ، بحث و همکاری م productثر با دیگران در اختیار شما قرار می دهد.

Evernote برای iOS دارای تمام ویژگی هایی است که برای بهره وری بیشتر نیاز دارید. می توانید یادداشت ایجاد کنید ، لیست کارهای انجام شده را تنظیم کنید ، زمان سنج تنظیم کنید و موارد دیگر.

3. WPS Office + PDF

WPS Office + PDF

اگر با تعداد زیادی فایل و PDF مایکروسافت آفیس سروکار دارید ، به دنبال برنامه WPS Office نباشید. این یک برنامه رایگان برای دستگاه های iOS است که می تواند فایلهای آفیس مایکروسافت را ایجاد یا مشاهده کند.

همچنین با فایل های PDF سازگاری کامل دارد. شما حتی می توانید PDF های جدید ایجاد کنید ، PDF ها را امضا کنید و موارد دیگر. با WPS Office + PDF.

4. ویکی پدیا

ویکیپدیا

همانطور که همه با ویکی پدیا آشنا هستند ، اکنون یک برنامه رسمی ویکی پدیا برای iPhone وجود دارد. ویکی پدیا یک دانشنامه رایگان است که شامل بیش از 32 میلیون مقاله به 280 زبان است.

این جامع ترین و پرکاربردترین اطلاعات مرجعی است که افراد گردآوری کرده اند. دانش آموزان می توانند موضوع خود را از اینجا جستجو کرده و از مطالعات خود کمک بگیرند.

5. گرافیک سریع

بهترین برنامه های iPhone برای دانش آموزان

Quick Graph بهترین ماشین حساب نمودار موجود در AppStore است. این یک ماشین حساب نمودار قدرتمند و تمام عیار است که از صفحه نمایش چند لمسی آیفون و قابلیت های گرافیکی قدرتمند آن نهایت استفاده را می برد.

این برنامه وارد کردن یا ویرایش معادلات و تجسم آنها را با نماد ریاضی بسیار آسان می کند.

6. تودولیست

لیست برای انجام کار

با استفاده از این برنامه شما می توانید به 4 میلیون نفر در سراسر جهان بپیوندید که با Todoist به چیزهای شگفت انگیزی دست می یابند-یک لیست کارهای بسیار ساده و مدیر وظایف که برای سرعت زندگی مدرن ایجاد شده است.

این که آیا شما نیاز به همکاری با تیم خود دارید ، مهم ترین پروژه های خود را پیگیری می کنید یا به یاد داشته باشید که اجاره خود را پرداخت کنید ، Todoist برای کمک به شما در دستیابی هر روز به شما کمک می کند.

7. iStudiez Pro Legendary

iStudiez Pro Legendary

iStudiez Pro Legendary به دانش آموزان کمک می کند تا برنامه روزانه ، وظایف و نمرات خود را از یک مکان پیگیری کنند. خوب ، این یکی از محبوب ترین برنامه های iPhone است که در App Store موجود است.

این برنامه در 7 سال گذشته وجود داشته و دارای ویژگی های خوبی است. این برنامه همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تا تقویم برنامه را با سایر برنامه های تقویم مانند تقویم Google ادغام کنند.

8. زندگی مدرسه ای من

زندگی مدرسه ای من

My Study Life یکی دیگر از برنامه های عالی برای کاربران iPhone است که به سازماندهی موارد مختلف کمک می کند. این برنامه برای دانش آموزان طراحی شده است و می تواند به آنها کمک کند تا کلاسها ، تکالیف و امتحانات خود را به راحتی سازماندهی کنند. این برنامه همچنین قابلیت همگام سازی داده ها با سرویس های مختلف ذخیره سازی ابری را دارد.

9. BenchPrep

BenchPrep

BenchPrep یکی از برنامه های عالی iOS است که هر دانش آموز دوست دارد آن را داشته باشد. در اصل ، این یک پایگاه داده از دوره ها است که به شما در آماده شدن برای امتحانات کمک می کند.

او دارای مطالب آموزشی فراوان و صدها س practicalال کاربردی ، کارت و غیره است. BenchPrep برای کاربران Android و iOS در دسترس است و قطعاً بهترین برنامه برای دانش آموزان است.

10. iBabylon

iBabylon

iBabylon یکی دیگر از برنامه های عالی iOS است که هر دانش آموز دوست دارد آن را داشته باشد. در حقیقت ، این برنامه برای دانش آموزان بسیار مفید خواهد بود. iBabylon یکی از بهترین برنامه های دیکشنری و ترجمه است که برای iPhone طراحی شده است.

این نرم افزار نتایج جامع فرهنگ لغت را در بیش از 75 زبان مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین ، iBabylon یکی دیگر از بهترین برنامه های iOS است که هر دانش آموزی باید داشته باشد.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های iPhone برای دانش آموزان هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 برنامه کاربردی آیفون برای دانشجویان در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.