• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه برتر Wi-Fi برای بررسی دستگاه های متصل

10 برنامه برتر Wi-Fi برای بررسی دستگاه های متصل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه برتر Wi-Fi برای بررسی دستگاه های متصل

اگر فکر می کنید اتصال WiFi شما کند است زیرا شخص دیگری بدون اجازه شما از آن استفاده می کند ، در اینجا چند برنامه تشخیص مزاحم WiFi Android وجود دارد. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های بررسی WiFi برای Android WiFi بیندازیم.

خوب ، شکی نیست که اینترنت در حال حاضر بخشی از زندگی ما است. همه اینها به دلیل افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های متصل به اینترنت است. در این جهان ، داشتن اتصال WiFi در حال حاضر به یک امر ضروری تبدیل شده است.

همچنین بخوانید: بهترین برنامه های تست سرعت WiFi برای اندروید

لیست 10 برنامه برتر برای بررسی دستگاه های متصل به WiFi

بنابراین در اینجا در این مقاله ما ده بهترین برنامه ای را که به شما کمک می کند سارقان WiFi را شناسایی کرده و آنها را مسدود کنید ، به اشتراک می گذاریم.

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین برنامه های Android بیاندازیم تا ببینیم چه کسی به WiFi من متصل است؟

1. سرپرست روتر را پیکربندی کنید

راه اندازی سرپرست روتر

Router Admin Setup یک برنامه Android است که به شما امکان می دهد روتر WiFi خود را پیکربندی کرده و تنظیمات آن را کنترل کنید. بنابراین ، از هر روتری که استفاده می کنید ، می توانید از این برنامه برای کنترل روتر خود استفاده کنید.

مهمتر از همه ، تنظیمات مدیر روتر ابزارهای زیادی برای مدیریت ، کنترل و پیکربندی هر روتر به همراه دارد. با استفاده از این برنامه می توانید به سرعت بفهمید چه کسی به دستگاه شما متصل است.

2. WiFiman

WiFiman

WiFiman یکی از کاربردی ترین برنامه های اسکنر شبکه است که در Google Play Store موجود است. با WiFiman ، به راحتی می توانید شبکه های WiFi و بلوتوث موجود را پیدا کنید ، زیر شبکه های شبکه را برای جزئیات بیشتر اسکن کنید ، یک تست سرعت بارگیری / بارگذاری و موارد دیگر را اجرا کنید.

این برنامه به دلیل قابلیت های قدرتمند تجزیه و تحلیل شبکه و ویژگی های تست سرعت WiFi معروف است. به طور کلی ، این یک برنامه عالی برای تشخیص سایر دستگاه های متصل به شبکه WiFi است.

3. Fing- ابزارهای شبکه

Fing- ابزارهای شبکهFing-Network Tools یکی از بهترین برنامه های تجزیه و تحلیل WiFi است که در Google Play Store موجود است. بهترین چیز در مورد Fing-Network Tools این است که به کاربران امکان می دهد تا کل شبکه WiFi را برای جستجوی دستگاه های متصل اسکن کنند.

این برنامه می تواند به شما کمک کند تا دقیق ترین آدرس IP ، آدرس MAC ، نام دستگاه ، مدل ، تأمین کننده و سازنده را تشخیص دهید.

4. ابزارهای IP

ابزارهای IPاگر به دنبال یک برنامه Android هستید که بتواند به شما کمک کند تا تصویری کامل و واضح از وضعیت شبکه خود بدست آورید ، ابزارهای IP ممکن است بهترین انتخاب باشد. حدس بزن چی شده؟ IP Tools دارای یک آنالیز WiFi قوی است که می تواند دستگاه های متصل به شبکه WiFi شما را اسکن و پیدا کند.

ابزارهای IP همچنین اطلاعات کاملی در مورد دستگاه متصل مانند آدرس IP ، آدرس MAC ، نام دستگاه و غیره را نمایش می دهند.

5. چه کسی از WiFi من استفاده می کند؟ – ابزار شبکه

    چه کسی از WiFi من استفاده می کند؟  - ابزار شبکهاین برنامه برای کسانی است که به دنبال سریعترین ، هوشمندترین و ساده ترین راه برای کنترل و نظارت بر تعداد کاربران متصل به شبکه WiFi هستند.

این دستگاه به طور موثر دستگاههای متصل به WiFi را اسکن و لیست می کند و اطلاعات مربوط به دستگاه های متصل را به شما نشان می دهد.

6. اسکنر شبکه

اسکنر شبکهاسکنر شبکه یکی از برنامه های پیشرفته WiFi است که می توانید در تلفن هوشمند Android خود داشته باشید. علاوه بر اسکن و نمایش دستگاه های متصل به WiFi ، اسکنر شبکه همچنین آسیب پذیری های مشکوک شبکه یا مسائل امنیتی را نشان می دهد.

نه تنها این ، بلکه اسکنر شبکه همچنین ابزارهای پیشرفته ای را برای Wake on Lan ، Ping ، Traceroute و موارد دیگر ارائه می دهد. این برنامه دارای یک رابط کاربری عالی است و بهترین برنامه WiFi اسکن WiFi است که می توانید امروزه از آن استفاده کنید.

7. آشکارساز دزد WiFi

آشکارساز دزد وای فایاگر به دنبال یک برنامه Android هستید که بتواند دستگاه های متصل به شبکه WiFi شما را تشخیص دهد ، باید WiFi Thief Detector را امتحان کنید. این یک برنامه اسکنر شبکه است که به کاربران کمک می کند دستگاه های متصل به شبکه WiFi را تشخیص دهند.

جدا از آن ، WiFi Thief Detector همچنین اطلاعات مهمی را در مورد دستگاه های متصل مانند آدرس IP ، MAC ID ، لیست ارائه دهندگان و موارد دیگر نمایش می دهد.

8. چه کسی در WiFi من است

چه کسی در وای فای من استهمانطور که از نام برنامه مشخص است ، Who is on my WiFi یک برنامه Android است که می تواند به شما در پیدا کردن دستگاه های متصل به شبکه WiFi کمک کند.

بهترین چیزی که در WiFi من وجود دارد این است که تنظیمات روتر را برای روترهای محبوب مانند D-Link ، TP-Link و غیره ارائه می دهد. بنابراین ، هنگامی که دستگاه ناشناخته را پیدا کردید ، می توانید به راحتی دستگاه را از طریق خود برنامه مسدود کنید.

9. Mi WiFi

وای فای منMi WiFi یک برنامه WiFi برای Android است که برای مدیریت روترهای MI استفاده می شود. با Mi WiFi می توانید به راحتی Mi WiFi را با تلفن هوشمند Android خود در هر زمان و هر مکان کنترل کنید.

اگر در مورد ویژگی های Mi WiFi صحبت کنیم ، می توانید به راحتی دستگاه های متصل به شبکه را مشاهده و مدیریت کنید. جدا از آن ، Mi WiFi همچنین می تواند برای کنترل توزیع QoS استفاده شود.

10. بازرس وای فای

بازرس وای فایWiFi Inspector یکی دیگر از بهترین و آسان ترین برنامه های اسکنر شبکه برای Android است که می تواند تمام دستگاه های متصل به شبکه را مشاهده کند. این برنامه اطلاعات دقیق در مورد دستگاه های متصل مانند آدرس IP ، سازنده ، نام دستگاه ، آدرس MAC و غیره را نشان می دهد.

میلیون ها کاربر در حال حاضر از این برنامه استفاده می کنند و بهترین برنامه اسکنر شبکه است که می توانید در Android خود استفاده کنید.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های Android برای پیدا کردن افرادی هستند که به WiFi من متصل هستند؟ اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه Wifi برای بررسی دستگاه های متصل برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.